КГБ = Клуб на Готините Баби - 134.

  • 44 851
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 912
Ега-Мега, честита годишнина! Да сте заедно още дълги години и да се радвате на много внуци и правнуци!   bouquet
Кари, честит празник на цялото ти семейство.   bouquet
Имах най-добри намерения като предложих да пътуваме с колата до Търново - хем по-удобно, хем и по евтино ще ни излезе. От София ще тръгнат доста хора, така че не мисля, че някой ще остане да пътува самотно. Но ако наистина предложението ми не се възприема добре - няма да се натрапвам.

# 46
  • Мнения: 77


Привет-мривет, скъпоценни, драгоценни и още каквито ви дойде на ум  -ценни! Heart Eyes Hug
От среднощната поема ми е едно приповдигнато, като пред национална среща! Laughing

Каролинче-сестричке, съгласна съм с теб, дано се случи! Heart Eyes
Честит празник, желая ви много здраве и весело настроение! thumbsup

Днес ще ходя от 17 часа в читалището ни, ще има здравна лекция за пенсионери, на тема "Диабет при втората младост", безплатно ще ни проверяват кръвна захар, кръвно налягане и дихателен обем.
Ще отида, дано да мога да се вредя, че то като се каже безплатно.......мераклии много! hahaha

Гъбче, малко остана, два месеца само, ще я чуете всички, само да сме живи, здрави, и търновските калдъръми да са под краката ни! Heart Eyes Hug

Меги, честита годишнина от сватбата ви! newsm51
Догодина се стягай за сребърна сватба, след това за златна и дай Боже диамантена!  thumbsup
Хубав празник, за ваше здраве НАЗДРАВЕ! cheers



Хубав ден! tooth thumbsup


    


                                














# 47
  • София
  • Мнения: 1 529
Мамси  bouquet. Аз уважавам предложението ти. Извинявай ,ако съм те засегнала.
 Пътници ще има и за автобуса. Който изпревари той ще натовари.  На мен ми евсе едно. Не съм пътувала все с коли . Проблема ми е финансов,дано съм и здрава ,че много искам да ви видя  Praynig. И пеш бих доприпкала стига да можех.

 Ега Мега честита годишнина ,още много щастливи мигове,любов,пътешествия,празници.

 Танита Hug.
http://www.zajenata.bg/%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%B2%D1% … %B0-news5315.html

 Варненки ,стихна ли вятъра. Прочетох ,че и през Великденските празници ни чака лошо време и ми се реве.... Sad

Последна редакция: вт, 16 апр 2013, 12:53 от Шпунц

# 48
  • Мнения: 1 250
Eга мега, честит ви семеен празник.Да сте живи и здрави заедно, рамо до рамо поне още два пъти по толкова



Мамси  мила Praynig Hug,не ме разбирай погрешно Peace, съвсем не става дума за натрапване, боже опази PeaceИзрично подчертах че  отлично разбирам ДОБРИТЕ ти намерения.Но да се обособи така "групичка" в предполагаемата група, толкова време преди дадено събитие, когато изобщо не е сигурно колко хора от София ,ще пътуват е доста рано и прибързано.Никой не знае какво го чака след час, камо ли след месец и кусур.Живот и здраве няколко дни преди тръгването можем да седнем и да обсъдим всички заедно кой, как и т.н.Защото  наистина смятам(лично мое мнение и поглед върху нещата) че  ще бъде неприятно ако се случи така, че някоя дружка остане да пътува  сама Peace

# 49
  • Мнения: 1 065
Ехо, ехооо, ето съм.
Нова тема, нов късмет  и  ...,,барабар Петко с мъжете'' ....  та ... ето ме най-после в новата тема.
Ваша съм  Hug bowuu едно кафе време.

От къде да започвам.
Първо да честитя годишнината на Ега мега, че току виж с бабешкия ми акъл се отнеса нанякъде и пропусна.

Честит семеен празник, мила Ега Мега.
Да сте живи и здрави със съпруга си и още много годишнини да празнувате заедно.
Ръка за ръка да минавате през годините, заобиколени от деца, внуци и правнуци.
Хубав ден и весел празник!


Сигурно през тези дни, в които нямах време да чета и пиша съм изпуснала празници и чествания, но се извинявам и от сърце казвам  на всички - ЖИВИ И ЗДРАВИ и много радост и  хубави моменти да има в дните ви..

Отчет за изминалото време  -
моето малко момиченце ми беше на гости тези дни. Голямо щастие е, но и отнема почти всичкото ми свободно време. А и компютър се отваря само за пускане на детски песни, това да пиша във форума е почти мисия невъзможна, защото едни малки пръстчета толкова бързо натискат бутоните, че на няколко пъти преди ми се е налагало да търся помощ за оправяне на компютъра.

За срещата -
ще гласувам за два дни. Нямам никакъв проблем дали е петък, дали събота и неделя, нито кога, с кого и как ще пътувам само дето не знам дали изобщо ще мога да присъствам.
Седмицата преди Великден отиваме с децата и Ирка в Турция. От това тя как ще понесе пътя и как ще се чувства там, зависи дали през юни ще отидем с нея на море за повече време. Ако всичко е както очакваме, идването ми в Търново е невъзможно. По-точно ще мога да кажа като се върнем след празниците.

Сега ще се върна да чета, че много съм пропуснала.
До скоро.

# 50
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добър ден , момичета!  bouquet
Минавам телеграфно да се обадя само.
Нищо интересно около мене. Еднообразие.
Кари , честит празник!  bouquet
Мамси  Hug не се къхари. Колата не е разтегателна, я.  Laughing
Роси , децата как са изкарали в Барселона? Вероятно щастливи и
доволни. Яд ме е , че нямах и до момента нямам възможност да
отида да се видим.  Peace Но , живи и здрави все ще дойде ден.  Hug
Хубав и слънчев следобед , момичета!  Hug



Ега мега , честит празник!
Живи и здрави , много щастливи и влюбени!

# 51
  • Мнения: 894
Хоп ,хоп ето ме и мен! Hug

До обяд бях по гишета да плащам асансьор стълбище ток.
Тук е отвратително време,студено и силен вятър.Като отидох да плащам асансьора и като ме духна вятъра щеше да ме залепи в едно дърво,хем се уплаших,хем се смея,че не съм толкова дебела щом вятъра ме понесе Joy
Ега мега,честит семеен юбилей!! newsm24 1dating  loveuuu

Аз ви пожелавам винаги да разчитате един на друг,да се обичате,подкрепяте и уважавате,да се радвате на деца ,внуци защо не и правнуци!Хубав празник!


Кари честит празник!  bouquet

Гъбка приятен релакс!Важното е да се накефиш! Party

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
Ега-Мега Четита ви годишнина !!!





Честит юбилей!
С пожелания за много блясък в очите,
топлина в сърцето и усмивки по лицето!  bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 4 177
Ега Мега, честита годишнина! Живи и здрави и  много щастливи !!!

# 54
  • У дома във Варна
  • Мнения: 38
Благодаря ви момичета,
Благодаря ви за прекрасните пожелания!
Мога само да кажа: дано се сбъднат, дано всички сме живи и здрави и да се радваме на внуци и правнуци!
Колко бързо се изтърколиха годинките... Като че ли беше вчера... а сега сме вече баба и дядо ..... а тогава преди 24 години хора с 10 години брак ми се струваха  Cry "големи"  Rolling Eyes



Аз си изпратих вече гостите. Децата бяха в нас, но на бабиното му се доспа, вечеряха и заминаха. Пък малката дъщеря в събота има  изпит, та набързо всичко приключи.
Лека вечер да ви пожелая, аз ще лягам, че утре ще ходя на кардиолог да ми слагат холтер.
Стискайте ми палци ..... doctor

# 55
  • Мнения: 7 386
                Eга Мега,честита годишнина!Да сте живи и здрави,безкрайно щастливи  много години с деца и внуци!  bouquet

                Римар,аз знам,че се слагат упойки и май най-предпочитаната е епидуралната упойка.Тя обезболява,но "хваща" само от кръста надолу и се поставя в гръбначния стълб.
                Относно пътуването и транспорта - приех предложението на Мамси , защото не мога да понеса толкова дълго пътуване с автобус,просто ми става лошо още от дете и така си остана до ден днешен.Ако сте забелязали намекнах,че ще омайвам дедито да дойде с нас и с колата,че изпитвам ужас от автобуса.Дали ще се навие идея нямам,но като не си смених книжката от немарливост ще чакам някой друг да ме разкарва като куфар.Не знам има ли влакове до там,че то сега май ЖПтранспорта хич го няма. Thinking
                Така,че мисля,че няма нищо лошо в предложението на Мамси.При това транспорта с кола е доста по - изгоден като цена.

Последна редакция: вт, 16 апр 2013, 22:14 от Didia

# 56
  • София
  • Мнения: 16 024
Ега-мега, честита годишнина! Пожелавам здраве и зааедно да ожените правнуци. Успех на малката на изпита.
Гали, обаждай се като имаш време. Знам, че е неприятно без работа, но това е временно. Ще си намериш нещо хубаво, добре платено.
За пътуването - ако и Дидиа омая дедито ще може всички софиянки да си поделим пътните с кола. Ако пък няма място - аз обичам да пътувам сама. Това време чувствам като само мое. Влак не си заслужава - спира в Горна Оряовица. А от там до ВТ е също пътуване с автобус. Не е от най-удобните с багаж.
Пламен е абсурд да го агитирам, дори да вложа целия си чар. Но пък не пречи да опитам - има време.
Римар, за упойките доктора ще каже. Нали си избират екип и те и  знаят.
Габката, почивай и заради мене. Мрънкалници винаги ще има, ти си се кефи на почивката.

# 57
  • Мнения: 77

Днес денят ми мина в ядове! Mr. Green

Първо отидох в читалището на здравната беседа, която ни е видите ли, безплатен подарък на нас бедните пенсионери от ГЕРБ, като че ли техният лидер не ни плюе денонощно, че за нас няма пари, че ние сме изяли държавния резерв.......
Ако не стоях на втория ред и на вътрешен стол, щях да си тръгна, но да не вдигам половиният ред останах след като лекторката-доктор каза, че днес няма да говорим за политика, а за здраве.
Взимат ни за големи баламурници, елате на здравна беседа, а като отидохме......ГЕРБ! Mr. Green
Макар и да знаят, че при нас пенсионерите няма как да пробият, защото ние помним кога сме живяли по-добре, пак се напъват гадините нагли! #2gunfire
Накрая ни направиха изследвания, кръвната ми захар е 5.2, обаче кръвното ми налягане 160/110, при положение, че си пия лекарствата всеки ден, най-съвестно и редовно! Дихателен обем, в нормата.
Пък може и от гербаджиите да съм го вдигнала! Joy



ЛЕКА  НОЩ !
 smile3524

Последна редакция: ср, 17 апр 2013, 09:47 от Tani-ta

# 58
  • София
  • Мнения: 4 177
Добро утро!

Е, Танче, немой така! Как без теб??? Не можа ли да им кажеш предварително, че имаш ангажимент?

# 59
  • Мнения: 1 250
Добрутро момичета,пиша набързо че днес ми е много зает ден
ПЪРВО ИЗВИНЯВАМ СЕ ОЩЕ ВЕДНЪЖ КЪМ МАМСИ, НЕ СЪМ ИСКАЛА С  НИЩО ДА Я ЗАСЕГНА, И АКО ТАКА Е ПРОЗВУЧАЛО, ИСКРЕНО СЪЖАЛЯВАМ.

Второ  САМО ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!!!!

Аз предложих датата 15-16 когато още нямах билет. Сега когато имам вече платен и със сигурност знам дните на престоя си, а и още нищо не е платено за Търново,какво ще кажете ако изместим датата с ЕДНА седмица, тоест 22-23 юни, така че и Танита и Яжка  и Джили и Янка да са сигурни че могат да присъстват.

Общи условия

Активация на акаунт