По-бърз растеж на косата (2) ????

  • 160 335
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14
Благодаря! Следващия път ще капна в маската Simple Smile

# 706
  • Мнения: 992
Напоследък и моята коса расте доста бързо. Единственото което е ползвам е стимуланта на икаров и кокосовото масло на икаров. А благодарение на чаеното дърво се отървах от пърхота, вече два месеца не се е появявал и дано така да си остане. Капнах десетина капки в шампоана. На предната страница прочетох, че и той помагал за по-бърз растеж. Не знаех, но може и той да има връзка.

# 707
  • Мнения: 92
Моля да ми препоръчате нещо с което косата ми да расте по-бързо. Имам чувството че изобщо не ми расте. Разликата е много малка.

# 708
  • Мнения: 237
Хах да ,моята ако растеше по 1 см на месец щях да съм много щастлива  Joy постригвам или не ,никога не съм я виждала по-дълга от до раменете Simple Smile пробвала съм и ампули ,тривитаминол,омега 3 ,всякакви витамини пия ,храня се здравословно ! и това си е /.....

# 709
  • Мнения: 817
Преди време ползвах само готови маски за коса, ампули и т.н. След години ползване видях, че няма никакъв ефект от тях и се обърнах към натуралната козметика. правя си маски (или в моя случай по-скоро маслени бани) с натурални масла, като периодично го сменям. Ефектът е забележим - косъма ми стана по-плътен и здрав, косата ми е бляскава и силна. Ползвам най-различни масла - жожоба, бадем, авокадо, карите, зехтин и т.н. да не говорим, че ноктите ми растат много бързо от тези масла.
Та, за мен най-добрия вариант са натуралните масла  Peace

# 710
  • Мнения: 4 569
Хах да ,моята ако растеше по 1 см на месец щях да съм много щастлива  Joy постригвам или не ,никога не съм я виждала по-дълга от до раменете Simple Smile пробвала съм и ампули ,тривитаминол,омега 3 ,всякакви витамини пия ,храня се здравословно ! и това си е /.....
И аз съм така.
Виж Алена какво ми написа за това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=696433.msg26402950#msg26402950

# 711
  • Мнения: 237
благодаря , ще прочета   bouquet

# 712
  • Мнения: 0
Маската с тривитаминол естествено е много ефективна. Няколко лъжици от този витаминозен коктейл, смесен с малко зехтин и жълтък  Wink

# 713
  • Мнения: 0
zdraveite,,,az sam Desislava
gore dolu s 2 sm.,,, Grinning
ne znaq ,,vie kak si q izmervate|?

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 714
  • София
  • Мнения: 4 179
Извинете, че нахълтвам в темата, но как да накарам моята да расте по-бавно? За месец расте с повече от 2 см. и това определено не ми отърва  Laughing

# 715
  • Мнения: 237
пострижи я  Laughing Laughing не си за наща тема  Laughing шегувам се ....

# 716
  • Мнения: 0
защо не смениш шампоана  Simple Smile

# 717
  • Мнения: 1 095
Ползвайте хининова вода, продават в аптеките.
Има опасност да ви поизсуши косата и скалпа, но това е като страничен ефект, поне при мен.  Peace

# 718
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 023
На мен (а и не само на мен) косата се омазнява от хининовата вода  Rolling Eyes

# 719
  • София
  • Мнения: 4 878
Извинете, че нахълтвам в темата, но как да накарам моята да расте по-бавно? За месец расте с повече от 2 см. и това определено не ми отърва  Laughing

Подстригвай се на новолуние или намаляваща луна.

Общи условия

Активация на акаунт