БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-26

  • 21 853
  • 798
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10
Мерси Блонди, аз си бях решила да е първо глутена, но педиатърката като каза месото и се отказах, но ще си въведа овесената каша сега, месото после.

# 61
  • Мнения: 27 524
Ние сме на 8. А изварата?

Няма проблем  Simple Smile Ти вече може да въвеждаш и масло и сирене  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 7 987
А кашите може ли да се дават със зеленчуково пюре понякога? Аз по принцип ги давам с плодово, обаче тя не обича много сладко и 2 пъти съм и ги давала със зеленчуково. И нормално ли е да се редуват така понякога?

# 63
  • Мнения: 15 379
Има зеленчукови каши за целта.
Друго - може зърнени смеси да се смесват със зеленчуково пюре, аз съм вземала на Плазмон такава.

# 64
  • Мнения: 7 987
Тя кашата е зърнена смес само и аз добавям в нея зеленчуково пюре. Въпроса ми е дали е нормално да се радуват с плодово и със зеленчуково пюре за едно и също хранене, т.е. вечерното например.

# 65
  • Мнения: 15 379
Нормално е, може да се редуват. Имах предвид, че кашите са подсладени и поднесени със зеленчук поне на мен би ми било неприятно.

# 66
  • Мнения: 7 987
Не не, тази която давам не е подсладена. Simple Smile

# 67
  • Мнения: 15 379
Значи е ок.

# 68
  • Мнения: 27 524
Аз съм взела 6-7 вида безмлечни на Хип и Тьопфер и нито една не е подсладена. Може би само млечните са сладки  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 7 987
Да, на Топфер и Хип само млечните и плодовите са сладки.

# 70
  • Мнения: 456
Някоя мама,може ли да сподели какво сирене купува за попарката и кус-кус-а? Peace

# 71
# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 440
Аз купувам сирене на "Енчо Костов"-гр.Съединение

# 73
# 74
  • Мнения: 456
Аз купувам сирене на "Енчо Костов"-гр.Съединение

Това може би го няма по малките магазинчета или аз не съм го виждала newsm78

Общи условия

Активация на акаунт