Пролетните две чертички, Януари ще са ококорени очички

  • 22 112
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Здравейте, мами. Тези дни само на абитуриентски.
 Малката е добре, даже вече е забравила за случката и прави нови маймунски истории. Но раната продължава да си сълзи а уж е залепена.

Първата ми бременност ходих на море но само под чадър и се мокрих не съм влизала изцяло в морето. Но на басейн съм плувала и наистина се чувствах страхотно бях в 6-7 месец.

При мен спрямо апетита все още го няма даже на моменти не съм гладна.  Лошо не ми става и не съм повръщала. Общо взето само болки в гърдите и даже и те взеха да намаляват.

Приятна вечер ви пожелавам и много  Hug   

# 721
  • Мнения: 19
Успех на всички Simple Smile които утре са на преглед. Аз съм чак след 16:30 на прегледа. Сърцето ми се е свило  Embarassed отдавам го на това, че нямам никакви по специфични симптоми само сънливост и глад... Shocked

# 722
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз съм утре от 14.00 Praynig Praynig Praynig

matevska Praynig

# 723
  • Мнения: 129
Момичета, стискам палци на всички, които утре са на преглед.
Все още не съм се отчаяла напълно.  Лежа по цял ден и се моля сакчето ми да се закрепи. Нищо друго не мога да направя освен да почивам. Не мисля за лоши неща, защото още повече ще си навредя. Освен това доки ми изписа една шепа хапчета: 3 пъти по 2 Утрогестан, 3  пъти по 1 Но шпа, 2 Фолиева киселина и по 1 Витамини Supple Maman. Та това е около мен. Във вторник съм на лекар отново и тогава ще се разбере какво ще става.

Момичетааааа, моля ви стискайте палци. Въобще не ми се иска да ви изоставям!!!!

Последна редакция: нд, 26 май 2013, 20:35 от Цветно

# 724
  • Мнения: 26
matevska, недей така  Hug Аз пък съм без никакви симптоми, изключвам и сънливостта, защото съм си сънлива по рождение  hahaha Повечето жени в родата ми, които са раждали, също не са имали симптоми и много се учудват като им разказвам как в "Бг-мамма" всички имат оплаквания. Недей да се тормозиш за глупости, а се радвай Simple Smile Бебчо има нужда от твоето спокойствие  newsm68

Успех на всички, които утре са на преглед!  Hug

# 725
  • Мнения: 0
Цветно стискам палци! Всички ще сме тук до януари  Praynig

Успех на прегледите утре

# 726
  • Мнения: 397
Цветно стискам палци! Всички ще сме тук до януари  Praynig

Успех на прегледите утре

И след това, и след това. Само ще се преместим в "Родени". Hug
Вчера си зачетох постовете от августинската тема 2010-леле, колко различно съм мислела тогава. Embarassed
Как се променят нещата , и като мислене, и като поведение...

# 727
  • Мнения: 2
http://www.youtube.com/watch?v=gwFNkxQ6-Lg

Лека нощ и от мен!
Аз съм на преглед утре от 15ч и естествено нямам търпение. Заспах в 21ч и сега вече съм кукряк. Добре, че и милото не спи,а ми прави компания! Hug

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 3 588
Добра вечер,
Стискам палци за добри новини утре, на тези които са на преглед.
На останалите положителни мисли и спорна седмица!

Специален поздрав за всички с това филмче  Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 45
Цветно, радвам се че писа  Hug  Много стиснати палци и положителни мисли за теб и за всички и притеснени майчета.
Аз още не съм решила кога ще ходя на лекар. И с точица не сме се срещнали още  Heart Eyes
miraluba, благодаря за забавното видео   bouquet
Момичета .. вие сериозно ли за морето?  newsm78 Защото ние сме планували и юни и август /още преди да знаем, че ще съм бременна/.. живот и здраве да е само  Praynig С предишната бременност ходихме в 6-ти месец – и съм се къпала и бая си ходехме, нямахме кола още – с градски транспорт обикаляхме плажовете. Аз по принцип не обичам да се пека, но морето   grinning039 климата, емоциите   Nature Sun With Face само да е здраве  newsm17
Успех на всички които са на преглед утре  newsm17
Хубава и спокойна седмица
 newsm51

# 730
  • Мнения: 9
Blagodaria vi momicheta. Mnogo mili dumi Simple Smile

Vesel4ynka

Az imah spontanen v 5 g.s. I niamashe kiurtaj. Hodih na lekar I mi kaza da ne chakame a da zapochvame vednaga da rabotim za bebe.
Az jiveia v London I za sajalenie tuk do 12 sedmitza dori I pregled ne ti praviat Sad zatova mnogo se pritesniavam. Utre shte se obadia na moiata lekarka v Bg da ia pitam kakvo da pravia.

Nastroila Sam se mnogo pozitivno Simple Smile



Rosi4kaS, и аз съм в Лондон,  на мен ми е първа бременност и ми е много притеснено, дори споделих тук на момичетата,  че първият ми преглед е чак в 10г.с. а акушерката каза, че като цяло започват да те броят за бременна след 3месец.
Което е гадно, защото в България вече са били на ултразвук, някои вече чуха и сърчица ...

# 731
  • Мнения: 295
miraluba клипчето е много сладко, преди време съм го гледала ... мерси   bouquet

Аз от няколко дни почти не мога да стана, мноооого ми е лошо. Не мога да ви пиша, но пък ви чета!
Стискам палци на всички за утре и чакам само хубави новини за точици и сърчица!


Много си обичам моята трошичка Heart Eyes , дано е там където трябва да бъде ...

# 732
  • Мнения: 742
Добро утро!
Вчера сутринта много се стреснах от едни болки и отидох в спешното, за да се успокоя. Всичко е ок, но седмица и половина-2 трябва да си почивам и да не се натоварвам. След малко ще звънна на ЛЛ за болничен.
А днеска каква тъпотия направиииих  ooooh! Сутринта трябваше да ходя да дам кръв и урина, но в 5:30 като се събудих отидох до тоалетна без да помисля  ooooh! Така, че утре ще ми източат кръвчицата. Хормоните направо ми се побъркаха, защото като осъзнах какво съм направила така ревнах, че половин час не можех да се успокоя  hahaha

Връщам се да ви чета, че вчера нямах време  Hug

# 733
  • Мнения: 464
Привет и от мен   bouquet и аз днес съм на преглед .  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover   Успех на всички

# 734
  • Мнения: 0
Добро утро на всички   love001

Днес съм в изключително добро настроение, а и едно хубавко слънчице напича навън  newsm03 newsm44
Успех на всички, които са на преглед днес, очакваме само положителни коментари след прегледите  Hug

Лек ден от мен и спорна седмица   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт