СЛЕД 3 ГОДИНИ....НА КЪДЕ сама с дете ?????

  • 13 382
  • 149
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 127
ок.наистина ви благодаря че сте искрени всичките.но ако вие сте в моята ситуация,какво бихте казали на приятеля ви,за да му обясните че тези 3 години значат нещо за вас,и заради тази ситуация не би трябвало да се разделяте.и че въпреки проблемите който сте имали заедно съжалявате,как бихте му обяснили че не е срамно да си с жена с дете от друг и че не трябва да се срамува пред приятелите си-с какви думи ще ми обясните ситуацията

Не разбрах, когато сте започнали връзката си той не е ли знаел, че имаш дете? newsm78

# 31
  • Мнения: 1 383
ок.наистина ви благодаря че сте искрени всичките.но ако вие сте в моята ситуация,какво бихте казали на приятеля ви,за да му обясните че тези 3 години значат нещо за вас,и заради тази ситуация не би трябвало да се разделяте.и че въпреки проблемите който сте имали заедно съжалявате,как бихте му обяснили че не е срамно да си с жена с дете от друг и че не трябва да се срамува пред приятелите си-с какви думи ще ми обясните ситуацията
 

Той до сега щом не е не е приел детето не вярвам за в бъдеще да го приеме. Най - лошото е че крие за детето от неговите приятели. Нямате ли в приятелския си кръг жени, които са в твоето положение и които ти би могла да му дадеш за пример ?  Другото което ми хрумна е дали ти не можеш да помагаш финансово за бала на сестра си, а майка ти да си стой вкъщи.  

Не че е моя работа, но биологичния баща признал ли е малката ? Ако не, то това е в твой плюс. Имаш по голямо предимство за детската градина. Още повече, че ти работиш предполагам на трудов договор.

Сега в края на месеца излизат свободните места за новата учебна година в градините. Побързаи по интернет да я запишеш, за да може към края на април при класирането да може да влезе.

# 32
  • Мнения: 54 502
ок.наистина ви благодаря че сте искрени всичките.но ако вие сте в моята ситуация,какво бихте казали на приятеля ви,за да му обясните че тези 3 години значат нещо за вас,и заради тази ситуация не би трябвало да се разделяте.и че въпреки проблемите който сте имали заедно съжалявате,как бихте му обяснили че не е срамно да си с жена с дете от друг и че не трябва да се срамува пред приятелите си-с какви думи ще ми обясните ситуацията

Ти си позволила от самото начало да е така .
Приятелят ти не е виновен . Той си е казал позицията - срам го е да обяви , че живее с жена с дете .
Ти как се съгласи да живееш с него при тези условия ?
Значи детето ти нищо не значи за теб , оставила си го на майка ти , но мъжът и 3-те години с него са по важни ?
Даваш ли си сметка , че той изобщо няма никакви чувства към теб , след като не приема детето ти ? И никакво уважение като жена , която си е оставила детето ? Нищо не означаваш за него ! Нищо !
Защо се натискаш , че и търсиш начин да го убеждаваш , че той е важен за теб , след като ти за него не си важна ?
Имай малко самоуважение !

# 33
  • Мнения: 1 110
Детето трябва да бъде твоят път, твоята съдба и приоритети. Не доумявам, как можеш да поставяш на преден план човек, който дори не желае съвместно съжителство с детенцето.  Намери си работа и си гледай детето. Все ще намериш начин, стига да го искаш. Не знам само детенцето как ще възприеме това, щом е отгледано от баба си. Поеми нещата в свои ръце и се грижи сама за дъщеричката си.

# 34
  • Мнения: 22 867
Не мислех да пиша в темата, но не се сдържах. Даниела, не разбирам с какво те държи тоя твой приятел при такова отношение към тебе и детето ти? Не мислех, че има хора в 21 век да се срамуват и да крият съществуването на дете. Аз и секунда не бих останала при такъв човек. И защо трябва да се изнасяш при някого - приятелки и т.н., просто си намери квартира, запиши детето на детска градина, да, няма да ти е лесно, и то хич, но сега да не ти е по-добре. Това дете трябва да живее поне с майка си, щом бащата е безотговорен. Бабата си е баба, не виждам защо да заменя майката при жива такава? Извини ме, ако звуча остро, но просто не те разбирам. Разкъсваш се явно между приятел и дете, но както някой беше написал, определи си приоритетите. И не мисля, че е трудно - детето е това, което е на първо място. Не мислиш ли, че ще срещнеш човек, който действително ще те обича и ще приеме детето, както тебе приема? Не разбирам, не бих се пекла на такъв огън, двете може и трудно да живеете, но при всяко положение детето, пък и ти ще сте по-спокойни. Все пак имаш майка, сестра, приятелки предполагам, съседите също помагат понякога, ще се справиш. Сегашното ти положение е направо .......пълна безизходица, мисли и вземи решение, колкото по-скоро, толкова по-добре за тебе!  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 752
Даниела, как не те е срам да разказваш историята си дори и на непознати. Направих си труда да прочета всичко написано и ТИ не престана да питаш как да обясниш на приятеля ти за тази "пречка"(детето ти), веднъж не видях да покажеш загриженост за нея. Явно тя не те интересува само той. Имаш ли представа колко хора не могат да имат деца и се молят за това , а ти захвърлила твоето. Заслужаваш ДА"Закрила на детето" да ти го отнемат и ходи си живей с мечтания мъж, но не прави повече деца, иначе трябва публично да те  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Помисли и друго... утре детето ти тръгва на градина, училище, ще я питат за майка и , за баща и- ти представяш ли болката, която ще изпита горкото дете при положение, че познава само баба си.

Последна редакция: пт, 22 фев 2013, 13:06 от leninka333

# 36
  • софия
  • Мнения: 109
ок.наистина ви благодаря че сте искрени всичките.но ако вие сте в моята ситуация,какво бихте казали на приятеля ви,за да му обясните че тези 3 години значат нещо за вас,и заради тази ситуация не би трябвало да се разделяте.и че въпреки проблемите който сте имали заедно съжалявате,как бихте му обяснили че не е срамно да си с жена с дете от друг и че не трябва да се срамува пред приятелите си-с какви думи ще ми обясните ситуацията
 

Той до сега щом не е не е приел детето не вярвам за в бъдеще да го приеме. Най - лошото е че крие за детето от неговите приятели. Нямате ли в приятелския си кръг жени, които са в твоето положение и които ти би могла да му дадеш за пример ?  Другото което ми хрумна е дали ти не можеш да помагаш финансово за бала на сестра си, а майка ти да си стой вкъщи.  

Не че е моя работа, но биологичния баща признал ли е малката ? Ако не, то това е в твой плюс. Имаш по голямо предимство за детската градина. Още повече, че ти работиш предполагам на трудов договор.

Сега в края на месеца излизат свободните места за новата учебна година в градините. Побързаи по интернет да я запишеш, за да може към края на април при класирането да може да влезе.


не не мога да помагам финансово. и детето не е припознато...

# 37
  • Мнения: X
................но ако вие сте в моята ситуация,какво бихте казали на приятеля ви,за да му обясните ..........................
Нищо не бих му обяснявала.
На квартира сте, направо му събирам багажчето и    ritnik
Изобщо се чудя какво дири една жена с дете при подобен боклук.
Извинявай за грубостта!Но това дори е меко казано за хора като него.

# 38
  • софия
  • Мнения: 109
знам че всички сте прави.но ако някой ми намери  квартира-може и гарсониера така че да успея да я предплатя,ще се махна от него още днес..и даже на работа няма да отида,а ще отида да си прибера детето,ПРИ МЕН..  знам че не съм права но избор нямам и няма къде да отида.това исках да му обясня на моя приятел.-а не да се отказвам от детето си.и да избирам него. жилище лесно не се намира и не се предплаща ей така...има квартири да така е,ама и цените са им добри,а на мен ми трябва с нормална цена че да успея да издържам себе си,детето си,и наема да плащам

................но ако вие сте в моята ситуация,какво бихте казали на приятеля ви,за да му обясните ..........................
Нищо не бих му обяснявала.
На квартира сте, направо му събирам багажчето и    ritnik
Изобщо се чудя какво дири една жена с дете при подобен боклук.
Извинявай за грубостта!Но това дори е меко казано за хора като него.



квартирата е негова,и аз съм тази която трябва да се изнесе..

Последна редакция: чт, 29 май 2014, 01:16 от AnMary

# 39
  • Мнения: 4
Даниела наистина си определи приоритетит.Много болно ми стана като прочетох написаното от теб - да не живеш детето си да пропуснеш наи-хубавите му мигове за да живееш с някой който се срамува от него!!! Не го разбирам наистина.Аз съм на 31 години със момиче на почти три годинки.с нейният баща се разделихме когато тя беше на 2 месеца но сега съм щастливо омъжена за човек който обожава детенцето ми и прави всичко заради нея.Навсякъде я водим с нас а вечер спим тримата на едно легло/спалня/.Мъжът ми макар,че има голям син ,малката му е слабост.Има и мъже които не се срамуват повярвай ми а отглеждат дечица с гордо вдигнати глави!

# 40
  • Мнения: 1 752
знам че всички сте прави.но ако някой ми намери  квартира-може и гарсониера така че да успея да я предплатя,ще се махна от него още днес..и даже на работа няма да отида,а ще отида да си прибера детето,ПРИ МЕН..  знам че не съм права но избор нямам и няма къде да отида.това исках да му обясня на моя приятел.-а не да се отказвам от детето си.и да избирам него. жилище лесно не се намира и не се предплаща ей така...има квартири да така е,ама и цените са им добри,а на мен ми трябва с нормална цена че да успея да издържам себе си,детето си,и наема да плащам

Ама как така ако някой ти намери-ти на кой разчиташ? Ти си ВЪЗРАСТНИЯТ, ти трябва да намериш, да намериш пари да предплатиш, да си намериш редовна работа, щом няма кой да ти гледа детето и т.н., не мога да разбера какво чакаш. А сестра ти като завърши , да дойде в София и живейте заедно и ще ти е в пъти по-добре

# 41
  • Мнения: 1 383
Поговори с майка си още веднъж дали ти не можеш да даваш някаква част от пари за бала на сестра ти. Усилено търси квартира и още от сега подай документи за детска градина на малката. И колкото е възможно по бързо се отърви от така наречения ти приятел. Знам, че имаш чувства към него, но мъже над път и под път, а детето е едно. Пишеш, че си на 27. Еми имаш още време пред теб. Можеш да си намериш човек, който с удоволствие би приел дъщеря ти и би се грижил за нея. Запомни, че детето е най - важното.

# 42
  • Мнения: 32
рядко пиша,но този път не се сдържах просто #Cussing outне мога да проу #Cussing outмея как може да има такива жени-не мога да те нарека майка съжалявам Thinking
1.избираш да си с мъж,който не приема детето ти
2 с него си от 3г и 6м,пък детето на 3 г и имаш претенции,че биологичния баща не приемал детето.Според теб от къде да е сигурен,че детето е негово?пратил пари 2 пъти аз ако бях и толкова нямаше да пратя
3 ти въобще,защо си го родила това дете щом толкова ти пречи?
Единствено ме е жал за малката-с такава майка Бог да е с нея.....път ти отивай на м...си #Cussing out

# 43
  • Мнения: 1 383
lili.nikolova.955, хайде да не съдим другите толкова остро. Идеални хора няма.

# 44
  • софия
  • Мнения: 109
тук всички сте с добри сърца...аз търся квартира,и в зависимост от това къде ще намеря,там ще търся и децка градина.а дотогава най-вероятно ще живеем при 1 приятелка.и осъзнавам че за всичко съм си виновна аз.това е аз докато се чудя какво да правя,моя приятел се чуди как да отпразнува рождения си ден...такъв е живота-несправедлив

през тези 3 години съм се грижила за нея повече от колкото някой би си представил,били сме заедно с малката при всеки удобен момент.и това ще продължи да е така,просто трябва да претърпя някой промени в ежедневието ми като смяна на жилище,и на работното ми място или работното ми време ако шефа ми се съгласи(предполагам че ще е съгласен)

Последна редакция: чт, 29 май 2014, 01:15 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт