СЛЕД 3 ГОДИНИ....НА КЪДЕ сама с дете ?????

  • 13 385
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 779
Да , де , като крайно незрял и безхаберен човек ... наречен родител  и в частност майка

# 16
  • Мнения: 317
Честно казано , авторката ми звучи като да е в тийнейджърска възраст . Rolling Eyes
Peace  PeaceАми нормално, happy.
Детето на 3г, майка й го гледа от 3г, тя живее с приятеля си, който не иска детето (и се обижда от приятелка с дете!) от 3г6м.
По прости сметки - заживява с приятеля си в началото на бременността си, явно той още тогава е поставил условията и тя се е съгласила. Ражда и се връща в квартирата като "мома".
Връзката майка-дете просто липсва.
Тя не казва искам да си прибера детето, а трябва
 
Говориш за дъщеря си като за неодушевен предмет.
Peace
все едно обсъждаме "една секция, дето ще ми пречи.
Никъде не прочетох, че обича това дете, че й липсва  newsm78
Колкото до приятеля -
не е съгласен,защото все още нямаме наше дете-причините за това са много-не съм била жена на място.... какво ще си  кажат неговите приятели-че гледа една жена с дете от друг.
- евентуално, би се съгласил когато имат собствено дете, но пък не желае дете от тази жена - т.е. на "куково лято", а да.. пък и се излага с "раждали от друг".
danielamarinova, избора си е твойи ти си знаеш защо стоиш при този човек, но
Горкото ти дете! Praynig

# 17
  • Мнения: 1 383
Ако историята не е пързалка, бих те посъветвала незабавно да смениш мъжа. Някой да не иска детето ми, а само мен. Е това просто  няма как да стане.  Приятелят ти явно е доста ограничен и изостанал човек първо, че не може и не иска да приеме детето ти и второ е типичния деспот, който си мисли, че жена му трябва да поеме цялата домакинска работа.

# 18
  • Мнения: 7 779
аз бих те посъветвал да не се мъчиш с детето. както си го правила до сега де  Laughing

# 19
  • Мнения: 6 214
Ей това е СТРАННА история. Накъде, щом майка ми не иска да ми гледа детето? Ами на кой да го дам сега? Верно ли има такива майки?  Shocked Дано да имаш някаква логична причина за това, за която аз да не се сещам в момента.  Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 204
Гледам и не вярвам на ушите си, милото дете... Sad

# 21
  • Мнения: 54 746
Ей това е СТРАННА история. Накъде, щом майка ми не иска да ми гледа детето? Ами на кой да го дам сега? Верно ли има такива майки?  Shocked Дано да имаш някаква логична причина за това, за която аз да не се сещам в момента.  Praynig Praynig

Има , я ! Twisted Evil
Като ви казвам , че не само бащите забравят , че имат деца , ето , и майки има ... Shocked

# 22
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Аз докато четях ме стегна сърцето, защото се опитах да си представя как се чувства авторката или по-скоро как аз бих се чувствала на нейно място. Не искам да звуча осъдително, но не мога да се сдържа-не ти ли е болно за детенцето? Пропуснала си най-милите и сладки периоди от живота му, за да прекарваш време и ходите на риба с някой, който се вижда колко струва??!?!
След като не е живяло детето при теб, колко често успяваше да го виждаш? Ако искаш ми отговори де...

# 23
  • софия
  • Мнения: 110
Аз докато четях ме стегна сърцето, защото се опитах да си представя как се чувства авторката или по-скоро как аз бих се чувствала на нейно място. Не искам да звуча осъдително, но не мога да се сдържа-не ти ли е болно за детенцето? Пропуснала си най-милите и сладки периоди от живота му, за да прекарваш време и ходите на риба с някой, който се вижда колко струва??!?!
След като не е живяло детето при теб, колко често успяваше да го виждаш? Ако искаш ми отговори де...

знам че сте прави всичките.но когато забременях бях изгонена от баща си,защото втората му жена не желаеше"лайна" в къщата.или по точно баща ми да ми помага финансово-а той има доста възможност.не можеше и да се говори с него,и така аз оставих бебето си на майка ми и започнах работа.често си я взимах при себе си,за отпуск,почивни дни и т.н. биологичния и баща не желае и да знае.да ИСКАМ да си я взема,но разберете че ако не успея за съчетая работа и дете,ще се прибера на село без 1 лев.и тогава на къде?и затова се изразих ТРЯБВА да си я взема тук в квартирата на приятеля ми,но проблема е че той не желае да гледа деца щом не са негови,и се срамува от това какво ще кажат приятелите му,че е с жена с дете.

Гледам и не вярвам на ушите си, милото дете... Sad

не ме питайте на мен какво ми е,и как се чувствам искам си детето но ако е тук при приятеля ми как да му обясня някои неща,и ако не е тук къде да отида с това дете,при кой????? историята ми е истинска,съжалявам само за едно-ЗАЩО живях 3 години с този човек,отдадох се на него,а загърбих детето си,и сега ще си нося последствията от онзи ГОРЕ,който вижда всичко... 

Последна редакция: чт, 29 май 2014, 01:18 от AnMary

# 24
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Значи 3 години той лъже безценните си приятели, че ти нямаш дете, така ли излиза  Sad Sick Колко трябва да е ограничен, за да се срамуваш от такова нещо  #2gunfire
Съжалявам за ситуацията, в която си и дано скоро намериш правилния път   bouquet

# 25
  • Мнения: 54 746
Приятелят колко е ограничен не е важно .
Как една майка допуска да живее с такъв човек ? Значи тя също крие , че има дете ?
Това , лично на мен , ми е непонятно ?! Shocked

# 26
  • София
  • Мнения: 1 609
danielamarinova, не мисля, че трябва да му обясняваш каквото и да било на приятеля ти. Аз също не мога да си обясня как толкова време си останала с него. Според мен сега трябва да си отговориш на въпроса кое е по-важно за теб - този човек или детето ти, и да действаш според отговора.

# 27
  • Мнения: 54 746
А бащата къде е ?
Той проявява ли интерес ?

# 28
  • Мнения: 1 383
Записано ли е детето на градина ? 

# 29
  • софия
  • Мнения: 110
ок.наистина ви благодаря че сте искрени всичките.но ако вие сте в моята ситуация,какво бихте казали на приятеля ви,за да му обясните че тези 3 години значат нещо за вас,и заради тази ситуация не би трябвало да се разделяте.и че въпреки проблемите който сте имали заедно съжалявате,как бихте му обяснили че не е срамно да си с жена с дете от друг и че не трябва да се срамува пред приятелите си-с какви думи ще ми обясните ситуацията

Записано ли е детето на градина ? 

не.още е при майка ми,ще я взема на 5 март.и аз още съм при приятеля ми,предстои записване на децка и изнасянето ми и всичко останало общо взето нямам време

А бащата къде е ?
Той проявява ли интерес ?

той е в друг град- и не не проявява интерес,него не го смятам той е неудачник,и безотговорен човек.за 3 години е пратил 2-ти пари т.е 2 месеца само по 50 лв.и край.

Последна редакция: чт, 29 май 2014, 01:17 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт