Красотата на земята сме събрали във цветята! Пролетно- цветна тема.

  • 47 621
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 32
Ех, много ги обичам тез кандилки. При мен само едни стари бабешки сини се разтилат и преразсаждат сами Mr. Green

При мен в градината е в повечето случаи от рода на "направи си сам"
Масата пейките и шезлонга от дървени палети.
Павильона и той беше на трески и приготвен за изгаряне. Моя го е сглобявал летвичка по летвичка.
Имам и друга част на градината, но която не е за показване-абсолютен биотоп. Флора и фауна на саморазвитие и райско кътче за тъмно-русата като и омръзне да се излежава hahaha

Хекси, аз съм в слънчавата част, при нас е топло и цял ден беше за джапанки smile3534


matze,може ли да споделиш как точно се прави шезлонга?Може и на лични,благодаря! Hug

# 721
  • DE
  • Мнения: 971
t_tabakova , не им става нищо на фуксиите.
Ето ти една от миналото лято на стояща, беше много отрупана. Издържат на напъна Mr. Green



Благодаря ви Дами, че харесвате част от моето ранчо Hug

Tsvetkova , разбира се! Имам една снимка в архив на почти завършена. Ще ти я пусна по- късно
като се прибера.

# 722
  • Мнения: 1 826
Ами за тези кандилки,аз им казвам камбанки  Laughing  имаше само розеви и тъмно лилави,а сега станаха много цветове и са в различни нюанси,а има и дипли и само с по  един ред листа.Не знам как така се появиха различни видове. newsm78
Ако някой иска,да пращам семена като прецъфтят за следващата година,а може и тази да цъфнат?

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Нели, matze, благодаря за отговорите! Моята тя така се разпери на едната страна, че направо се притесних да не падне  Laughing
Нели, беше споменала, че имаш сенполия с пъпки- чакам да я видя цъфнала.
А между другото, въпреки, че е такъв гад това сляпо куче и на мен ми е симпатично и би ми било жал да го убия. Но щом има и разни неща, които го гонят може просто да го пратите при съседите  Mr. Green

# 724

Общи условия

Активация на акаунт