Пролетните две чертички, Януари ще са ококорени очички

  • 22 116
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 735
Моля ви, помогнете ми с някакъв съвет, днес за първи път започнах да повръщам и досега съм повърнала 6 пъти, а съм изяла само 1препечена филия и вода с лимон. Не знам вече откъде и какво повръщам. Много е гадно.

# 706
  • Мнения: 21
Моля ви, помогнете ми с някакъв съвет, днес за първи път започнах да повръщам и досега съм повърнала 6 пъти, а съм изяла само 1препечена филия и вода с лимон. Не знам вече откъде и какво повръщам. Много е гадно.

Ох,милата  Sad Добре дошла в клуба на  Sick
Аз вече 3-ти ден съм така. Постоянно експериментирам какво ще ми понесе. Вчера единственото,което успях да задържа беше половин краставичка със сол и малко сиренце. Днес пробвам със картофено пюре и айран. Най-важното е да пиеш много вода или течности за да не се обезводниш,че мен вчера док. ме наплаши с болница,ама аз няма да се дам   Laughing


Пандичка с нетърпение чакам новата темичка  Simple Smile и не се притеснявай каквато я направиш,такава ще я изпишем  Hug

Последна редакция: нд, 26 май 2013, 16:30 от Хриси.

# 707
  • Мнения: 1 266
Повръщащите е хубаво да пиете електролитни разтвори на глътки - Хумана Електролит или Хидратин алфа, защото чистата вода не успява да компенсира солевите загуби на организма, особено при обилно повръщане.

# 708
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Хей,момичета,здравейте:)
Гледам,че наближава края на темичката ни и ако има майки,които могат да измислят подходящо заглавие за новата,нека се включат с предложения:))))
Аз да споделя какво ми се случи през изминалите почивни дни:)))))
Падам си малко луда глава и....почивните дни отскочихме до Обзор в един хотел на база all incl.!То не беше ядене,пийване-1-2 бирички,плуване!Плуване,да,плуване:)Аз се изкъпах добре в морето,но само до кръста и в басейна на хотела,чията вода не отстъпваше много от Т на морската.Поплувах си,раздвижих се и се чувствам страхотно:)Смятам цяло лято да си ходя на море и басейн за раздвижване.Не се притеснявам от гъби и т.н.,тъй като явно не ги привличам особено:))))
Докато бяхме на почивката се чувствах страхотно...никакви симптоми,освен лееекото прилошаване:)
Моля Ви,чета че се притеснявате,но не бива!И аз съм преживяла 2 аборта,но гледам да не мисля за това,а да продължавам напред и да мисля и действам позитивно:)
Хубава неделна вечер! Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 709
  • UK
  • Мнения: 5 999
Моля ви, помогнете ми с някакъв съвет, днес за първи път започнах да повръщам и досега съм повърнала 6 пъти, а съм изяла само 1препечена филия и вода с лимон. Не знам вече откъде и какво повръщам. Много е гадно.


 Hug Hug Hug Миличката
Аз съм чела, че се препоръчва Деган (за повръщане) незнам доколко е ефикасен обаче Rolling Eyes най-добре се консултирайте с док за него, сигурно ще има и друг сироп освен него Hug

# 710
  • Мнения: 1 266
Аз съм чела, че се препоръчва Деган (за повръщане) незнам доколко е ефикасен обаче Rolling Eyes най-добре се консултирайте с док за него, сигурно ще има и друг сироп освен него Hug

Деганът е лекарство със странични ефекти, аз бих се въздържала на своя глава. Има хомеопатично Вомитусхил, но не съм сигурна, че ще подейства. То поне е безвредно, може да се опита.

# 711
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз съм чела, че се препоръчва Деган (за повръщане) незнам доколко е ефикасен обаче Rolling Eyes най-добре се консултирайте с док за него, сигурно ще има и друг сироп освен него Hug

Деганът е лекарство със странични ефекти, аз бих се въздържала на своя глава. Има хомеопатично Вомитусхил, но не съм сигурна, че ще подейства. То поне е безвредно, може да се опита.

Хайде, да четем малко по-добре Crazy
Писала съм след консулт с док!!! Peace А и на нас, след инвитро и при такъв проблем доста ни го изписват, ако беше вредно ooooh! едва ли щяха, нали така Laughing

# 712
  • Мнения: 1 266
Хайде, да четем малко по-добре Crazy
Писала съм след консулт с док!!! Peace А и на нас, след инвитро и при такъв проблем доста ни го изписват, ако беше вредно ooooh! едва ли щяха, нали така Laughing


Не споря. Не твърдя, че си казала нещо друго, не те апострофирам, просто обяснявам. Лекар съм. Не казвам, че е "вредно", а че има странични ефекти, които могат да се проявят или да не се. Не е приятно лекарство и ако може да се избегне, е по-добре. Понякога повръщането е толкова тежко, че не може да се избегне.

# 713
  • UK
  • Мнения: 5 999
Котката Марта
аз не съм лекар и не те апострофирам Naughty Но няма, по-малко и повече вредни продукти Rolling Eyes Най-добре е, ако някак с природни средства (ама какви newsm78) можем да се справим с този или други проблеми Crazy

# 714
  • Мнения: 21
Хей,момичета,здравейте:)
Гледам,че наближава края на темичката ни и ако има майки,които могат да измислят подходящо заглавие за новата,нека се включат с предложения:))))
Аз да споделя какво ми се случи през изминалите почивни дни:)))))
Падам си малко луда глава и....почивните дни отскочихме до Обзор в един хотел на база all incl.!То не беше ядене,пийване-1-2 бирички,плуване!Плуване,да,плуване:)Аз се изкъпах добре в морето,но само до кръста и в басейна на хотела,чията вода не отстъпваше много от Т на морската.Поплувах си,раздвижих се и се чувствам страхотно:)Смятам цяло лято да си ходя на море и басейн за раздвижване.Не се притеснявам от гъби и т.н.,тъй като явно не ги привличам особено:))))
Докато бяхме на почивката се чувствах страхотно...никакви симптоми,освен лееекото прилошаване:)
Моля Ви,чета че се притеснявате,но не бива!И аз съм преживяла 2 аборта,но гледам да не мисля за това,а да продължавам напред и да мисля и действам позитивно:)
Хубава неделна вечер! Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Здравей,чудех се къде се изгуби  Simple Smile
Тъкмо днес обсъждахме с моята приятелка /бременна в 6 мес/ дали или за морето и тя ми препоръча да не рискувам  Sad Пък аз тооолкова обичам морето и незнам  newsm78

# 715
  • Мнения: 1 266
Последно по темата:
ИМА по-малко и повече "вредни" лекарства - аз не употребявам думата "вредни", просто става дума за странични ефекти, които при едни медикаменти са по-тежки и чести, при други по-малко... А "природните" средства невинаги са "безвредни"също, и те влияят на тялото чрез химически съединения.

# 716
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз също съм от морето, но сега newsm78 като настанат жегите, не ми се мисли, как мога да се цопна на пясъка и да се пека, а в моретУ hahaha едва ли, ще рискувам да се разхлаждам, освен ако не е частното ми Crossing Arms и не си го почиствам- аз Joy
Та с две думи за плажа и особено море, басейни, аз лично не бих рискувала, най-много мога да си позволя да се намокря докъм коленцата Joy
Ама тя и гледката ще е комична hahaha хипопотам в морето Mr. Green киснещ се до коленцата rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 717
  • Мнения: 397
Какъв хипопотам-че то лятото дойде, още рано да ставаме огромни.Но като цяло за мен мръсотията и жегата не са подходящи. Частен басейн-да, ако е чист.Иначе плуването е прекрасно, отпускащо и тонизиращо...
Имаме късмет да сме ранни месеци по жегата...Септемврийки и августинки са най-прецакани откъм време.Няма да ви обяснявам преди три години на петия,последен етаж в панелка, без климатик се сварих, опекох и фламбирах накуп.Родих и на другия ден захладня Laughing

# 718
  • Мнения: 21
Аз също съм от морето, но сега newsm78 като настанат жегите, не ми се мисли, как мога да се цопна на пясъка и да се пека, а в моретУ hahaha едва ли, ще рискувам да се разхлаждам, освен ако не е частното ми Crossing Arms и не си го почиствам- аз Joy
Та с две думи за плажа и особено море, басейни, аз лично не бих рискувала, най-много мога да си позволя да се намокря докъм коленцата Joy
Ама тя и гледката ще е комична hahaha хипопотам в морето Mr. Green киснещ се до коленцата rotfImbo rotfImbo rotfImbo


 hahaha  Joy  хипопотами ще бъдем есента и зимата,лятото ще сме секси мамчета  Mr. Green
 М/у другото то и слънцето не е полезно,трябва да стоим под чадърите..... И то какъв плаж ще бъде  Sad

# 719
  • Мнения: 26
Blagodaria vi momicheta. Mnogo mili dumi Simple Smile

Vesel4ynka

Az imah spontanen v 5 g.s. I niamashe kiurtaj. Hodih na lekar I mi kaza da ne chakame a da zapochvame vednaga da rabotim za bebe.
Az jiveia v London I za sajalenie tuk do 12 sedmitza dori I pregled ne ti praviat Sad zatova mnogo se pritesniavam. Utre shte se obadia na moiata lekarka v Bg da ia pitam kakvo da pravia.

Nastroila Sam se mnogo pozitivno Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт