Юлски дечица 2004

  • 11 258
  • 268
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 334
[
Ще кандидатствам с български език

 newsm09 малиииии браво на теб,трудничко ми се вижда,защото  българския език в училище не ми бе страст,но ще ти стискам палци!Ще успееш сигурни сме в теб!!!!!! Hug

# 181
  • Мнения: 1 046
И на мен все повече не ми достига времето да пиша тук, но редовно чета!
Ето снимки и от Ицо:http://www.bgphoto.net/Start.aspx?UserId=2132
Вече почти не го снимам, защото трудно стои на едно място, а и веднага започва да пищи за фотоапарата, като го види.
И той е от "кротките" Mr. Green и все по-трудно ми е да му издържам на темпото и капризите. Явно първият ми син е бил по-послушен, защото ми беше по-лесно гледането.
На консултация не сме ходили от октомври и още няма поставени последните 2 ваксини, но се успокоявам, че до 24 м. има още време.
След последното боледуване му пуснахме стерилна урина и пак се появиха ешерихия коли в ниска степен. Сега правим промивки и мажем с едно лекарство. Надяваме се да не стига до антибиотик отново. Педиатърът ни каза да махаме вече памперсите, но все още не съм достатъчно упорита и няма никакъв напредък в тази насока.
Сега е с 16 зъбчета. След като проби последното кучешко зъбче, имаше една седмица спокойствие - за първи път започна да се събужда само по 2 пъти нощем. Тъкмо мислех да се похваля и отново развалихме дисциплината - пак се буди по 4,5 или 6 пъти Mr. Green! Но вече имам надежда, че след последните 4 зъба, най-после ще спим като нормални хора Laughing!
Иренка, желая ти късмет на изпитите! стискам палци!
mimipimi, добре дошла при нас!
Съни бъни, къде се изгуби?

# 182
  • Мнения: 3 334

Съни бъни, къде се изгуби?

и аз това исках да питам!

# 183
  • Мнения: 3 334
пак се буди по 4,5 или 6 пъти Mr. Green! Но вече имам надежда, че след последните 4 зъба, най-после ще спим като нормални хора Laughing!

Дано,аз нямам подобни проблеми,но си представям какъв кошмар е.Стискам палци да проспите скоро! Hug

# 184
  • Мнения: 2 596
Съвсем се забравихме.
Марианче, Ицо е станал голям сладур, много хубаво момченце.

Иначе ние сме добре, вече сме с 14 зъба, палави, но най-голямати ни страст е колата. Не е възможно да ходим някъде и да спрем и веднага да го изкараме от колата. Трябва поне 20 минути да върти волана, да сменя скорости, абе шоу е. Мъжка му работа.
Иначе аз си го виждам само вечер, много ми липсва. Расте сякаш много далеч от мен. Като се прибера от работа и все нови неща откривам, че говори, че е научил. Много обича да пее, измисля си сам текстове и мелодии, свири си на някаква тенджера и пее, много е сладък. После ни кара да му пляскаме, абе, какво да ви говоря, ще става лидер човека и от сега се проявява характера.
Иначе аз ще карам най-сетне шофьорските курсове, но мисля да са или на есен, или зимата, че е по-спойно и на работа и по улиците тогава. Ами това е от мен, до следващото включване.  Grinning

# 185
  • Мнения: 388
Здравейте,момичета!
Отдавна се каня да ви се представя и аз,казвам се Венета от Пловдив,моята дъщеря също е родена юли месец 2004г.(06.07.2004),тежеше 3200 кг.и 50 см. висока.Живот и здраве това лято,към края на август,се очаква да ни се роди и другото ни детенце.  bouquet

Последна редакция: нд, 21 май 2006, 22:36 от walentin

# 186
  • Мнения: 372
   Добре дощла Венета!  bouquet

  Много се радвам ,че се включи към нас,макар че на мен ми остава все по-малко и по-малко време да чета и пиша тук. Embarassed

  Гошко е вече с 16 зъба,но от известно време не се храни/иска все млякото си и то с биба/.Бях решила да махам биберони и памперси,но нещо не се получава.Не иска на гърнето и това е.А като се сетя на батко му колко лесно махнахме памперса.

  Реших да не го водя на лекар за пишлето/цацата и сама да се оправя с проблема.Прочетох тук във форума доста мнения и малко се  newsm78,но засега така ще е.

  А иначе си е Гошко-белята.С батко си нон-стоп са  hahaha и,бам-бам ,а мама  #Cussing out.

  Днес падна на теракота назад и си удари главичката/мразя го този теракот/ и аз си поревах доста,а то милото ме гледа и гушка.Ох,майки,майки така ще побелеем и остареем,но да са ни живи и здрави малките,а другото -кучетата го яли.

 

# 187
  • Мнения: 3 334
Здравейте,момичета!
Отдавна се каня да ви се представя и аз,казвам се Венета от Пловдив,моята дъщеря също е родена юли месец 2004г.(06.07.2004),тежеше 3200 кг.и 50 см. висока.Живот и здраве това лято,към края на август,се очаква да ни се роди и другото ни детенце.  bouquet
Добре дошла Венета! Hug Hug Hug
Чакаме снимки на госпожицата,а на теб леко бременеене!Как се нави толкова скоро на второ дете?

# 188
  • София
  • Мнения: 2 225

Съни бъни, къде се изгуби?

и аз това исках да питам!

Привет, момичета Grinning!
Липсвам ли ви? Защото вие на мен ми липсвате Sad и то много... Ама нещо откакто тръгнах на работа, хич нямам време - ни за форум, ни за зад форум Laughing.
По принцип след работа взимам Ива от яслата и тръгваме по градинките - до към 19,30ч. После в къщи, докато се обърна и дошло вмреме за ядене, къпане и лягане. И денят се изтъркулил...
А отделно се разправям все с болести - тая хрема от яслата вече ми дойде до гуша #Cussing out. А от нея тръгва кашлица, после уши - абе, екстри всякакви. Сега пак сме болни - Ива е с температура, дали от гърло, дали от ухо, дали от зъб - не е ясно. Ама в тая жега хич не му е
лесно на детето и все ме кара да я гушкам.
Та така...

Добре дошли на новите попълнения в отбора  bouquet!
Венета, браво на теб - добре си направила, ще си ги отгледаш дечицата заедно. А не като мен - да се разправям с бебе и с пубер едновременно.

Хайде, чао - тази седмица ще се гледаме в къщи и ще мога по-често да си бъбря с вас виртуално Grinning. Ще гледам и снимчици да кача. Дано само да преборим по-бързо Т, стискайте палци.
Целувки на всички юлчета и техните майки Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!

# 189
  • Мнения: 1 046
[Липсвам ли ви? Защото вие на мен ми липсвате Sad и то много... Ама нещо откакто тръгнах на работа, хич нямам време - ни за форум, ни за зад форум Laughing.
 
Липсваш ни Laughing! Ох, и аз като тръгна на работа няма да имам никакво време за форум Embarassed!
Дано ми разрешат да си ползвам платените отпуски и чак края на есента или зимата да се връщам на работа!
А за болестите - ние и без ясла си ги намираме Mr. Green!
Дано поне действително да си изработват имунитет, че.....
Тъкмо мислех, че при Ицо последните 3 зъба, които пробиха нъведнъж, са минали без редовните съпътстващи екстри и от миналия четвъртък пак се появи хремата. Оказа се, че е с херпангина - болно гърло, температура/едната нощ дори със свещичка ефералган не я сваляше - 38,6 гр. Хремата е упорита и се опасявам, че пак ще докара някой отит. Две нощи вече и порядъчно кашля Mr. Green! Баткото се ядосва, че точно за празниците ще разболеем и него!
Съни бъни, вашия батко колко е голям? И нашата работа е подобна - единия кара бебешки, а другият вече го хваща нормалния  пубертет Mr. Green! С две думи - лудница! Онзи ден се караха за лопатките и пясъка вкъщи - не могат да ги разделят/направо са на един акъл Embarassed!/
Стискаме палци Иви бързо да се оправи!
Добре дошла, Венета! Чакаме снимки от дъщеричката! Как се казва?
  

  Реших да не го водя на лекар за пишлето/цацата и сама да се оправя с проблема.Прочетох тук във форума доста мнения и малко се  newsm78,но засега така ще е.

 

 
Нашата лекарка ми се накара, че на Ицо пак е залепнала кожичката и искаше да го отваря наново, но аз не разреших! Обещах, че сама ще отварям по-смело, но нещо не се получава!  Иначе вече втори ден е без памперси, но още не си казва и вчера 2 пъти имаше мокро!
Съвсем се забравихме.
Марианче, Ицо е станал голям сладур, много хубаво момченце.

Иначе аз ще карам най-сетне шофьорските курсове, но мисля да са или на есен, или зимата, че е по-спойно и на работа и по улиците тогава. Ами това е от мен, до следващото включване.  Grinning
Благодаря от името на Ицо за комплиментите! Като гледам снимките, всичките ни юлчета са много сладки, особено дамите!
Биси, ако не си си избрала още инструктор, обаждай се! Ще те уредим с най-добрите! Ако искаш, пиши ми на ЛС, за да ти дам телефони и повече информация./

# 190
  • Мнения: 388
Здравейте, момичета!
Искам първо да ви благодаря за топлото посрещане,много сте мили!  bouquet
Забравих да пиша,че дъщеря ми се казва Нели и в момента сме в процес на обучаване да пишка и ака в гърнето.Голям зор,от вчера е без памперс и досега само веднъж се изходи в кукуто,всичко друго по паркета в къщи,през 2 мин. ми казва,че има пиш и като е сложа-става,на всичкото отгоре с този мой голям корем едва се сгъвам да е оправя и в тези жеги... Whistlingкак ще оцелея-незнам!
Относно снимките-ще чакам татито довечера като се прибере от работа да ми закачи няколко снимчици,че аз съм доста зле с тези работи и когато се наложи,ползвам него.
Ние не ходим на ясли и въпреки това от март месец насам доста вирусчета изкарахме и два вида антибиотици изпихме,сега чакам да ми се обадят от яслите и да ни вземат от началото на юни,за да пробвам как ще й се отрази новата обстановка,дано да няма проблеми Praynig
Ами това е от мен,пожелавам ви приятен ден и само положителни емоции,покрай нашите съкровища.  bouquet

# 191
  • Мнения: 2 596

Благодаря от името на Ицо за комплиментите! Като гледам снимките, всичките ни юлчета са много сладки, особено дамите!
Биси, ако не си си избрала още инструктор, обаждай се! Ще те уредим с най-добрите! Ако искаш, пиши ми на ЛС, за да ти дам телефони и повече информация./
[/quote]

Благодаря, Марианче. Шефа ми каза, че ще ме прати при негов човек, но информация няма да откажа. Можеш да ми пишеш на ЛС кого имаш предвид.

# 192
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Добре дошла Венета в отбора на юлските майки.  bouquet

# 193
  • София
  • Мнения: 83
Добре дошли на Венета и Нели   bouquet

# 194
  • София
  • Мнения: 2 225
Хайде на снимчицитееее http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=15073&AlbumId=53267


Съни бъни, вашия батко колко е голям?

Амиии, много - на 17 год.
Съжалявам, че и вие сте болнички. То може вече да сте се пооправили, де - дано да е така. Ние от днес сме по-добре - температурата падна и детето живна. Така че - хайде пак от понеделник на ясла.
Аз започнах да давам на Иви от продуктите та Аква сорс / коластра и зелена енергия/. Даже утре ще ходя да се регистирирам за дистрибутор - ако някой се интересува, мога да го вреждам за в бъдеще, естествено на дистрибуторски цени Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт