ОКТОМВРИЙКИ - Тема 9

  • 24 062
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 15
Shushka , мерси много за отговора. Аз живея в Испания и тук има опция за доставка, само че ме притесняваше фактът, че не можех да намеря мнения за нея, защото коментарите на рекламните клипове в youtube бяха блокирани, а в Бг май не ги внасят. Доста ме впечатли за цената си, направо екстра ми се видя-3 в 1, с дъждобрани, чувалчета и т.н. почваха от към 200 евро. Щом казваш, че си доволна, ще се поразровя тука в магазините може и да я видя някъде, кой знае... и почва агитацията на мъжо  Laughing
Херцогиньо, и на теб благодарности Wink

# 706
  • Мнения: 174
Моето мнение е,че 15 кг. си е доста тежка количка.Няма да се бута празна,а с бебе/дете,пълна чанта и неща в багажника.Моята комбинирана количка беше около 11-12кг. и си беше тежка.Тази,която сега купих за бебчо е 8,6 кг. с комбинирания кош (няма кош за новородено) и пак ми се вижда тежка.Сега има много комбинирани колички,които са доста олекотени  Simple Smile

# 707
  • Мнения: 51
Привет !  wavey
Идвам накратко да се отчета след вчерашния динамичен и емоционален ден , носена на крилете на  stork-girl Дааа , живот и здраве ще си имаме МОМИЧЕНЦЕ , напук на всички лекарски догадки , бабешки предположения и тестове  Mr. Green Мъничката ми се развива добре , върви с няколко дни напред , но така е още от началото . Оцветявайте ме моля , че МНОГО МИ Е ХУБАВО...   261uu Взех си най-после и количката - предоволна съм и мъжът ми е очарован , пък уж заедно я избирахме, тоест смятайте колко ме е слушал...  hahaha Взехме легълце , матрак и други дреболии от Икеа на много прилични цени (мерси на Jane , че ми насочи натам вниманието  Hug ) И накрая , в еуфория от пола , избухнах с някакви коралови сетове в H&M , че досега се ограничавах все в бяло-сиво-бежовата гама  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 115
а какво мислите за леглата-люлка? Аз първоначално се бях насочила към такова, за да го приспиваме по-лесно, но има ли опасност да свикне така и да не може да заспива без люлеене? newsm78

# 709
  • Мнения: 32
а какво мислите за леглата-люлка? Аз първоначално се бях насочила към такова, за да го приспиваме по-лесно, но има ли опасност да свикне така и да не може да заспива без люлеене? newsm78

Мисля че не е добре легло-люлка.Наистина ще свикне да заспива като се люлее и ще ти бъде трудно.Имах една приятелка която приспиваше бебето си като люлееше на ръце докато беше на 2-3 месеца.Е...когато реши да не го люлее,се почна един рев.Доста се измъчи за да го отучи от този навик.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 360
здр-те
отдавна се съм писала,че малкия ми е болен
Да се похвал1я,че и ние си взехме количка и то точно каквато исках-joolz day-червен летен кош и цвят ябълка-кош за новородено и съм много доволна,дано всичко е наред
лек ден на всички

# 711
  • София
  • Мнения: 297
manuella, честита количка, със здраве да я ползвате!!! Simple Smile

Аз да се отчета след днешния преглед - уж бях първа с час за 8:45, но накрая влязох в 10:15...както и да е - принцесата е в прекрасно здраве, около 16 см. и 230 гр., начало на 19 г.с. Simple Smile Има дълги бедра, може да стане манекенка хаха (дано не стане!) Simple Smile Попитах дали още е момиче, че вече сме купили всичко и доктора каза, че ако не е да му занеса фактурите за всичко да ми ги осребри хаха Simple Smile

# 712
  • Мнения: 316
Здравейте, момичета Simple Smile Честити колички, а на някои и цялостно обзавеждане. Ние след малко отиваме на ФМ- стискайте палци да е всичко ок и най после да видим пола.  Praynig аз се моля за мома, ММ за младеж Simple Smile

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Благодаря и похвалче от мен-днес за първи път усетих ритничета  newsm44
hubba bubba честито за пола
jane_anderson ако не е момиченце-ще разпродадеш на нас нещата (майтап)

# 714
  • Мнения: 70
Мануела, честита количка, много радост с нея ти пожелавам Hug
А аз днес си завърших списъка с покупки, няма начин да не съм пропуснала нещо, но...всичко има.
А иначе за покупките - много е хубаво, че има всякакви неща и всеки може всичко да си избира, кой каквото иска и когато го иска. Аз много ви се радвам, че си купувате от сега всичко, направо се вълнувам с вас, но аз не мога така да направя, затова ще си чакам Септември Hug

# 715
  • Мнения: 20
моята количка също беше Mothercare Spin и си ми харесваше много. Въртеше на 360 градуса.
Това и е основното предимство. Тежеше около 10-11кг. не ми е била тежка. Столчето за кола ми беше най-неудобно за носене.
ABC design са също много добри колички, с много големи багажници за пазаруващите често.
А някой да знае магазин, където да продават Maxi Cosi колички. Искам на живо да ги видя.
Аз пък все още съм си болна, кащлицата намаля, но пък хремата направо ме побърква. Започнах да слагам по малко Олинт, защото имам чувството, че ще се задуша. И това ще мине  Wink
Както не ядях плодове, сега любимото ми е кило череши с таратор или айрян. Това ако го бях направила преди нямаше да мръдна от тоалетната дълго, а сега даже не ми се налага да ходя  Simple Smile

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Забравих да добавя-в Карфур има мнооого голямо намаление на бебшки дрешки
За пример-комплект за изисване-шапка,чорапки,боди и ромпър за 8 и нещо вместо близо 40лв,аз направо си взех,ако пък е момченце-ще го пазя за подарък има и други евтинийки,също така продуктите на Авент бяха доста намалени-4 шишета,биберон и четка за около 50лв,дозатори за АМ и....

# 717
  • София
  • Мнения: 8 131
Мануела, знаеш ли докога е това намаление?

# 718
  • София
  • Мнения: 297
jane_anderson ако не е момиченце-ще разпродадеш на нас нещата (майтап)

Хич да не е, но наистина така ще направя хаха  Mr. Green Между другото някой беше предложил да си направим профил в снимка.бг и да качваме снимки на покупките...аз съм за Simple Smile

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 360
не знам до кога е намалението

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт