Китен 2013

  • 82 013
  • 546
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 051
http://grabo.bg/ranno-liato-v-kiten-3-ili-5-noshtuvki-sas-zakusk … i-i-vecheri-0hnkv

Поподнах на тази обява, и представете си, хубавия басейн, който е на снимката е на съседна къща за гости  #2gunfire

Въпросът ми е коя е съседната къща в такъв случай?

# 16
  • Мнения: 3 284
http://grabo.bg/ranno-liato-v-kiten-3-ili-5-noshtuvki-sas-zakusk … i-i-vecheri-0hnkv

Поподнах на тази обява, и представете си, хубавия басейн, който е на снимката е на съседна къща за гости  #2gunfire

Въпросът ми е коя е съседната къща в такъв случай?
raja веднага ще ти помогна  Mr. Greenтова не е къща а е хотел Нео Китен

# 17
  • Мнения: 18 051
Мерси, не ми хареса  Peace

# 18
  • Мнения: 3 284
Хотел Оникс има басейн пускат ваучери и имаше добри отзиви за него

# 19
  • Мнения: 162
 mimi0585 Hug - за този хотел Нео можеш ли да кажеш нещо - иска ми се едно ранно, по - евтино море? 

# 20
  • Мнения: 3 284
mimi0585 Hug - за този хотел Нео можеш ли да кажеш нещо - иска ми се едно ранно, по - евтино море? 
  HugНа външен вид ми се вижда доста западнал.Басейна е малък и плитък.Миналото лято в ресторанта се пънеха разни певици.Точно до луна парка е хотела.Аз не бих почивала там.

# 21
  • Мнения: 162
Уф,иначе на снимките изглежда голям. ooooh!
Сигурно и ще е доста шумно.А плажа поне близо ли е ?

# 22
  • Мнения: 1 464
Уф,иначе на снимките изглежда голям. ooooh!
Сигурно и ще е доста шумно.А плажа поне близо ли е ?

Не много. Има доста стъпала до плажа, а съдейки по снимките на хотела, ремонт не му е правен от СОЦ-а.

# 23
# 24
  • Мнения: 3 284
Уф,иначе на снимките изглежда голям. ooooh!
Сигурно и ще е доста шумно.А плажа поне близо ли е ?
За шумно не знам ние сме били в Бюти който е зад хотела и нямахме проблеми.Около 200м е от плажа.Стъпалата нас не ни притесняват защото винаги минаваме успоредно до тях покрай  станцията на Радиото и телевизията.

# 25
  • Мнения: 170
Здравейте,

искам да ми дадете отзиви за Център за отдих / Или станция на министерство на здравеопазването / или за хотел Алтиман Клуб- до плажа Атлиман?
Много ми се иска да има голям двор..
В интернет не мога да открия достатъчно информация нито за едно от двете.

Много благодаря предварително

# 26
  • Мнения: 27 524
Момичета, не съм ходила на Китен сигурно от 30г  hahaha  Ще бъдем сега в хотел Шипка. Някой да има нещо да ми сподели?  Blush

# 27
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Здравейте, не съм посещавала Китен досега, затова имам няколко питания относно хотел Кремиковци - какво е разположението в апартаментите, колко човека може да нощуват в тях, има ли климатик, по близо до северния плаж ли е, дали допускат кучета в хотела и на плажа. Много въпроси станаха....ще съм благодарна ако някой сподели ако е бил там. Четох коментари че соц хотел, но в тази криза все повече се заглеждам в такива хотели.

# 28
  • София
  • Мнения: 72
Здравейте, не съм посещавала Китен досега, затова имам няколко питания относно хотел Кремиковци - какво е разположението в апартаментите, колко човека може да нощуват в тях, има ли климатик, по близо до северния плаж ли е, дали допускат кучета в хотела и на плажа. Много въпроси станаха....ще съм благодарна ако някой сподели ако е бил там. Четох коментари че соц хотел, но в тази криза все повече се заглеждам в такива хотели.
Миналата година бяхме там. Апартамента се състои от една спалня /голямо легло/, хол с разтегателен диван и фотьойли, баня и малък кухненски бокс. Само няколко апартамента имат климатици, ние бяхме с климатик в хола, а съседния апартамент беше с два и в хола и в спалнята. Хотела е близо до северния плаж Атлиман. За кучетата не съм сигурна, но управителя на хотела имаше куче и го разхождаше в комплекса така че трябва да се пита допълнително. За соца аз тръгнах с тази нагласа, но за тези пари които платихме, нямаше какво повече да очаквам и даже бях приятно изненадана от апартамента и почистването му. Само закуската беше много слаба, с много опашки, но просто я избягвах след първия ден.

# 29
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Здравейте, не съм посещавала Китен досега, затова имам няколко питания относно хотел Кремиковци - какво е разположението в апартаментите, колко човека може да нощуват в тях, има ли климатик, по близо до северния плаж ли е, дали допускат кучета в хотела и на плажа. Много въпроси станаха....ще съм благодарна ако някой сподели ако е бил там. Четох коментари че соц хотел, но в тази криза все повече се заглеждам в такива хотели.
Миналата година бяхме там. Апартамента се състои от една спалня /голямо легло/, хол с разтегателен диван и фотьойли, баня и малък кухненски бокс. Само няколко апартамента имат климатици, ние бяхме с климатик в хола, а съседния апартамент беше с два и в хола и в спалнята. Хотела е близо до северния плаж Атлиман. За кучетата не съм сигурна, но управителя на хотела имаше куче и го разхождаше в комплекса така че трябва да се пита допълнително. За соца аз тръгнах с тази нагласа, но за тези пари които платихме, нямаше какво повече да очаквам и даже бях приятно изненадана от апартамента и почистването му. Само закуската беше много слаба, с много опашки, но просто я избягвах след първия ден.
Много ти благодаря за инфото!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт