Пейпал - помощ - 9-та тема!

  • 54 171
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 634
За първи път пуснах дуспит на 26.12 за неполучена пратка от fragrancedirect co uk. Незнам какво следва от тук нататък, но от тях нямаше никакъв отговор. Напомних им на 06.01, че все още нес ъм си получила поръчката. Пак никакъв отговор. Как да постъпя сега?

# 736
  • Мнения: 181
За първи път пуснах дуспит на 26.12 за неполучена пратка от fragrancedirect co uk. Незнам какво следва от тук нататък, но от тях нямаше никакъв отговор. Напомних им на 06.01, че все още нес ъм си получила поръчката. Пак никакъв отговор. Как да постъпя сега?
Ескалирай диспута.По този начин оставяш всичко в ръцете на пейпал и те ще търсят начин да се свържат със сайта.Ако не го ескалираш от пейпал ще решат че сте се разбрали и след 20 дена автоматично ще затворят диспута.След ескалация ще получиш срок,в който се чака отговор от сайта-ако няма такъв или не те задоволява ти връщат парите.Успех Peace

# 737
  • Варна
  • Мнения: 948
Айде и аз тук с проблем.
От Пейпал са ми отворили кейс за доказване на самоличността в предвид европейските закони и за това, че скоро ще достигна лимита си бла бла. Искат да им изпратя документи за доказване на самоличност и адрес. Пратих им копие на лична карта и документ от банката, в която имам сметка. Самия документ съдържа само номера на сметката ми, лого и печат (не е банково извлечение).
Обаче днес влизам в пейпал и виждам, че статуса ми е отново "Provide identification". Е колко пъти... някой сблъсквал ли се е с подобен проблем и ако има нещо нередно, ще се свържат ли с мен примерно, ако документите не са достатъчни. И ако адреса по лична карта е различен от този, който съм задала в Пейпал, проблем ли е?
Оф май рано или късно всичко трябва да се доказваме кои сме  Rolling Eyes

# 738
  • Мнения: 738
Първо, изисква известно време обработката; принципно ти пишат на мейла, ако документите не са достатъчни.
Ако са минали 24 часа и не ти е отворен акаунтът, можеш да им пишеш на хелпа. Или да се обадиш по телефона.

# 739
  • Мнения: 634
За първи път пуснах дуспит на 26.12 за неполучена пратка от fragrancedirect co uk. Незнам какво следва от тук нататък, но от тях нямаше никакъв отговор. Напомних им на 06.01, че все още нес ъм си получила поръчката. Пак никакъв отговор. Как да постъпя сега?
Ескалирай диспута.По този начин оставяш всичко в ръцете на пейпал и те ще търсят начин да се свържат със сайта.Ако не го ескалираш от пейпал ще решат че сте се разбрали и след 20 дена автоматично ще затворят диспута.След ескалация ще получиш срок,в който се чака отговор от сайта-ако няма такъв или не те задоволява ти връщат парите.Успех Peace
Благодаря slaveia ! Днес тръгнах да отварям диспут и - о, чудо! Фрагранса са ми върнали сумата, без обяснения Peace

# 740
  • Варна
  • Мнения: 948
Сама да си отговоря на публикацията Simple Smile
Хората са ми пратили имейл с разяснение, че трябва да си сменя адреса за да отговаря на изпратения от мен, ама кой да прочете. Аз съм го вписала в списъка с адреси, но изглежда, че трябва да го задам като основен.
Както и да е, ако някой има същия проблем, да го имам в предвид Simple Smile

# 741
  • Варна
  • Мнения: 948
Първо, изисква известно време обработката; принципно ти пишат на мейла, ако документите не са достатъчни.
Ако са минали 24 часа и не ти е отворен акаунтът, можеш да им пишеш на хелпа. Или да се обадиш по телефона.
Благодаря Камиче, сега видях публикацията ти   bouquet.
Точно така и стана. Писали са ми на имейла, но аз по презумция си мислех, че ако има нещо нередно, то ще ми дадат насока в самия Пейпал. Не очаквах да е на пощата.

# 742
  • Мнения: 10
Здрaвейте,нaдхвърлих лимитa и ми искaт дa прaтя скaнирaни фaйлове зa дa докaжa сaмоличност и aдрес. Прaтих нa личнaтa кaртa и сметкa зa водa,но получих мейл че не се приемaт чaстични документи. Изпрaтих извлечение от бaнкaтa. Но нищо не решено още свети. to do и  пише колко дни ми остaвaт дa си решa кaзусa. Просто се зaбaтaчих мощно.

# 743
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Здрaвейте,нaдхвърлих лимитa и ми искaт дa прaтя скaнирaни фaйлове зa дa докaжa сaмоличност и aдрес. Прaтих нa личнaтa кaртa и сметкa зa водa,но получих мейл че не се приемaт чaстични документи. Изпрaтих извлечение от бaнкaтa. Но нищо не решено още свети. to do и  пише колко дни ми остaвaт дa си решa кaзусa. Просто се зaбaтaчих мощно.
Не се отчайвай-аз преди дни минах по този път  Peace.
Всичко е до това да си изпратиш всички документи,аз например им изпратих-лична и шофьорска карта,самата карта която съм регистрирала в ПП,намерих някакво извлечение от банката където се виждаха данните ми,международният паспорт  ooooh!.
И всичко мина добре-разгледаха и ми отвориха акаунта-но звънях всеки ден и си говорихме колкото да ми запишат гласчето  Mr. Green.

# 744
  • Мнения: 111
Бяха ми откраднати пари от картата в началото на месеца.Писах на ПП ,че не съм аз оторизирала транзакцията ....днес получавам мейл че до 5 дни парите ще ми бъдат върнати.Няколко часа по- късно получавам друг мейл( подадох в банката издател искане за оспорено плащане) "   We were notified by your credit card company that you filed a chargeback against this transaction. We understand that the reason for the chargeback is that you did not authorize this payment. If you have reconsidered and would like to cancel this chargeback, please click the Cancel Chargeback button below to begin the process of canceling this chargeback. To protect you from any additional unauthorized payments, we have limited access to your PayPal account. To restore full access to your PayPal account, go to the Resolution Center and follow the steps outlined in "Steps to Remove Limitations". " Това,което разбирам е,че и моята банка се е свързала  с тях,ама как точно ще се случи връщането на парите при положение,че картата от която са изтеглени вече е анулирана.И как точно се случва това премахване на ограниченията на профила ми,като аз бутон със стъпки не видях.Моля за помощ?

# 745
  • Мнения: 738
Връщането ще се случи в сметката към картата - тя не е закрита, съществува си, просто ти издават друга карта към нея.
За ограниченията вероятно трябва да се отиде в Резълюшън центъра и там да си следващ алгоритъма за стъпките, то не е бутон, а е някакво текстче някъде по страницата.

# 746
  • Мнения: 111
Връщането ще се случи в сметката към картата - тя не е закрита, съществува си, просто ти издават друга карта към нея.
За ограниченията вероятно трябва да се отиде в Резълюшън центъра и там да си следващ алгоритъма за стъпките, то не е бутон, а е някакво текстче някъде по страницата.
равя
ох ами отидох в Центъра,ама там само видях какво мога и какво не мога да правя когато имам ограничения, и един линк който ме връща на първа страница ,но в никакъв случай не са стъпки.

# 747

Общи условия

Активация на акаунт