Лято слънчево дойде, ЯНУАРЧЕ в мама на топличко расте - ТЕМА 2

  • 24 684
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Браво ♥Пандичка♥  smile3501 smile3525

Темата е страхотна, а заглавието направо ме разтопи  newsm03

Да ни е честита на всички и да я изпишем само с хубави постове   love001

 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 16
  • Мнения: 361
Панди, мерси за темата. Ще ти пратя на ЛС даните за списъчето.

# 17
  • Мнения: 8
 preggo preggo preggo preggo
Страхотни сте момичета Simple Smile

# 18
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Успешна нова седмица момичета:)
Дано да има много нови похвалили се момичета,както и такива,чули сърчице:)
На мен това няма да ми се случи скоро.....чак на 10.06. До тогава ще си чакам.....
аз може да съм от последните,които чуят сърцето на бебо:)
Хубав ден! Hug Hug  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 198
Мили дами, моля ви, препоръчайте ми добър гинеколог в София с много добра апаратура!
Двамата, които аз знам не могат да ме прегледат до края на седмицата, а ми трябва спешно добър специалист за преглед...

Много ви благодаря предварително!:)

# 20
  • Мнения: 742
Мама на Кики май аз съм последната, която ще чуе сърчице - чак на 26.06 ми е 2рия преглед  Cry

# 21
  • Мнения: 0
Мама на Кики аз май не съм последна ама една от последните, която ще бъде на втори преглед, чак на 19.06. Струва ми се толкова далеч  ooooh!

# 22
  • Мнения: 1 266
Мене пък тия прегледи ужасно ме натоварват, малко завиждам на момичетата в чужбина. Може би, защото съм учила там и не съм свикнала да се ходи 8 милиона пъти на лекар в ранна бременност. Сега всеки преглед ми е някакво страшно напрежение и стрес.

# 23
  • Мнения: 16
здравейте и  честита ни темичка  Heart Eyes
успех на всички който са а преглед днес  Hug
виждам пишете за пътуване до морето  и т.н  ,а на мен ми предстои  прибиране в България следващия месец  ииии сватба  Grinning Grinning,ако нямам оплаквания няма да има проблем да си пътувам нали  newsm78

# 24
  • Мнения: 1 569
Моля, момичета, няма за какво! Тамън я завърших, горе-долу. Сега нямам време за повече, може после да добавя едно-две неща. Успех на мамите, които са на преглед днес!  Hug

Само да ви кажа след като от всичко ми се гадеше тази сутрин в крайна сметка какво закусих - картофена салата.  Joy Луда работа!  Crazy Отивам на козметик и фризьор. Хубав ден!  Hug

# 25
  • Мнения: 26
Strahotna temichka

Blagodaria vi momi4eta.

Pandi na me mi e parva bremenost I Sam mnogo nova vav foruma taka che ne znam kak tochno da se napisha v nachaloto na temata.

Za sajalenie tuk pregledi ne praviat do 10-12gs no po moi izchislenia termina mi e 30.01.2014

R

# 26
  • Мнения: 0

  smile3525 smile3525 Честита ни нова темичка. Нека да я пълним само с хубави новини. Благодарности на Пандичка.

Записах се на преглед тази сряда дано да ми кажат хубави новини.
Късмет на мамите с днешните прегледи ще чакаме похвали.

Приятен ден!!!

# 27
  • Мнения: 31
Ето ме и мен в новата темичка с добра новина днес бях на преглед видях малката точица която е само 9мм. всичко е наред каза на 19.06 пак да отида и вече ще се чуе сърчицето.  newsm44 лек ден на всички!! Темата е повече от суперррррр newsm10 !!

# 28
  • Мнения: 9
Темата е много сладурска, и аз идвам  Hug
mama_na_kiki, определено не си последна, аз съм на 18.06.и дотогава изобщо не знам какво се случва в коремчето, но може и да е за добро.
Момичета,  препоръчайте книга за бременността.  Тук ме заливат с информация,  но аз искам да си карам по Български, тук не дават риба,  не дават мед и още куп неща.
И още нещо, на мен ми е лошо през целия ден от сутринта до вечерта и кръвното ми е ниско около 100/60 се върти. Стискайте ми палчета да мине скоро,  че от нерви може да гръмна някой
 Heart Eyes  Hug

# 29
  • Мнения: 742
Пандичке много хубаво да си релаксираш  Hug
Ив http://www.bookpoint.bg/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8/%D0%92%D0 … 24458.htm?Mcat=50   и   http://www.bookpoint.bg/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8/%D0%90%D0 … -4140.htm?Mcat=50

Това са двете книги, които много ми помагат ... особено 2рата  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт