На море в Турция - тема 23

  • 93 539
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 711
Ако на връщане от Кушадасъ /т.е. тръгване към 12 часа/ се мине през Памуккале, къде би било добре да се нощува междинно? И изобщо, предвид температурите в края на юни, умно ли е да се мисли за подобна програма?


Какви горе-долу са температурите края на юни?  newsm78

# 76
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Здравейте, търся препоръка за Аквафентъзи със самолет. Имам предвид с кого да пътуваме? Дали е късно вече за м.Май или Юни. Водата по басейните дали ще е студена сега?

Доколкото видях целия юни хотелът е в стоп сейл - няма места Peace За май според мен ще е хладничко - въздуха, как да е. Но водата..... Sad

# 77
  • Мнения: 32
Записче и от мен.Тази година за първи път решихме да ходим на море в Турция.Набелязах си 2-3 хотела.Ще ми помогнете ли с избора на туроператор? Предварително ви благодаря! P.S.Ще пътуваме с личен автомобил

# 78
  • Мнения: 390

Ние заминаваме на 30.04 с 2 деца, надявам се да е топло че се чудя какви дрехи да вземам.

Топло ще е и през деня със сигурност ще сте по къси ръкави, но вечер е хладно, така че обезателно вземете връхни дрехи и такива с дълги ръкави/крачоли. Имай предвид, че там се стъмва малко по-рано, съответно по-рано захладнява.
Благодаря Мaрги  Hug

poliral и ние ще сме в Атлантик също с Емералд, тръгваме от Варна Simple Smile а вие?

# 79
  • Мнения: 53
Здравейте.Много се чудим тази година къде да сме на море в Бг или в Турция.Страшно ми се почива в Турция,но сме с дете на 4г и с автобус не става,а не искам със самолет...Та да попитам тези,които пътуват със собствен транспорт,не е ли много скъп бензина в Турция?Аз бях чела,че е около 4лв...

# 80
  • Мнения: 141
Здравейте.Много се чудим тази година къде да сме на море в Бг или в Турция.Страшно ми се почива в Турция,но сме с дете на 4г и с автобус не става,а не искам със самолет...Та да попитам тези,които пътуват със собствен транспорт,не е ли много скъп бензина в Турция?Аз бях чела,че е около 4лв...

http://www.piyasa.com/tp - Ето тук можеш да видиш цените на газ, дизел и безоловен 95 за различните райоини на Турция. Аз давам линка за Одрин, но можеш да го смениш от "İl Seçiniz : ". Имай предвид, че това са средни цени, по мои лчини впечатления понякога има голяма разлика между различните бензиностанции в цената, а сигурно и в качеството  newsm78

# 81
  • Мнения: 2 135
Здравейте.Много се чудим тази година къде да сме на море в Бг или в Турция.Страшно ми се почива в Турция,но сме с дете на 4г и с автобус не става,а не искам със самолет...Та да попитам тези,които пътуват със собствен транспорт,не е ли много скъп бензина в Турция?Аз бях чела,че е около 4лв...
Пътувах с дете на 3 г. - без проблем,а имаше и бебета !

# 82
  • Мнения: 53
Мишленцеto,благодаря много.Наистина има доста голяма разлика в цените.На Shell цената е само 3.03 лири,а по други бензиностанции безоловния бензин 95 стига до 4.65 TL:)

# 83
  • Мнения: 534
Здравейте, Ние пътуваме за Кушадасъ - Батихан на 30.04 с Емералд - 5 дни за празниците. poliral - и вие ли сте на същата дата? Тръгване в 18,00 от Ал. Невски. Има ли други такива ранни птички Simple Smile като нас?

# 84
  • Мнения: 4
Здравейте, Ние пътуваме за Кушадасъ - Батихан на 30.04 с Емералд - 5 дни за празниците. poliral - и вие ли сте на същата дата? Тръгване в 18,00 от Ал. Невски. Има ли други такива ранни птички Simple Smile като нас?
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ехеее,браво на вас.И ние сме с Емералд на Батихан,но след вас на 17.5.Ще чакам с нетъпение да разкажеш.Весело изкарване:)

# 85
  • Мнения: 534
Simple Smile Ние закрихме миналата година на Тасос - началото на септеври (пак за празниците). Беше приятна екскурзия - с колата, ала сега ще сме с автобус. Малко се колебахме заради малката - трудно седи на едно място, ама уж се разбрахме и обеща да е що-годе мирна... Simple Smile Ама то обещанията им са .. за много малко. Все пак и други са го минали с деца! Ще споделим как е било... Дано има и други и ще се радваме да се запознаем в буса още...
С ягодов аромат ставаме 3 - Има ли други ентусиасти за празниците?

Последна редакция: сб, 27 апр 2013, 17:53 от ivalinai

# 86
  • Мнения: 416
Здравейте, Ние пътуваме за Кушадасъ - Батихан на 30.04 с Емералд - 5 дни за празниците. poliral - и вие ли сте на същата дата? Тръгване в 18,00 от Ал. Невски. Има ли други такива ранни птички Simple Smile като нас?

И аз ще чакам с нетърпение да разкажеш. За първи път ще пътувам с Емералд! Слънчеви дни и усмивки ви желая  Hug

# 87
  • Мнения: 138
Запис. Тази година за пръв път в Турция, очаквам с нетърпение коментарите на първите завърнали се.

# 88
  • София
  • Мнения: 2 437
Това е една от любимите ми теми тук във форума и винаги ми е било приятно да пиша и споделям впечатления тук:D Гледам много нови потребители има, запленени от турските курорти, което е супер. На старите дружки, с които заедно сме търсили и споделяли хотели  Hug - Галактик, Лора, Марги, bibi, ndimitrova, Alleisha .....
Ние тази година по една или друга причина ще пропуснем почти сигурно Анталия (за сефте от 4-ри години), но ще влизам да чета отзиви и гледам снимки от вашите почивки, които ви пожелавам да са страхотни Peace На мен ли ми се струва така, но като чели повечето, пишещи сега са се насочили към другите турски курорти, а не към Анталия, така ли е newsm78

До скоро и ще наминавам!

# 89
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Има ли някой за периода 22-29.06 в Онирия Кларос, Кушадасъ?

Общи условия

Активация на акаунт