плюене на кръв

  • 33 003
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Мисля че видях къде е проблема - един мъдрец ми расте на криво и когато пак усетих кръв огледах хубаво цялото си гърло и зъбите и видях, че отстрани венеца, от който ми расте мъдреца има две тънки кървави чертички и когато пипнах там, наистина от там течеше кръв. Малко се поуспокоих и силно се надявам наистина да е от това проблема. Ще потърся някой стоматолог специалист, който да ми каже дали наистина от там е проблема. Благодаря на всички, които писаха по темата, а и дано да сме помогнали и на други хора, които имат подобен проблем.

# 16
  • BG
  • Мнения: 2 458
Ех, слава богу, че накрая се оказа такава досадна дреболия, която те побърка! Ако не друго, поне си направи един мнооого обстоен профилактичен преглед!  Laughing  Peace

# 17
  • Мнения: 1
Ходих на стоматолог и той ми почисти зъбния камък и от 2 седмици се мия със специална паста и вода. Тъкмо се бях успокоила че кървенето наистина е било от това, докато преди 2 дни отново усетих  вкус на кръв, но бях навън и когато се прибрах изплюх за да видя дали има кръв и имаше. Днес отново плюх няколко пъти за да видя дали имам кръв въпреки че нямах вкус на кръв и след третото четвъртото плюене имаше кръв в слюнката ми. Някой ако може да ме посъветва какво вече да правя, защото не се издържа така, много съм отчаяна  Sad

# 18
  • Мнения: 385
Това,което ти се случва наистина е подлудяващо,но кръв има в слюнката или при изхрачване?

# 19
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
А може ли да е от носа? Случи ми се преди време - тогава зъболекарката ме накара да си направя снимка на зъбите/панорамна/ и имах киста на горен зъб, която пречеше на синусите. Това предизвикваше кървене от носа, но кръвта се стичаше в гърлото в много малки количества.

# 20
  • Мнения: 1
А може ли да е от носа? Случи ми се преди време - тогава зъболекарката ме накара да си направя снимка на зъбите/панорамна/ и имах киста на горен зъб, която пречеше на синусите. Това предизвикваше кървене от носа, но кръвта се стичаше в гърлото в много малки количества.
И на мен ми правиха снимка на зъбите и ми откриха нещо на предния зъб не се сещам какво точно беше, но не беше киста. Може би пак ще ходя на друг УНГ, защото на мен от край време ми е нещо като запушен носа и понякога усещам че ми се стича секрет от него. Аз ходих на една лекарка УНГ, която нищо не каза за носа, но и никога не ми е правена снимка на носа. И при мен кръвта на е в големи количества, но пък ми се случва често, особено в последните 2 месеца - през ден, два. При теб през колко време се случваше да имаш кръв в гърлото и в продължение на колко време? А иначе от носа течеше ли ти кръв, защото на мен не ми тече? Само когато го секна понякога има кръв

# 21
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Докато не ми махнаха кистата, все си се стичаше кръвта. От носа не ми е текло. Просто синусите бяха засегнати и видимо нямаше причина за всичко това.

# 22
  • Мнения: 1
Това,което ти се случва наистина е подлудяващо,но кръв има в слюнката или при изхрачване?
Понякога усещам вкус на кръв и когато изплюя да видя наистина има кръв примесена със слюнката. А друг път ми се е случвало да плюя в умивалника нарочно за да видя дали ще има кръв и първия и втория път като изплюя няма кръв, а на третия и четвъртия път примерно има кръв в слюнката.

# 23
  • Мнения: 1
Това,което ти се случва наистина е подлудяващо,но кръв има в слюнката или при изхрачване?
Имаше ли нещо предвид когато ме попита дали е в слюнката или при изхрачване? Всяко мнение би ми било добре дошло. Утре пак ще отида на друг УНГ, но ако и той не открие от къде идва проблема вече наистина не знам къде да ходя  Sad

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт