Клуб на храбрата шивачка - тема 13

  • 80 138
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Сега ще се пробвам да кача и третата книжка.

# 706
  • Мнения: 1 291
Благодаря, Unknown lady!  bouquet

# 707
  • FRANCE
  • Мнения: 2 239
unknown_lady благодаря!

А дали съществуват програми за парвене на патрони? Twisted Evil

Последна редакция: пн, 10 юни 2013, 20:01 от madame

# 708
  • Мнения: 531
unknown_lady благодаря!

А дали съществуват програми за парвене на патрони? Twisted Evil

Какви патрони?

# 709
  • FRANCE
  • Мнения: 2 239
Извинявай кройки Embarassed на френски е "патрон" и аз малко преди това рових в интерне за кройки на панталони.

# 710
  • Мнения: 422
Има, но само демо версии, да се учиш на тях, с рекламна цел, да си ги купиш? Ама ха познай за какви пари става на въпрос, ще трябва да си пиеш и сутиена цял живот, ако си я купиш за дом.употреба. Аз лично не открих работеща за без пари:).Но, ако някой знае нещо на скоро открито, ще се радвам да сподели опит.

# 711
  • FRANCE
  • Мнения: 2 239
И аз открих някъкви в гугала средно 1000 долара, златен ще ми излезе бъдещия панталон Simple Smile Май ще се пробвам да кроя

# 712
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Момичета, такава програма има, казва се Леко. Към момента има излезли към 100 диска с модели от нея. Който я иска, да ми пише на лични и ще му дам линк. Кроих с нея и панталони, и блузи, бива, стават много прилично. Кроенето е за стандартна фигура, което означава, че ако имате особености по фигурата, ще трябва да си направите някои дребни корекции, но като цяло програмата е много добра. Недостатък - харчи се промишлено количество хартия защото се принтира на А4 и после се сглобява и така за една блузка, в замисимост от модела, може да отидат даже до към 30 листа хартия. За корекциите - аз съм отпускала на дължина само блузи, защото харесвам блузки тип туники, а ако модела е за къса блуза, програмата си я изкарва къса, както е на картинката. Или накратко - задават се мерките - ръст, гръдна обиколка, талия и ханш, от менюто се избира модел и се дава на програмата задача да го построи и изпринти. Програмата е на руски.

Последна редакция: чт, 13 юни 2013, 22:47 от Unknown_lady

# 713
  • Мнения: 555
Момичета, коя от вас имаше оверлог тойота? Искам ако може някой да ме насочи, че май много скоро ще си търся нов, а идея нямам за какво да гледам  Praynig

# 714
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Горещо препоръчвам оверлога на Елна  Peace
Имам такъв и много съм доволна.

# 715
  • Мнения: 1 761
Горещо препоръчвам оверлога на Елна  Peace
Имам такъв и много съм доволна.

И аз така.

# 716
  • Мнения: 0
Bertichka моят е на Тойота. Много съм доволна, няма проблем, нито с тънки, нито с дебели материии, настройването на конците е елементарно.  Grinning Като недостатък мога да изтъкна, че не може да работи като двуконечен. Embarassed Но това не е проблем за мен. Mr. Green
Между другото гледах характеристиките на Елна, харесва ми  Heart Eyes но не мога да не споделя, че представителите на Тойота, са невероятни професионалисти и много коректни, удоволствие е да се работи с тях   bouquet

# 717
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Сефте чувам за двуконечен оверлог. Да не би да искаш да кажеш триконечен?

# 718
  • Мнения: 555
И аз не разбрах за двуконечния  Thinking
Мен ми е важно да шие най-вече плътни материи и там където се събират 3-4 ката да не сдава багажа  ooooh! Другата седмица ще разпитам в магазина, но все пак всяко мнение ми е полезно.

# 719
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Има двуконечен  Peace моят също става - това е едно много тъничко пико върху шифон примерно или нещо друго пак толкова тънко. Обаче за да се настрои на това, много неща  се разглабят и се нагласяват, аз после няма да мога да го наглася обратно и затова не го ползвам, а ползвам триконечното, ефекта е почти същия ако се вдене с тънички конци, иначе двуконечно рядко се ползва, нещо като глезотийка  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт