Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 203

  • 32 570
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 966

   Маричке, ние вече ще се целим по -високо. Joy... След  возилото на Бонд, направо към някоя американска совалка-ветеран. Тъкмо ще има космическа история. Joy

Скрит текст:
Имам проблем с публикуването на една снимка, след малко ще пусна по-голям пост.

 

Напоследък и аз имам проблеми с прикачването от нета. Понякога се налага да сваля снимката на харда и после - с прикачи-то...

# 46
  • Мнения: 485
   Да разсеем следобедната "омара" и  скука - с няколко трика. Laughing


    Първо, поднасям кафето, ей  на това местенце...




 

    ...после осигурявам и компанията. Задължително усмихната! Simple Smile




  

                А, за да върви интелектуалният разговор с кафето, съм ви приготвила  порция умотворения. Grinning
       Докато разглеждах новата страница на "Артистанбул" се сетих как...

Скрит текст:

    ...заради пълното затъмнение около Енгин Акюрек, и г-жа Йозлем Дурак отнесе много упреци от нас. Не е сериозно, обаче, да си мислим, че тя ще обърне внимание на напористите фенски мераци, а не - на желанията на клиента си. Та нали той  й плаща, за да представлява интересите му. Йозлем Дурак е от известна и  уважавана истанбулска фамилия. Тя и нейният брат Йомер Дурак са юристи и съдружници в "Артистанбул". Успешният семеен бизнес, както се вижда от сайта на фирмата, вече е на десет години.
   Присъствието на Енгин в тяхната листа,  красноречиво подкрепя убеждението ми, че в  най-скоро време ще се върне на екран.  Иначе, защо ще плаща  мениджърския хонорар, който за "Артистанбул", вероятно, никак не е малък. Разгледах  актьорския списък и видях  прочути и утвърдени имена: Серхат Тутумлуер, например, е с много богата творческа биография. Сред познатите  ни лица са:  Джаит Гьок (Яшар от АБО), Нергиз Йозтюрк (Сона от "Черната змия"), Йозгюр Чевик (Нико от "Брак с чужденец")...
   Направи ми впечатление, че тези, които не снимат в момента, се броят на пръсти. От настоящите ангажименти на актьорите личи, че "Артистанбул"  са професионалисти в бранша. Всички участват в известни филми и сериали, на  големи продуцентски компании.



    И като заговорих за г-жа Дурак - помните тази снимка от веда-партито на КВФ, нали? Тогава бе  споменато, че до Енгин седи мениджърката му, а срещу него - пиарката. Госпожа Дурак го придружаваше и на награждаването от Ayakligazete през миналата година. Мисля, че това не е случайно - така актьорът благодари на хората, които работят за него и показва, че и те имат заслуга за успеха му.
   А, миналогодишната награда от Ayakligazete, която Енгин посвети на Мерал Окай? И присъствието му, преди месец, на погребението на семейство Савджи? Тези жестове на уважение и признателност към хората ,които са  му помогнали да израстне и да се утвърди като голямо име, го издигат много в  моите очи. С присъщата си скромност и благородство Енгин не забравя откъде е тръгнал и кой му е "поръчал" попътния вятър.
   И нека, пак да се правят намеци, че бил темерут, надменен и елитарен...


  

Последна редакция: пт, 10 май 2013, 19:21 от ангела 33

# 47
  • Мнения: 3 217
Ангела,на снимката от партито ми се струва,че до Енгин е режисьорката Хилял,а не мениджърката му.Не се вижда кой е срещу него. Peace
Благодаря за прекрасното кафе,компанията и мястото на кафе пиенето.  bouquet

# 48
  • Мнения: 917


   Да разсеем следобедната омара и и скука - с няколко трика. Laughing


    Първо, поднасям кафето, ей  на това местенце...




 
 Hug Hug Hug   bouquet  bouquet  bouquet
    ...после осигурявам и компанията. Задължително усмихната! Simple Smile




   

                А, за да върви интелектуалният разговор с кафето, съм ви приготвила нова порция умотворения. Grinning
       Докато разглеждах новата страница на "Артистанбул" се сетих как...

Скрит текст:

    ...заради пълното затъмнение около Енгин Акюрек, и г-жа Йозлем Дурак отнесе много упреци от нас. Не е сериозно, обаче, да си мислим, че тя ще обърне внимание на напористите фенски мераци, а не на - желанията на клиента си. Та нали той  й плаща, за да представлява интересите му. Йозлем Дурак е от известна и  уважавана истанбулска фамилия. Тя и нейният брат Йомер Дурак са юристи и съдружници в "Артистанбул". Успешният семеен бизнес, както се вижда от сайта на фирмата, вече е на десет години.
   Присъствието на Енгин в тяхната листа,  красноречиво подкрепя убеждението ми, че в  най-скоро време ще се върне на екран.  Иначе, защо ще плаща  мениджърския хонорар, който в "Артистанбул", вероятно, никак не е малък. Разгледах  актьорския списък и видях  прочути и утвърдени имена: Серхат Тутумлуер, например, е с много богата творческа биография. Сред познатите  ни лица са:  Джаит Гьок (Яшар от АБО), Нергиз Йозтюрк (Сона от "Черната змия"), Йозгюр Чевик (Нико от "Брак с чужденец")...
   Направи ми впечатление, че тези, които не снимат в момента, се броят на пръсти. От настоящите ангажименти на актьорите личи, че "Артистанбул"  са професионалисти в бранша. Всички участват в известни филми и сериали, на  големи продуцентски компании.



    И като заговорих за г-жа Дурак - помните тази снимка от веда-партито на КВФ, нали? Тогава бе  споменато, че до Енгин седи мениджърката му, а срещу него - пиарката. Госпожа Дурак го придружаваше и на награждаването от Ayakligazete през миналата година. Мисля, че това не бе случайно - така актьорът благодари на хората, които работят за него и показва, че и те имат заслуга за успеха му.
   А, миналогодишната награда от Ayakligazete, която Енгин посвети на Мерал Окай? И присъствието му, преди месец, на погребението на семейство Савджи? Тези постъпки на уважение и признателност към хората ,които са  му помогнали да израстне и да се утвърди като голямо име, го издигат много в  моите очи. С присъщата си скромност и благородство Енгин не забравя откъде е тръгнал и кой му е "поръчал" попътния вятър.
   И нека, пак да се правят намеци, че бил темерут, надменен и елитарен...


 

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте момичета. Влизам набързо само за да кажа, че с голямо съжаление трябва да ви напусна поради семейни причини. Имам тежко болен в семейството. Не знам кога ще се върна при вас, но много ви обичам всички. Пожелавам успех на нашето момче и дано има нов проект на есен. Целувки.

# 50
  • Мнения: 23 217

Какво нещо ... всяка хубава музика естествено е предпочитана за музикален фон при направата на клипове.

Като чух тази и веднага се сетих, че клип точно с тази песен ми изтриха от Ютуб.

Интересното е друго - всеки има своя сюжетна линия - коренно различна. Но точно това е хубавото. Една песен - много сюжети, за всеки вкус и предпочитание.

Моята "ОБИЧ"

# 51
  • Мнения: 485

   Маричке, ние вече ще се целим по -високо. Joy... След  возилото на Бонд, направо към някоя американска совалка-ветеран. Тъкмо ще има космическа история. Joy

Скрит текст:
Имам проблем с публикуването на една снимка, след малко ще пусна по-голям пост.

 

Напоследък и аз имам проблеми с прикачването от нета. Понякога се налага да сваля снимката на харда и после - с прикачи-то...

   Мислех така да направя, но за да не се забавя, се отказах от снимката. Ще си я запазя, обаче, хареса ми.

Скрит текст:
Измъчих се с този пост. Най-после и аз ще пия кафе - реално.

   Евет, съжалявам за здравословния проблем на близкия ти човек. Дано бързо се оправи. Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 917

Ангела, извинявам ти се!  Embarassed

Хем не разбирам, а пък все се навирам.  Joy

# 53
  • Мнения: 23 217
Здравейте момичета. Влизам набързо само за да кажа, че с голямо съжаление трябва да ви напусна поради семейни причини. Имам тежко болен в семейството. Не знам кога ще се върна при вас, но много ви обичам всички. Пожелавам успех на нашето момче и дано има нов проект на есен. Целувки.


Винаги чувствай, че до теб стои още някой, който ти подава приятелско рамо за опора.
Дано нещата се оправят по-бързо. Живот и здраве да е - надничай когато можеш, ние ще ти казваме най-новите неща, за да не се налага да се връщаш  и да четеш много страници назад.
Ще те чакаме -  прозорчето ни свети 24 часа - значи, че сме "у дома"

# 54
  • Мнения: 3 217
Евет,съжалявам,че имате такъв тежък семеен проблем.Дано всичко се оправи,пожелавам ти го от все сърце!

# 55
  • Мнения: 485

   Велянче, Heart Eyes

Скрит текст:
става въпрос за жената от дясната му страна. Тя също не се вижда. Но има много по-голям вариант на снимката, където се вижда косата й, също - и отсрещната жена. През лятото, след появата на тези снимки, бях прочела информацията.

   Няма страшно,Тануша, и ние не сме се родили научени. Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 3 217
Аз пък дори не съм забелязала,че от дясната му страна седи някой-голяма съм блейка! Joy

# 57
  • Мнения: 485

   Велянче, на голямата снимка се виждат даже и чиниите им. А  коментарът беше, че той е поканил хората, които работят за него, а Берен - знаем кого. Laughing
   П.П. Съжалявам, не можах за открия увеличената снимка, а и бързах.

# 58
  • Мнения: 917
ЕВЕТ, напълно те разбирам! Наскоро и аз бях поставена в същата

ситуация като теб и въпреки всичко надничах тук за утеха.

# 59
  • Мнения: 4 966
Здравейте момичета. Влизам набързо само за да кажа, че с голямо съжаление трябва да ви напусна поради семейни причини. Имам тежко болен в семейството. Не знам кога ще се върна при вас, но много ви обичам всички. Пожелавам успех на нашето момче и дано има нов проект на есен. Целувки.


Бързо да минава, Евет!

Общи условия

Активация на акаунт