На море в Турция - тема 23

  • 93 505
  • 754
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
Има ли някой за периода 22-29.06 в Онирия Кларос, Кушадасъ?
аз, точно за тези дни Laughing

# 91
# 92
  • Мнения: 2 134
Мама Мони, така е !
Цените са доста завишени и вероятно ще сменим дестинацията през 2014 !

# 93
  • Монтана
  • Мнения: 499
тръгваме на 30.04-18ч. от Ал.Невски,София с Емералд за хотел Атлантик.Желая на всички приятна и слънчева почивка

# 94
  • Мнения: 534
Ние сме на РВ 3355 - приятно да е и хубаво времето... А малката се е настроила и за пързалките - дано имаме късмет Simple Smile

# 95
  • Мнения: 1 710
Мама Мони, тази година резервациите за Анталия наистина са осезаемо по-малко. Или поне в темата е така. Аз самата се бях навила да пътуваме с автобус, само и само да почиваме в Турция, но мъжът ми охлади изключително бързо ентусиазма ми като каза, че е навит да пътуваме с две деца на 3 и 5 години, но при условие, че аз отговарям за посещенията им в тоалетната. Ние и двамата сме с болки в кръста и като си представих какво държане и какво висене ще е и веднага се отказах от идеята автобус. А е толкова по-евтино. ooooh!
Ако трябва да бъдем честни, аз вече едва издържам 3-4-часов полет в самолет, камо ли 24 часа в автобус, но това е друга тема. Mr. Green Обаче ако това е единственият начин да посещавам Анталия, навита съм, само децата да станат по-големи.

# 96
  • Мнения: 416
тръгваме на 30.04-18ч. от Ал.Невски,София с Емералд за хотел Атлантик.Желая на всички приятна и слънчева почивка

poliral  ivalinai приятна почивка и безброй усмивки!   bouquet Чакам с нетърпение после да споделите отзиви и от хотела и от агенцията.  Rolling Eyes Ние сме там ( Атлантик с Емералд) от 07.06

# 97
  • Мнения: 4 500
Атлантик ще ви хареса  Peace
Весело и топло изкарване, момичета  Party

# 98
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,

тази година ще ходим за първи път в Турция на море. Избрахме си Casa De Maris Spa&Resort  в Мармарис ето и линк на хотела http://www.casademaris.com/index.php#1
Някой има ли отзиви за него? Коментарите, които имам са само от Tripadvisor ще се радвам ако някой ми сподели нещо. Исках също да попитам от къде е по-добре да си резервираш екскурзия от тук или от турска агенция? Харесахме си и един аква парк, който дава 30% отстъпка при покупка на билети онлайн. Може да ми препоръчате интересни места за разглеждане и пазаруване в Мармарис. Предварително ви благодаря   bouquet

# 99
  • София
  • Мнения: 4 751
Исках също да попитам от къде е по-добре да си резервираш екскурзия от тук или от турска агенция?

И на мен това ми е интересно. Ние ще сме в Кушадасъ и чета из някои теми, че доста хора ползват услугите на местни агенции в курортите и не запазват екскурзиите, които предлагат представителите на нашите агенции в хотелите. Прочетох, че разликите в цените са си сериозни.
  bouquet

# 100
  • Мнения: 262
Относно посрещащите фирми в Турция- всичко е много относително,за да може категорично да се заяви позиция.Пътували сме няколко пъти с една от големите фирми.В Мармарис например техния контрагент-фирма Посейдон се отнесоха много некоректно с нас/не тук мястото да навлизам в подробности/.А пък и цените им ,за екскурзиите са високи. Ползвахме услугите на местна фирма за екскурзията Егейски острови и сме очаровани от нивото и качеството на обслужване.А и сумата беше доста надолу.Коренно друг е примера с Анталия. Там посрещащата фирма Сонар е изключителна.Всеки ден ни се обаждаха с въпроса дали имаме проблем,екскурзиите им бяха на ниво и атрактивни.Там/Сиде/ не сме си и помисляли да търсим друга фирма,въпреки че от други сигурно щяхме да получим по-ниски цени.Така че в зависимост от курорта и агенцията с която ще пътувате варианти има доста. На място Вие ще си прецените.Хубаво лято и почивки. Simple Smile

# 101
  • Мнения: 711
Ние бяхме решили да резервираме Кущур клуб за края на юни, но като отидохме да плащаме в туристическата агенция ни разубедиха, че не си струва парите за този хотел. Не знам как го правят, но успяха да ни убедят да резервираме в Ephesia Holiday Beach Club HV-1. Било по-висока класа, управителя бил по-заинтересован хората да останат доволни. Всяка година измислял нещо ново.... . Някой нещо може ли да каже? А и някой да го е избрал за лятната си почивка?

# 102
  • Мнения: 4 668
Здравейте момичета . И аз ще се присъединя към вас .  Hug
Не съм ходила в Турция от 10 години . Все ми е топло на мен там и все ми е много навалица , но тази година малкия и мъжа ми искат да отидем ...
Мислех за Белек , но ми предлагат и два хотела в Дидим  Rolling Eyes Това последното място за първи път го чувам . Прочетох на първа страница инфото , но все пак ... някой ще каже ли нещо по - подробно ?
Планираме почивка там от 1.09. мисля , че ще е супер времето , какво ще кажете ?
И изобщо - ако ми предложите хотел / без Мармарис и Кушадасъ / , по възможност с пързалка в басейна за 8 годишния калпазанин ... Simple Smile

# 103
  • Мнения: 416
Ние бяхме решили да резервираме Кущур клуб за края на юни, но като отидохме да плащаме в туристическата агенция ни разубедиха, че не си струва парите за този хотел. Не знам как го правят, но успяха да ни убедят да резервираме в Ephesia Holiday Beach Club HV-1. Било по-висока класа, управителя бил по-заинтересован хората да останат доволни. Всяка година измислял нещо ново.... . Някой нещо може ли да каже? А и някой да го е избрал за лятната си почивка?

Коя е фирмата?! Аз когато отидох в Емералд едва ли не се натрапвах, добре, че си бях "научила урока", взеха ми парите и толкова! Без обяснения или пък опити да привлекат вниманието ми за друг хотел!!! До сега съм чела/ слушала само хубави отзиви за тях, дано и аз да съм доволна!
Колкото до хотела аз също се чудех за Ephesia Holiday Beach Club HV-1, но пък отзивите за хотелът, който избрах впоследствие бяха повече и по-добри  + по-ниските цени наклониха везните в полза на другия хотел.

# 104
  • Мнения: 711
Ние бяхме решили да резервираме Кущур клуб за края на юни, но като отидохме да плащаме в туристическата агенция ни разубедиха, че не си струва парите за този хотел. Не знам как го правят, но успяха да ни убедят да резервираме в Ephesia Holiday Beach Club HV-1. Било по-висока класа, управителя бил по-заинтересован хората да останат доволни. Всяка година измислял нещо ново.... . Някой нещо може ли да каже? А и някой да го е избрал за лятната си почивка?

Коя е фирмата?! Аз когато отидох в Емералд едва ли не се натрапвах, добре, че си бях "научила урока", взеха ми парите и толкова! Без обяснения или пък опити да привлекат вниманието ми за друг хотел!!! До сега съм чела/ слушала само хубави отзиви за тях, дано и аз да съм доволна!
Колкото до хотела аз също се чудех за Ephesia Holiday Beach Club HV-1, но пък отзивите за хотелът, който избрах впоследствие бяха повече и по-добри  + по-ниските цени наклониха везните в полза на другия хотел.


 Да точно Емералд  Rolling Eyes Ти кой хотел си избра?

Общи условия

Активация на акаунт