ОКТОМВРИЙКИ - Тема 9

  • 24 026
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 21
Melodiya твойта лекарка е като един лекар, при който ходих миналата година, докато направих спонтанен аборт. Обаче всяка седмица цъках по 50 лева в брой, без да получа дори касова бележка.  Това прави 200 лева месечно само прегледите. Освен това лекарствата, които ми изписа, за 3 дена бяха около 40 лева. Обаче дете не се роди. Така че сменяй гинеколога докато е време.

Недей да работиш, имаш право на болнични, диспансеризирай се някъде и почвай да си вземаш болничните. Ако са ти непрекъснати до края, няма да ти пострада майчинството. Аз на твое място не бих стъпила в офиса. Всъщност аз и на моето си място не стъпвам в офиса и си ползвам болничните.

След по-адекватния преглед със съответни документи, вярвам, вече си се поуспокоила.

# 736
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен Simple Smile Днес бях на ФМ при д-р Мазнейкова.Много съм доволна от отношението и резултатите от прегледа.Може да ме оцветите в синьо - ние ще сме с момченце.Някой има ли впечатления от количка Peg Perego?

# 737
  • Мнения: 316
Видяхме че всичко е наред с нашето бебчена ФМ,ама не се дава да видим какво ще е ... newsm78 надявам се на следваща консултация или незнам вече, искам да почвам с покупките, но с цвят  Crazy май  идва време за тема №10  bouquet

# 738
  • Мнения: 205
Добро утро и от мен! НИЕ не сме момченце, но той със сигурност е, аз си оставам момиченце Wink
Оцветете ме в синьоооо newsm44
 300 грама, 25 см, доки каза добре нахранен и много надарен МЪЖ  Heart Eyes
Тати го попита за море (надяваше се да каже - не hahaha ), но той каза че няма проблем стига да съм под чадъра и когато влизам във водата да няма рязка температурна разлика - да знаете Wink
Приятен ден на всички, аз вече ходя на работа и се чувствам като бял човек! 4470

# 739
  • Мнения: 85
Здравейте и от мене ,честито на мамчетата видели своите момченца Simple SmileИ ние бяхме тази седмица на ФМ, всичко е наред HugПотвърди се че ще е момиченце Simple SmileТежи 356гр. Grinning докторката каза че върви с 5-6 дена по-голяма Wink Слънчев и усмихнат ден от нас Hug

# 740
  • София
  • Мнения: 780
Честито на всички разбрали пола-на са ви живи и здрави надарените мъжлета и дългокраките девойки!Чак на 12 съм на ФМ и тогава,ако бебчо пак се скрие направо не знам Sad Хубав ден на всички-аз отивам на зъболекар ужас,ама бебчо ми е поизял зъбките...

# 741
  • Мнения: 174
Здравейте и от мен  Simple Smile
Честито на мамите разбрали пола на бебчетата и за добрите новини от прегледите!
Melodiya,жалко за неприятните преживявания,пожелавам ти от тук нататък само хубави моменти с бебче в коремче  Hug
С мартенките си имахме профил в снимка.бг,паролата и потребителското име бяха написани на заглавната страница и бяха от рода на martenki2008,парола: 2008.Там си имахме отделни албумчета за покупките ни,коремчетата ни,сватбите ни и т.н.Всяка от нас отделно си имаше профил и като искахме да си покажем някаква снимка,която сме качили пускахме линк в поста си  Simple Smile
П.С. Момичета направих профил в снимка.бг.Потребителско име: octomvri2013 '; парола:2013
Направих два албума:бременни коремчета и бебешки покупки,снимки не съм качвала,защото не съм на моя компютър,ако някой иска да качи снимки да разгледаме  Simple Smile.Ако нещо не ви харесва ще го редактираме.

Ето линк на профила ни http://www.snimka.bg/?profile,albums

Последна редакция: чт, 30 май 2013, 10:56 от cosmopolitan

# 742
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
cosmopolitan на мен ми изписва Невалиден потребител или парола.

# 743
  • София
  • Мнения: 297
cosmopolitan, браво за инициативността Simple Smile Имам само една молба, ако и другите са съгласни - нека да смениш паролата и да я даваш само ти и евентуално още някой, след съобщение с молба на лични и то само на регистрирани и участващи в темата момичета, които познаваме. Тъй като така всеки гост и непознат, току що регистриран, любопитни мъже/жени имат достъп до снимките. Поне в другите теми е така.   bouquet

# 744
  • Мнения: 174
Грешката е моя написала съм го с к,а не с  Blush
Потребителско име:octomvri2013 парола: 2013
Няма проблем,ще сменя паролата,ти искаш ли да ти я пратя на лични,който иска да пише на мен или теб?
P.S.Смених паролата,който я иска да ми пише на лични  Peace

Последна редакция: чт, 30 май 2013, 11:06 от cosmopolitan

# 745
# 746
  • София
  • Мнения: 297
Грешката е моя написала съм го с к,а не с  Blush
Потребителско име:octomvri2013 парола: 2013
Няма проблем,ще сменя паролата,ти искаш ли да ти я пратя на лични,който иска да пише на мен или теб?

да, аз съм ок - пращай и ще я даваме двете на регистрираните мами от темата  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт