Използвахте ли козметика за лице, по време на бременност?

  • 9 620
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
Здравейте отново, тъй като хич не мога да се оправя с търсачката на сайта, пускам темичка да ви попитам, дали е проблем, ако продължа да си използвам козметиката за лице - за почистване, овлажняващ крем, ексфолиант,ей такива неща, че ми казаха да спра да я използвам, ама ..... неизбежно си е ? Дали изобщо има някакви вредни козметични продукти за лице и тялото изобщо. Тенкююю предварително  smile3525

# 1
  • София
  • Мнения: 3 754
Естествено,че може да се мажеш.И не само лицето,но и тялото.Кой точно те посъветва да я спреш козметиката?

# 2
  • София
  • Мнения: 7 992
Използвала съм, разбира се. И съм се подстригвала, боядисвала, лакирала, епилирала, всички нормални процедури, неизменна част от женския тоалет.
Единственото, което следва да ограничиш, е излагането на слънце заради опасността от пигментационни петна.

# 3
  • Мнения: 2 052
Разбира се, че можеш да си ползваш всичко, което си ползвала до сега. Вземи си слънцезащитен крем за лице, хубаво е да си с такъв, когато излизаш  Peace

# 4
  • Мнения: 51
Разбира се, че можеш да си ползваш всичко, което си ползвала до сега. Вземи си слънцезащитен крем за лице, хубаво е да си с такъв, когато излизаш  Peace
А и не само когато си бременна, хубаво е за лицето да се използва винаги.
И аз съм ползвала кремево, на мен даже кожата ми се промени по време на бремеността и от мазна стана нормална към суха. ( хормонални промени)

# 5
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Слагам си крем и се гримирам, подстригвам, боядисвам и т.н.  Mr. Green

Какви бяха доводите на този, който те посъветва да спреш?  newsm78


# 6
  • Мнения: 3 241
Да, ползвах си нормалната козметика

# 7
  • Мнения: 158
И аз не виждам причина да спреш да ползваш козметика по време на бремеността. Ако кожата ти не е по-чувствителна от преди забременяването, можеш да използваш същите продукти. Моята кожа беше станала по-проблемна в началото на бременността и минах на био козметика, която продължавам да ползвам, защото взе, че ми хареса.

# 8
  • Мнения: 556
Има кремове със съдържание на живак и мисля, че те не са подходящи за бременни, но иначе всичко друго е ОК.

# 9
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Има кремове със съдържание на живак и мисля, че те не са подходящи за бременни, но иначе всичко друго е ОК.

Аз знам за избелващите кремове, че слагат живак и не бих се престрашила да ползвам и без да съм бременна  Simple Smile



# 10
  • Мнения: 351
И аз не виждам причина да спреш да ползваш козметика по време на бремеността. Ако кожата ти не е по-чувствителна от преди забременяването, можеш да използваш същите продукти. Моята кожа беше станала по-проблемна в началото на бременността и минах на био козметика, която продължавам да ползвам, защото взе, че ми хареса.

Да не ти се появиха пъпки, че и аз взех да се изприщвам яко, че и ме болят  ooooh!

# 11
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Аз също ползвам козметика за лице и тяло Simple Smile

# 12
  • Мнения: 5 393
Ползвай си козметика без да се притесняваш. Момичетата са споделили преди мен, че ако евентуално кожата ти е станала по-чувствителна, може да смениш марката.
Аз нямам такива проблеми и си ползвам обичайните продукти.
Не е желателно да ползваш антицелулитни кремове и избелващи кремове.

# 13
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 760
Ползвах си козметиката за лице, както обикновено.

# 14
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Не съм имала притеснения с козметиката, единствено питах доки за епилатора преди да го включа в употреба първия път след като забременях (нямаше да ми хрумне, но се зачетох в книжката му случайно та затова) и него си ползвах нормално.

Общи условия

Активация на акаунт