Отговори
# 705
  • Мнения: 11
Здравейте в дъждовната неделя!
Баща и дъщеря спят, а аз разглеждам хотелите по морето. В тази връзка моля тези, които вече са ходили да споменават имена и отзиви, за да ми дадете идеи Simple Smile
Иначе ние сме добре. За сега харесва овесената каша, дадох кайсия преди малко да опита, абе похапва си. Горното зъбче съвсем се вижда вече и така хапе...
Поли, наистина е герой Мина. Дано скоро влезе в ритъм.
Ходихме на разходка онзи ден и споделям.
Лек ден!

# 706
  • Мнения: 490
Момичета, да ме ориентирате къде да търся, че ме интересува нещо счетоводно по майчинството...гледах  на първа страница, ама няма такова инфо. И нещо не я откривам къде е темата със счетоводните въпроси и подобни..

# 707
  • Мнения: 4
Ееееееееееее  #Cussing out няма такъв студ термометъра на терасата показва 12 градуса......... май ще трябва да вадя зимните дрехи пак  #Cussing out #Cussing out #Cussing out! А днес някъде четох или чух по новини, че на Мусала имало 20 см сняг......  #Crazy #Crazy #Crazy

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 152
Търсих я и се забавих с отговора, jjjenq :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=719815.525
Поли, Мина е герой! Нашият от Бургас до Казанлък и после до Чирпан ни прави луди. Браво на послушните деца и дано пак бързо свикнат Simple Smile
Наде, дано вече не вдига Т малката Praynig
Аз чакам вече 2-ри зъб. Тази вечер беше ужасна... Не помня кой питаше за Т, но му пари челото, а като меря няма Т. За Т най- добре да се води на лекар, че има много вируси.
Нашите гости си заминаха и мъжете спят, та аз реших да ви видя, но е много пусто Simple Smile
Приятен остатък от почивните дни и кротки бебоци  Hug
 

# 709
  • Мнения: 17
Здравейте и от нас!
Специално да честитя на Jeni _75  за бебчето bouquet
Да се похваля, Екатерина от близо месец пълзи, а вече и отваря шкафове и вади каквото намери вътре Grinning
Малко да се посмеете: момичето, с което разхождаме децата има момче на годинка и три месеца. Явно отсега още започват да се ухажват, защото не само че си дава от солетите и закуските на Катя, ами онзи ден ѝ даде играчката си, и нашата като се улиса да си играе с нея, придърпа ѝ количката и започна да я гали и да ѝ вика "ооооо" Mr. Green
Ставам, че диването стигна до банята и си нахлупи леген на главата ooooh!

# 710
  • Мнения: 100
Ха, здравейте! Най-после се прибрахме във Варна. Две седмици бяхме на гости на нашите, че имах да взимам изпит и сега остана само държавния, и най-после ще бъда дипломиран бакалавър. Комбинацията бебе и учене е доста изнервяща, но слава богу приключи и сега малко почивка.
За капак вчера имах рожден ден (станах на цели 26 год.  Grinning), та намерихме малко време да излезем насаме с мъжо и беше хубаво...
Ние все така сме си с 2 зъба, криви се доста и май се мъчи да ни избива зъбче и отгоре. Елина никога не е вдигала температура .
Jeni _75  честито и от мен, и кураж!  Hug
На мен най-после ми мина страхът от космати оранжеви плодове и днес дадох пюре от праскова  Joy
Другата седмица и телешкото ще въвеждам, после и спелта. Отказах се от даването на ръж и ечемик засега, че били тежички за стомахчето.
Идеята за юбилейният колаж е страхотна и вярвам, че ще се получи много хубав. Тука само сладурковци са се събрали.  Sunglasses

# 711
  • Мнения: 6 799
Just a Dreamer, честит рожден ден на патерица! Да си жива и здрава! Успешно диплмиране!  Hug
Катрин добре прие ръжта, нямаше проблеми.  Peace Досега единствено от броколите имаше проблем - газове и май я болеше коремчето.  newsm78

# 712
  • Мнения: 100
Just a Dreamer, честит рожден ден на патерица! Да си жива и здрава! Успешно диплмиране!  Hug
Катрин добре прие ръжта, нямаше проблеми.  Peace Досега единствено от броколите имаше проблем - газове и май я болеше коремчето.  newsm78

Благодаря!  Hug
Радвам се, че сте нямали проблеми. Верно броколите са си тежки, ние пък от тях нямахме проблеми. Принципно Елина си пръцка от всичко  Laughing

# 713
  • Мнения: 1 359
sugar4eto и ние сме почти ежедневно с един момък на година и половина. То са едни хващания за ръце, едно щипене, радост голяма.. а момъка й вика " Ей писе!"  хахахахха  Joy  С майка му паднахме от смях!  Joy

Just a Dreamer аз пък се опитах да сваря на пара кайсии.. еми няма как да махна цялата  "обелка". Винаги остават някакви части, които се смачкват между пръстите ми и попадат при плода. Дано няма някакъв проблем ..  Реално какво причиняват мъхестите  части от плода?  newsm78

# 714
  • София
  • Мнения: 3 789
ShySun, в най-лекия случай мъхестите причиняват обрив и зачервяване. Кайсията не е алерген, а от прасковите е по-добре да се дава нектарина  Peace

Зарчето пък днес се обрина от цвеклото  Tired, значи остава за след годинка.

Поли,  Hug

# 715
  • Мнения: 490
red_nelitka, 10x

# 716
  • Мнения: 168
Здравейте и от нас! Бяхме на Рибарица тези 2 дни и се прибрахме днес следобед, починах си чудесно, Сиана беше послушна и кротка и въпреки лошото време се държа страхотно.
Just a Dreamer, честит рожден ден и от мен със закъснение, много късмет и любов ти желая!  bouquet
И аз започнах глутена - овесената каша се приема много добре, сега ще дам и ръж или ечемик и ще видим.
Днес имаме първо падане от леглото - кака й я изпусна, какво да се прави, дано всичко е наред, бързо се успокои. Кайсии и нектарини давам на Сиана от 2-3 седмици - сурови, беля обелките само и пасирам с каша или направо. По-меките кайсии мачкам с вилица и давам така. Не сме имали реакция, но както казва Деси, те не са алерген.
Лека нощ и приятни сънища от мен Grinning

# 717
  • Мнения: 75
 Чета ви редовно, но отдавна не съм писала. Колкото пъти да подхвана все нещо изниква и не успявам да постна...Ама така е с двама. В този ред на мисли Jeni _75 честито и лека бременност  bouquet. Всичко да се развива нормално и с баткото и да минава. На теб...здрави нерви и много спокойствие. Като знам сега как с двама едвам се справям...но всичко ще е ОК. Иначе и аз от сърце се посмях на поста ти. Като си спомня какви чувства ме бяха обзели когато баткото беше на година и един месец, а ми закъсня и тестът беше положителен...също не беше време за бебета...но не съжалявам, че реших да я родя.
  И ние бяхме без белег от БЦЖ. Направиха проба, която като отчетоха в петък се оказа отрицателна, което значи, че трябва да слагат отново. Ама сега като чета...аз съм забравила и съм я къпала...това дали има значение newsm78. Нещо съм станала ужастно разсеяна. Иначе след последната консултация е 8,800кг/+550 и 73см/+2 и за един месец има 4 зъба, като два нови са напът. Направо ме побърква нощем като ме ползва за залъгалка... Все още не яде кой знае какво. На обяд зеленчуково пюре с месо или без следобед плод. Повечето неща ги давам намачкани или на парчета сварени, много рядко пюрирани. Плодовете обикновенни сурови. Днес дадох коричка хляб т.е. захранихме с глутен Simple Smile Обаче като чета как като вечерят нещо стабилно спят дълго децата....сериозно се замислям да давам и аз нещо, че последния месец ми разказа играта девойката и в комбинация с ранното ставане на баткото....ходя като бито куче вече.
  За морето..и на мен тази година нещо много ми се ходи, особенно като ви чета. Ама поради доста причини  ще ни се размине, та ще точа лиги на снимки и постове Simple Smile
  Нещо друго щях да пиша..ама хем забравих, хем дълго стана...
  Я да се покажем Simple Smile
Скрит текст:

# 718
  • Мнения: 100
timide може би затова не ви се е получила пробата. Ние, като ходихме изрично ни казаха да не се мокри. В жегите хич не е приятно ама издържахме  Grinning

Мен педиатър много ме беше наплашил и каза да не се дават "космати" плодове до 1 год. И оттам мъжо ми забрани да давам на Елина пюренца от кайсия и праскова, но осъзнах, че няма нищо страшно. Аз толкова ги обичам, а и присъстват в голяма част от пюретата, а нали търся разнообразие за малката.
Сега, като вкарам спелтата ще предложа и безсолни сухари със супа за вечеря. Колко от вас са давали тази комбинация и засища ли? Имам и друга питанка. Лук давахте ли? Гледам, че го има в доста от готовите бебешки супи.

# 719
  • Мнения: 1 359
Супа още не съм давала, защото и вечеря не давам. За сега сме само на обяд и малка следобедна закуска, която се надявам скоро да стане голяма без кърмене. Simple Smile  Лук слагам в някои зеленчукови пюрета ( кромид).

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт