ОКТОМВРИЙКИ - Тема 9

  • 24 060
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 803
за мен това са безумно много пари хвърлени на вятъра. да не се обиди някой, мое мнение  Peace има и други колички, които също са доста добри и на по-подходяща цена. за мен това е щавене на бременната, както и някои излишни изследвания  Peace
но всеки си знае. аз лично повече от 300 евро не смятам да дам за количка

# 691
  • Мнения: 15
Херцогиньо, ти живееше в Германия нали? Или се бъркам нещо. Та онзи ден попаднах на едни колички в интернет lux4kids гледам, че там ги правят. Случайно да си виждала или чувала нещо за този производител??

П.С. Извинявам се с тези тъпи въпроси, но не ме свърта вече, че не съм си харесала и само се лутам  Laughing

# 692
  • Мнения: 7 803
1v4e7o, нищо не съм чувала за тях, но и аз не участвам в разговори за колички. те всички са с единични колички, което мен не ме вълнува. сега ги погледнах, не изглеждат никак зле. подобна беше моята с каките, двойна разбира се. много се кефен на големите гуми, като танк беше, минава през всичко  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 7
Така..... да си кажа и моето мнение ,че да вземе да ми олекне Mr. Green  аз лично съм възхитена от количките на  cam cam леки,удобни,страхотни .С каката ползвах на тази марка 3х1 и сега ще взема такава

# 694
  • Мнения: 91
Честно да ви кажа, не я разбирам тази мания по Стоке в България. Никъде не съм виждала такава концентрация на марката, както тук, ще каже човек, че без пари ги раздават Mr. Green За мен височината е неестествена, кошът е малък, дръжката тясна, багажникът крайно недостатъчен, конструкцията нестабилна. С дъщеря ми пътувахме много и ми беше важно количката да е удобна (за бебето и мен), да е здрава и маневрена при всякакви условия. Върху плочките в магазина всички модели се карат лесно, друго нещо е по дупки, в киша и пясък. Не приемам количката като аксесоар, а като вещ, която трябва да ми служи.
Бях се засилила за столче за хранене Стоке, но ме разубедиха. Всичките им продукти са много приятни откъм дизайн, но май функционалността им куца. Не споря, изразявам само мнение, нека не се впускаме в дискусия за и против Стоке Peace

# 695
  • Мнения: 258
sol y arena, споделям напълно мнението ти за тези колички. Направи ми впечатление, че за 3-4 месеца във Варшава съм видяла общо 2 или 3 такива, докато тук само при едно излизане, да речем в Южния парк, срещам многократно повече. Явно там хората са по-практични и не държат да се покажат с количка с нереално висока цена, а предпочитат нещо по-функционално и не толкова скъпо.

# 696
  • София
  • Мнения: 297
Добро утро, Simple Smile

Понеже виждам, че още обсъждате stokke-то, аз бих го препоръчала не заради дизайн, а точно заради маневреност и лекота, както и леснопроходимост в пясък на морето и калдъръм на Боженци например  Peace Това са местата на които съм я пробвала, а не в мола, и честно казано нямам намерение да си разхождам новороденото в някой мол, който е инкубатор на микроби Simple Smile Предполагам, че масово се купуват заради "модата" у нас, но не това е моята идея, тъй като съм се убедила вече в практичността й. Пак лично мнение  Peace

# 697
  • Мнения: 623
Добро утро  Hug
soly a rena съгласна съм с теб  Peace Лично на мен кошът за след 6м. ми се струва много много малък за едно дете. Все пак се предполага, че в него ще изкара най-много време, а той е един тесен и къс. За другото нищо не мога да кажа, не съм бутала Стоке  Flutter Аз съм си доволна от моята, достатъчно широка е, удобна и маневрена  Hug Всеки сам си преценява и решава - аз винаги казвам на приятелките си, че те сами трябва да си изберат модел . Стига да им е удобен, маневрен, да им харесва и да върши работи  Hug И моята на много хора им се струваше скъпа, но нали не съм искала пари от тях  Whistling

# 698
  • Мнения: 70
Добро утро и от мен Hug, аз исках да попитам само от любознателност за Stokke, видях я, и според мен е за доста високи жени, аз съм си средна на ръст и ми е висока. Не знам как ще е с ниски жени, та ми стана интересно да попитам хората, които са я харесали. Иначе аз лично не бих купила подобна количка, не само заради парите, разбира се и заради тях. Но има много модели колички, които са удобни за детето, което за мен е основното, а аз не бих искала да се диференцирам с подобна количка, със сигурност ще е атракция в местния квартален парк Simple Smile Особено и заради релефа наоколо, то всяка количка ще е нестабилна Simple Smile А относно сумата, ако бих дала 3000 лв за количка, новият модел, то бих си платила за стволови клетки, това е моето мнение за това, но то си е мое Hug На всички, които сте си избрали тази количка - да й се радвате и да имате само прекрасни мигове с нея, останалото е без значение Peace

# 699
  • Мнения: 174
Questo sono io честити сини гащи,браво за чудесните новини  Hug Hug Hug
За количките да се включа и аз,моето мнение е,че най-добрия вариант е да се вземе на заем количка от приятели за зимните месеци и на пролет направо да се купи една хубава лятна количка с легнало положение и чувалче.Ако ми беше първо дете,никога нямаше да мисля така,защото си спомням много добре как ме тресеше мерака да купувам,но с второто човек става по-практичен и разумен.Аз си купих количка вече,втора ръка с кош за кола и всички необходими аксесоари и съм с тенденция да я продам и да си купя лятна.Със сигурност до една година ще ми е омръзнала и ще искам нещо различно  Laughing
С дъщеря ми си поръчах лятна количка от Mothercare,ползвах я и я продадох като ми стана непотребна,чиста работа  Simple Smile

# 700
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Здравейте
 cosmopolitan доволна ли беше от количката  Mothercare?

# 701
  • Мнения: 174
Да,доволна бях.Много лека (6 кг.),маневрена,с голям сенник и легнало положение.

# 702
  • Мнения: 0
1v4e7o, магазинът на lux4kids е в нашия град и нашата количка за каката беше от там. След като обиколихме какви ли не магазини и се нагледах на цени  ooooh! Ами една приятелка за 1000 евро кола си купи, пежо 206, дизел, 2002.....ама всеки сам си решава за какво да си харчи парите. те разходите тепърва започват. Зимен кош, летен кош, столче за кола, даждобран, защита против вятър и чанта за повиване - много маневрена, удобна, дръжки и пр. се нагласят според височината, огромен кош за покупки. Бяхме много доволни от нея. Продадох я на една позната, която сега има момиченце и тя е супер доволна. Марката беше Baby Merc Q7 и понеже не знаехме пол до 8 месец я взехме в тъмно синьо и оранжево - унисекс, така да се каже - сега ме е яд, че я продадох, щеше да е супер за бебето. 2011 платихме за целия комплект 330 евро. Ако нещо ти хареса може да се запита няма ли да ти я пратят до България с ДПД (имат договор със Спиди). Аз купих от тук количка за приятели, която в БГ беше 800лв, а тук на оферта 190 евро и им я пратих така, а доста фирми пращат вече и в цяла Европа. Успех в търсенето!

# 703
  • София
  • Мнения: 8 131
Тези Бейби Мерк и аз ги гледах, но пише че са 15 кг. Това не е ли много тежко?

# 704
  • Мнения: 0
veseto87, те повечето комби-колички са по толкова, но това е със зимния кош, седалката е по-лека. На бутане не са тежки, сами си вървят, нищо не се вдига, понеже гумите се върят на 360° и са с пружини. Возят меко, бебето не се тресе вътре. На мен не ми се е налагало да я нося по стълби. Мога да кажа, че сгъната влиза в пежо 206, което е с доста малък багажник. Сложна е темата за количките, зависи просто кой какво си представя и на какво държи. Доста краткотрайна инвестиция - я я ползвате 2 години, я не Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт