Юлски дечица 2004

  • 11 227
  • 268
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 045

Амиии, много - на 17 год.
Като е по-голям, не е ли по-лесно общуването с него?
Аз сега имам чувството, че със Стефан започваме да си говорим на различни езици. Нещо не можем да се разбираме в последно време. На мен ми липсва необходимото търпение да обяснявам всяко нещо по хиляда пъти и пак да остана неразбрана. Той пък на всяка моя реплика отговаря с " За всяко нещо ми се караш!". Преди два дни го питам какво иска да му сготвя, за да съм сигурна, че ще яде. Получавам отговор:" Ако започваш да ми се караш и за това какво да готвиш!?.....
И аз се каня да пробвам продуктите на Аква сорс, но все още не съм си намерила наблизо дистрибутор. Бих се възползвала от твоето предложение, но си ми малко далеч!

# 196
# 197
  • Мнения: 1 045
И аз сега разгледах снимките. Права съм ,че всичките ни юлски дами са много готини, нали Grinning!
Като ги гледам и на мен ми се приисква да си имам едно момиченце, да си го пременям с разни хубави дрехи, да правя прически.....Моите мъжки, по-точно малкото, мразят преобличането, подстригването Mr. Green. От онзи ден Ицо пак е с нова недовършена прическа. Вече баща му отказва да се наема с подстригването му. Пробваме с какво ли не - ножица, машинка, втора машинка - пищи и пищи като заклан!

# 198
  • Мнения: 2 596
Аз започнах да давам на Иви от продуктите та Аква сорс / коластра и зелена енергия/. Даже утре ще ходя да се регистирирам за дистрибутор - ако някой се интересува, мога да го вреждам за в бъдеще, естествено на дистрибуторски цени Grinning.
[/quote]

Съни, браво за продуктите на Акварорс. Ще усетиш ефекта им след няколко месеца. Аз вече давам на Бисер от 7 месеца Коластра и Зелена енергия, но ги редувам и съм много доволна. Така и не станах дистрибутор, но не съжалявам. Успех!!! Тази година няма да боледувате, ще видиш, при нас поне така се получи.
Иначе и ние от 2 дни сме пак като войничета в главата. Моя сладур много обича да го подстригвам с машинката е сега вече му е леко. Толкова коса падна  ooooh!, но пък сега е още по-сладък.

# 199
  • София
  • Мнения: 2 209

Амиии, много - на 17 год.
Като е по-голям, не е ли по-лесно общуването с него?


Да бе - надявай се Mr. Green! С една приятелка си говорим / нейният е на 16 г./ - същото положение. И аз все съм му се карала. Или пък нещо му преча. Или го избива на ревност от Иви. Оня ден ми се разсърди, че той изприказвал 100 думи / ама мнооого важни  Laughing- как тренира с топката баланс на гърба и други такива подобни/ и не съм га чула, а Ива казала една и аз съм й обърнала внимание. Казаха ми още 2 - 3 годинки, че ще продължи да ми се ежи. Дано да е така.


ейййййй каква мацка! Hug

 newsm03  love001


... Аз вече давам на Бисер от 7 месеца Коластра и Зелена енергия, но ги редувам и съм много доволна...
Така ли  newsm78-  сподели, моля те, каква е схемата. Защото на мен ми казаха да давам по 1 коластра и 1 зелена енергия дневно. Ама щом има ефект и когато се редуват, по-добре ще е за джоба ми Mr. Green.

# 200
  • Мнения: 2 596
Така ли  newsm78-  сподели, моля те, каква е схемата. Защото на мен ми казаха да давам по 1 коластра и 1 зелена енергия дневно. Ама щом има ефект и когато се редуват, по-добре ще е за джоба ми Mr. Green.
[/quote]

Схема няма, така ми беше добре за джоба. Аз специално в юлчетата съм писала за това не веднъж, но никой не се заинтересува. Просто исках да помогна, защото при нас ефекта беше поразителен.

# 201
  • Мнения: 3 334
Схема няма, така ми беше добре за джоба. Аз специално в юлчетата съм писала за това не веднъж, но никой не се заинтересува. Просто исках да помогна, защото при нас ефекта беше поразителен.

Аз не съм се интересувала,защото й давах рибомунил и клеева тинктура.Всъщност можели в такъв случай да давам и коластрата и зелената енергия или ще претоваря организма на малката?

# 202
  • Мнения: 2 596
Схема няма, така ми беше добре за джоба. Аз специално в юлчетата съм писала за това не веднъж, но никой не се заинтересува. Просто исках да помогна, защото при нас ефекта беше поразителен.

Аз не съм се интересувала,защото й давах рибомунил и клеева тинктура.Всъщност можели в такъв случай да давам и коластрата и зелената енергия или ще претоваря организма на малката?
По принцип Коластрата и Зелената енергия могат да се дават в кобминация с всичко, независимо дали са имуностимуланти, витамини или дори антибиотици. Но важното е да знаеш, че повече от 1 ампула Коластра на ден, детето не може да понесе. Най-добре, ако питаш мен, редувай 1 месец Коластра, 1 месец Зелена енергия. За деца на възраста на нашите, това е достатъчно.

# 203
  • Мнения: 3 334
Схема няма, така ми беше добре за джоба. Аз специално в юлчетата съм писала за това не веднъж, но никой не се заинтересува. Просто исках да помогна, защото при нас ефекта беше поразителен.

Аз не съм се интересувала,защото й давах рибомунил и клеева тинктура.Всъщност можели в такъв случай да давам и коластрата и зелената енергия или ще претоваря организма на малката?
По принцип Коластрата и Зелената енергия могат да се дават в кобминация с всичко, независимо дали са имуностимуланти, витамини или дори антибиотици. Но важното е да знаеш, че повече от 1 ампула Коластра на ден, детето не може да понесе. Най-добре, ако питаш мен, редувай 1 месец Коластра, 1 месец Зелена енергия. За деца на възраста на нашите, това е достатъчно.

Благодаря за информацията! Hug

# 204
  • София
  • Мнения: 2 209
... Аз специално в юлчетата съм писала за това не веднъж, но никой не се заинтересува. Просто исках да помогна, защото при нас ефекта беше поразителен.

Eeee, не е вярно - чела съм, че даваш от тези продукти, ама и аз като Ани давах други неща за подсилване на имунитета. А и скъпички ми се виждаха. Но като разбрах от други мами от форума, че лесно мога да се регистрирам за дистрибутор и да си взимам за мен на дистрибуторски цени  - пресметнах, че не са никак скъпи. Примерно зелената енергия беше 42 лв. 120 капсули - т.е. по малко повече от 10 лв. на месец излиза.

Ани, само да допълня Биси, че при започване на някакво заболяване може да се увеличи дозата на Коластрата до 2 капсули, а на Зелената енергия - до 4 капсули дневно, приемани през интервали от 2 часа / това е за 2 годишно дете /. И за 2 - 3 дена имало ефект.

# 205
  • Мнения: 1
Moje li nqkoi da mi kaje dali Akva Sors-produktite sa homeopatichni?

# 206
  • Мнения: 5 255
Moje li nqkoi da mi kaje dali Akva Sors-produktite sa homeopatichni?

Не съм ги ползвала  ooooh!, но Тук можеш да разгледаш подробно.

# 207
  • Мнения: 388
И аз от един месец давам на моята дъщеря по 1 капс.дневно Коластра и Зелена енергия и от както  й ги давам започна да се храни,както никога до сега и не ми е боледувала(да чукна на дърво),тъй като беше тръгнала от март месец до преди да започна Аква сорс през седмица да ми носи разни вирусчета,бях се побъркала.Наложи ми се и аз да стана дистрибутор,заради по-ниските цени.

# 208
  • Мнения: 2 596
Май само аз съм будала, че не станах дистрибутор, но не ми се занимава. Е, не е чак толкова голяма разликата, пък и ги давам на близък човек, какво толкова.

# 209
  • Мнения: 3 334

ЧЕСТИТ 1-ЮНИ НА НАШИТЕ МАЛКИ СЪКРОВИЩА


Желая им много здраве, много късмет, много радост и изключително много щастие!
Да изживеят едно прекрасно детство и да запазят най- хубавото от него в сърцето си!



   bigdance2  ura  Party Time Tada  Gift  party002

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт