Враца- 37

  • 90 985
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Ние не сме от Враца. От малък град сме и тук никой не се занимава с малки деца. Дали мога да я запиша без да посещава детска във Враца?


По скоро - не, специално в градините. Те си ги събират в градината деца от групите, за външно дете ще трябва и бележка за контактност най малкото, пък и останалите изследвания.

# 721
  • Мнения: 3 663
Хора, търся си ортопед (за мен си, имам драма с колената, особено едното), дайте идеи. Комитски?

# 722
  • Мнения: 7 067
И аз имам подобен проблем, Тони. С интерес ще следя мненията на съгражданките. И на мен Комитски първо ми дойде в акъла.

# 723
  • Враца
  • Мнения: 800
Аз съм за Комитски с 2 ръце. Ето ти номер, който имам от доста години, дано не се е променил 0887331114. Успех!  Hug

# 724
  • Мнения: 3 663
Той къде работи изобщо сега, в болницата ли е само, дали има и кабинет някъде...

# 725
  • Мнения: 3 663
О, благодаря за тел, още утре ще звънна!   bouquet  bouquet  bouquet

# 726
  • Мнения: 113
Момичета, моля кажете места на които може да се спортува, имам предвид спортове като: пилатес, аеробика, зумба и подобни, за поддържане на формата? Приемам и предложения за читави дамски фитнеси.
Нямам претенции за местоположението, просто искам да е някое приятно място на което да се чувствам комфортно.

Благодаря Ви предварително!  Hug

# 727
  • Мнения: X
Тони, и др Гигов е добър. Идва от Плевен в Първа частна болница. Трябва обаче там най вероятно да се обадиш за час.


thisbeatissick аеробика имаше в младежкия дом, предполагам още си я има. Зумба има , обаче май в ДНА, нещо не съм убедена, във фейса имат страница, имам и една позната, която е в зумба клуба, ако искаш мога да я попитам Wink

# 728
  • Мнения: 3 663
Гери, мерси   bouquet Ще звънна утре да видя кога е там, с Комитски май по-трудно ще се получи...

# 729
  • Мнения: 113


thisbeatissick аеробика имаше в младежкия дом, предполагам още си я има. Зумба има , обаче май в ДНА, нещо не съм убедена, във фейса имат страница, имам и една позната, която е в зумба клуба, ако искаш мога да я попитам Wink

Mother of PrincesS, ако не е проблем би ли я попитала, дали е доволна?

А знаеш ли как е името на групата във ФБ?

Много благодаря!  Peace

# 730
  • Мнения: 3 663
Ето тази зумба знам аз, не знам дали за нея иде реч Simple Smile
https://www.facebook.com/ZumbawithMalina?fref=ts

# 731
  • Мнения: X
Ето тази зумба знам аз, не знам дали за нея иде реч Simple Smile
https://www.facebook.com/ZumbawithMalina?fref=ts

Тази, да. Тъкмо им пише и графика, ако искаш thisbeatissick направо има пиши, ако нещо има допълнително аз ще ѝ драсна, но ми се струва излишно.


Толкова искам и аз да ходя , обаче ще ми паднат батериите сигурно на 3-тата минута  Laughing

# 732
  • Мнения: 19
Здравейте момичета,аз съм от Бургас, но  от скоро се преместих ме с дъщеря ми на 13г. да живеем във Враца . Мъжът ми е от града и се пробваме да се установим тук ,заедно с моето и неговите две момиченца на 13г и 7г .Живеем на квартира на бул.Мито Орозов във кв. Димчо Дебелянов .Никой не познавам тук и трудно се адаптирам , ако някоя от вас има време да пием по кафе някой път ,ще се радвам  Grinning  Децата учат в  ОУ "СВ.СВ. Кирил и Методий " .Много е различно всичко от моят роден град , нооо ми харесва спокойствието и природата ,за сега това  Grinning

# 733
  • Мнения: 21
Здравейте, интересувам се от детска градина Вълшебница, но в интернет не намерих информация каква е месечната такса. Моля някой ако знае да ми каже. И всякаква друга допълнителна информация ще ми е от полза.

# 734
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Здравейте момичета,аз съм от Бургас,

имаш още една градска, живееща във Враца. Но ми убягва ник-нейма... Отдавна не пише тук, в тази тема. Но ако се сетя как се зовеше, ще ти пиша.

И добре дошла във Враца  Hug Успешно адаптиране  Peace

Момичета, ма какви са тези драми с колена и стави... Я се стегнете   Laughing  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт