Истанбул - 20

  • 34 830
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 371
На добър час и незабравими емоции пожелавам на всички, които днес тръгват за любимият град ! Да се върнете живи и здрави, момичета ! Ние ви чакаме с разказчета в цветни картинки !  Hug

# 721
  • Варна
  • Мнения: 4 221
     Ти успя, ДареHug Hug Hug Сега ще гледам. Целия албум виждаме, не се безпокой.

     Таня67, благодарим за съвета, ще се вслушаме... Тъкмо си говорихме с dobrudjanka - няма на гръб да го носим тоя багаж, я. Хубаво е, че имаме "репортаж от мястото на събитието". На мен само това ми трябва сега - пролетни дрехи в зимно време.
     Утре, ако всичко е наред, и ние ще сме в Емиргян Praynig

     
Скрит текст:
На всички, които се разтревожиха, и помогнаха, рапортувам, че съм уникум - не ми помага нищо до момента. Обааааааааче, няма да се дам. Довечера, ако сме живи (не казвам здрави Wink), сме в автобуса! Crossing Arms
     Благодаря за съчувствиато и пожеланията!

    П.П. Докато се изприказвам, половин страница Simple Smile

    Благодаря и за пожеланията за хубаво изкарване!

     

# 722
  • Мнения: 299
На 3 ден след освобождаване на хотела тръгнахме с автобуса към Кабаташ да чакаме двама от групата  тръгнали за принцовете и естествено ни изгубиха 2 часа и половина от 12 до 14 и 30 без да броя тичането към хотела ,за да си натоварим багажа и така малко след 14:30 потеглихме за  аквариума ...

# 723
  • Варна
  • Мнения: 4 221
     Дари, това е по-добре от 4 часа в МОЛ-а, вярвай. Там поне си на Босфора, пиеш кафе... А оттатък, освен ако не ти е тръпка... Може би защото вече не гледаме аквариума, но последния път бях доволна от изчакването на "островитяните"... пък и пихме дълго и приятно кафе с bermudez тогава.

# 724
  • Мнения: 1 934
Беля, и аз много мразя това неделно губене на време в Истанбул като те закарат в МОЛ, затова миналата година търсех оферта, която в неделя да тръгва наобед от самия хотел, а не всички да ги карат като овце някъде от сутринта  Crazy

# 725
  • Мнения: 299
Лек път на всички ,ще бъде слънце.Пазаренето неми е тръпка ,навсякъде където ходя съм за да видя нещо не да стоя в хотела 5 дни да не  изпусна примерно ол инклузива -трябва да видя  всичко възможно Grinning
Беличка Босфора
 го видях и по вода,по суша няколко пъти и по въздух с лифта Grinning
Но с моята съпунерка и факта ,че снимам бързо и не съм добър фотограф,нямам търпението просто щракам,  не мога да пресъздам това което видях с очите
си,гледката е зашеметяваща

# 726
  • Варна
  • Мнения: 4 221
     Ние тръгваме винаги в 12 от хотела (без тези, които отиват на островите). После, обаче, ни водеха директно в МОЛ-а, а "островитяните" идваха с друг автобус дотам. Миналата година нямаше такава организация и си ги чакахме на Кабаташ (ние - в кафето на Долмабахче) и беше много по-добре. После кратък МОЛ - за аквариум, шляене или ИКЕА (е там вече имаше загубили се и чакахме). Но в нашата посока няма какво да предизвика тръгване по-рано от 17 ч. от Истанбул. После спираме за не повече от час в Лозенград.

    Дарееееее, кой лифт ти откри гледка към Босфора? newsm78 Казах ти, че си влюбена вече... не описвай - и ние не можем, но пък знаем за какво говориш.
     П.П. Справили сте се чудесно - и със снимките, и с обектите... за първо ходене си направо отличник!

Последна редакция: чт, 18 апр 2013, 10:42 от beljata

# 727
  • Мнения: 539
На 3 ден след освобождаване на хотела тръгнахме с автобуса към Кабаташ да чакаме двама от групата  тръгнали за принцовете и естествено ни изгубиха 2 часа и половина от 12 до 14 и 30 без да броя тичането към хотела ,за да си натоварим багажа и така малко след 14:30 потеглихме за  аквариума ...

Сподели с коя фирма сте били.

# 728
  • Мнения: 437
Включвам се и аз, за да пожелая на всички пътуващи днес хубаво време, прекрасни лалета и страхотни преживявания в любимия ни град. А ние тук с нетърпение ще ви очакваме с разкази и снимков материал  Simple Smile

# 729
  • Мнения: 27
здравейте  Simple Smile

Очарована съм, толкова много и все полезна информация, Браво момичета.   bouquet

# 730
  • Мнения: 299
На 3 ден след освобождаване на хотела тръгнахме с автобуса към Кабаташ да чакаме двама от групата  тръгнали за принцовете и естествено ни изгубиха 2 часа и половина от 12 до 14 и 30 без да броя тичането към хотела ,за да си натоварим багажа и така малко след 14:30 потеглихме за  аквариума ...

Сподели с коя фирма сте били.
Караджътур  Варна

# 731
  • Мнения: 299
     Ние тръгваме винаги в 12 от хотела (без тези, които отиват на островите). После, обаче, ни водеха директно в МОЛ-а, а "островитяните" идваха с друг автобус дотам. Миналата година нямаше такава организация и си ги чакахме на Кабаташ (ние - в кафето на Долмабахче) и беше много по-добре. После кратък МОЛ - за аквариум, шляене или ИКЕА (е там вече имаше загубили се и чакахме). Но в нашата посока няма какво да предизвика тръгване по-рано от 17 ч. от Истанбул. После спираме за не повече от час в Лозенград.

    Дарееееее, кой лифт ти откри гледка към Босфора? newsm78 Казах ти, че си влюбена вече... не описвай - и ние не можем, но пък знаем за какво говориш.
     П.П. Справили сте се чудесно - и със снимките, и с обектите... за първо ходене си направо отличник!
Лифчето на Пиер Лоти-телефер..... нещо си има го надписа на снимка,сори че не се изразих правилно

# 732
  • Варна
  • Мнения: 4 221
От Телеферик сте виждали Златния рог, който също е много красив.

# 733
  • Мнения: 4
Танче, изключително полезно и навременно включване/ както винаги/. Ще ми е от полза. Благодаря.  bouquet

# 734
  • Мнения: 4 581
Танче, много благодаря за прякото включване,  Heart Eyes Hug
Мацки, бърз път довечера, слънчево време, слънчеви усмивки, слънчеви снимки, изпълнени проглами на 100 %, и не бързайте много много да се връщате  Grinning.

Ассамарис, нищо не сме се разбрали за място още, за срещата в събота.

Общи условия

Активация на акаунт