По-бърз растеж на косата (2) ????

  • 160 308
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 220
Дами, тези от вас, които имат конския шампоан, Langen Mahne, ако може да споделят отзиви за него. Аз си го взех, но ми се струва доста неикономичен. Не се пени много, леко рядък ми стои, и за косата ми, която е до към средата на гърба, трябва да натисна помпичката поне пет- шест пъти. Аз си мия косата през ден, и ако продължавам така, ще го приключа бързичко, пък хич не е евтин. Дано поне има резултат от него. Дали и вашите шампоани  са такива?

Пълен боклук е тоя шампоан. Не само, че не се пени и трябва огромно количество, ами и смърди повече от отвратително. Аз упорито го използвах към 2 месеца, но ефект не видях ... едни 25 лева на вятъра  ooooh!

То при това темпо, с което го хабя, не знам дали ще се стигне да видя  ефект на по- бърз растеж, ама това, което много не ми допада, е че на следващия ден след измиването косата ми има доста смачкан вид. За липсата на каквато и да е информация на опаковката пък да не говорим. Как се ползва, дали трябва да се стои с насапунисана коса една, две, или три минути, или веднага да се отмива. Мне. Нищо. Иначе като порових малко намерих това- http://www.shop.zoomagazini.com/dynamic/viewProduct/16892/dermoc … syma-1-lityr.html  Ако не друго, то поне е 1 литър. Ама пък бързо са се светнали търговците. За това какво се търси. Шампоанът е  за коне, ама е с арганово масло и кератинов комплекс. JoyЩе взема да се жертвам, като приключа този. Поне съотношението цена- количество е по- приемливо. Laughing Laughing Laughing
В интерес на истината, единственото нещо, от което наистина съм видяла резултат е маската с тривитаминол. Въпреки противоречивите мнения, аз съм от групата на доволните. Ама те гадовете и на него му вдигнаха безобразно цената.

# 691
  • Мнения: 18
Здравейте,
Искам да попитам дали добре се отразява на косата, когато при миене усещам студенина(хлад) по кожата на главата и скалпа?  Rolling Eyes
От какво го усещаш този хлад?
 
Усещам я като си измия косата от маслената маска и започна да нанасям шампоана. Сигурна съм, че не е от шампоана, защото отдавна си мия косата с него и не съм усещала така свежест, по-скоро е от маслата. Как мислите?

# 692
  • Мнения: X
Здравейте,
Искам да попитам дали добре се отразява на косата, когато при миене усещам студенина(хлад) по кожата на главата и скалпа?  Rolling Eyes
От какво го усещаш този хлад?
 
Усещам я като си измия косата от маслената маска и започна да нанасям шампоана. Сигурна съм, че не е от шампоана, защото отдавна си мия косата с него и не съм усещала така свежест, по-скоро е от маслата. Как мислите?
А какви точно масла използваш?

# 693
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Дами, тези от вас, които имат конския шампоан, Langen Mahne, ако може да споделят отзиви за него. Аз си го взех, но ми се струва доста неикономичен. Не се пени много, леко рядък ми стои, и за косата ми, която е до към средата на гърба, трябва да натисна помпичката поне пет- шест пъти. Аз си мия косата през ден, и ако продължавам така, ще го приключа бързичко, пък хич не е евтин. Дано поне има резултат от него. Дали и вашите шампоани  са такива?

Пълен боклук е тоя шампоан. Не само, че не се пени и трябва огромно количество, ами и смърди повече от отвратително. Аз упорито го използвах към 2 месеца, но ефект не видях ... едни 25 лева на вятъра  ooooh!

То при това темпо, с което го хабя, не знам дали ще се стигне да видя  ефект на по- бърз растеж, ама това, което много не ми допада, е че на следващия ден след измиването косата ми има доста смачкан вид. За липсата на каквато и да е информация на опаковката пък да не говорим. Как се ползва, дали трябва да се стои с насапунисана коса една, две, или три минути, или веднага да се отмива. Мне. Нищо. Иначе като порових малко намерих това- http://www.shop.zoomagazini.com/dynamic/viewProduct/16892/dermoc … syma-1-lityr.html  Ако не друго, то поне е 1 литър. Ама пък бързо са се светнали търговците. За това какво се търси. Шампоанът е  за коне, ама е с арганово масло и кератинов комплекс. JoyЩе взема да се жертвам, като приключа този. Поне съотношението цена- количество е по- приемливо. Laughing Laughing Laughing
В интерес на истината, единственото нещо, от което наистина съм видяла резултат е маската с тривитаминол. Въпреки противоречивите мнения, аз съм от групата на доволните. Ама те гадовете и на него му вдигнаха безобразно цената.

Добре изглежда Simple Smile
Аз съм поръчала Mane 'n Tale, чакам го да дойде следващата седмица. Ще споделя като събера впечатления.

# 694
  • Мнения: 18
Здравейте,
Искам да попитам дали добре се отразява на косата, когато при миене усещам студенина(хлад) по кожата на главата и скалпа?  Rolling Eyes
От какво го усещаш този хлад?
 
Усещам я като си измия косата от маслената маска и започна да нанасям шампоана. Сигурна съм, че не е от шампоана, защото отдавна си мия косата с него и не съм усещала така свежест, по-скоро е от маслата. Как мислите?
А какви точно масла използваш?
Рициново масло, етерично масло от лимон, розмарин,лавандула и чаено дърво

# 695
  • Мнения: X
Здравейте,
Искам да попитам дали добре се отразява на косата, когато при миене усещам студенина(хлад) по кожата на главата и скалпа?  Rolling Eyes
От какво го усещаш този хлад?
 
Усещам я като си измия косата от маслената маска и започна да нанасям шампоана. Сигурна съм, че не е от шампоана, защото отдавна си мия косата с него и не съм усещала така свежест, по-скоро е от маслата. Как мислите?
А какви точно масла използваш?
Рициново масло, етерично масло от лимон, розмарин,лавандула и чаено дърво
Обикновено от етерично масло от мента се получава охлаждащ ефект, ментолов, от изброените съм ползвала розмарин и лавандула, но не съм усещала чак охлаждане.

# 696
  • Мнения: 4 390
c3p3nqчe, ЕМ от чаено дърво дава това "ментово" усещане.

# 697
  • Мнения: 18
______Freya_______ , Myн, благодаря   bouquet

# 698
  • Мнения: 789


Чаеното дърво и лимона Simple Smile

# 699
  • София
  • Мнения: 220
Аз съм поръчала Mane 'n Tale, чакам го да дойде следващата седмица. Ще споделя като събера впечатления.

А, от къде го поръча? Че и на мен ми се иска.Simple SmileSimple Smile

# 700
# 701
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
от Iherb  Laughing
denis_d вече е дала линк  Hug

# 702
  • Мнения: 14
Аз го ползвам от доста време, но реда му идва рядко, докато изредя хидратация, протеин, някой друг ш-н против косопад или за обем  Mr. Green  На мен ми се струва, че действа като дълбокопочистващ, косата е доста жива след него, скърца по време на миенето, но след това не е пресушена, както след някои протеинови продукти. Чакам и други мнения.
Онзи ден си купих масла от чаено дърво и лавандула (не за косата), но все пак да попитам дали мога да ги използвам по някакъв начин и за това?  Flutter

# 703
  • Мнения: 0
Опитайте с Тривитаминол..На мен много ми помага..  smile3521

# 704
  • София
  • Мнения: 36 080
..........Онзи ден си купих масла от чаено дърво и лавандула (не за косата), но все пак да попитам дали мога да ги използвам по някакъв начин и за това?  Flutter
Може , да - всички масла могат да се ползват за коса
Лавандулово масло:
Подхранва косата
Хидратира скалпа и косъма
Подобрява кръвообращението на скалпа и от там  подпомага растежа на косата
Има мощни антисептични качества, лекува сух скалп, гъбички,
Предотвратява  косопада

Масло от Чаено дърво:
Много подходящо за третиране на пърхот, плешивост, псориазис, въшки 
Деблокира космените фоликули и по този начин, премахва пърхота.
Хидратира косата и скалпа.
Предотвратява косопада.
Подпомага много ефективно  растежа на косата.

Общи условия

Активация на акаунт