Юлски дечица 2004

  • 11 201
  • 268
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 255
Честит празник !
Хубав и шарен ден !
Да са здрави децата ни и с безгрижно детство !

# 211
  • Мнения: 1 041
Весел празник на децата и на целите семейства!

# 212
  • София
  • Мнения: 2 194
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА, ДА РАСТАТ ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ!

# 213
  • София
  • Мнения: 2 194
Moje li nqkoi da mi kaje dali Akva Sors-produktite sa homeopatichni?

Не, те са просто хранителни добавки, които са съвместими с хомеопатичното лечение. Казват, че много от хомеопатичните лекарства в днешно време не действат върху организма точно така, както са действали преди 200 г., когато е била открита хомеопатията. Причината е в  голямата промяна на средата, в която живеем / радиация, хранене с непълноценни храни и т.н./. А като приемаш от тези хранителни добавки, организмът се зарежда с положителна енергия и вече хомеопатичните лекарства му действат много по-добре, много по-близко до очакваното.

Май само аз съм будала, че не станах дистрибутор, но не ми се занимава. Е, не е чак толкова голяма разликата, пък и ги давам на близък човек, какво толкова.

Е, разликата мисля, че си заслужава - в момента за Зелената енергия цената за клиента е 60,00 лв., а дистибуторската - 42 лв.; за Колактива - съответно 82,86лв. срещу 58,00лв.
Добре е, че поне ги даваш на близък човек...

# 214
здравеите!
аз съм мама Роси и имам едно страхотно момченце Кристиян,които е моят малък юлски принц.роден  е на 27 юли 2004г.засега мога само да му се радвам защото е гоям бъбривко,но вече като каже "биби" и се виждам в чудо,добре,че мога да се консултирам по темата Simple Smile.приемам всиакакви съвети как да забравим по-бурзо "бибитката",както наричме биберона.късмет и попътен вятър на всички майки и дечица!

# 215
  • Мнения: 5 255

на Кристиян и rosibosi  Hug

Относно питането ти може да прегледаш тези теми :
Раздяла с биберона-залъгалка...
Как да махнем биберона...

# 216
  • Мнения: 1 983
Здравейте и от нас, момичета, отдавна не сме се включвали, но Вики беше доста болна, и аз покрай нея и работата нямам време за нищо, единствено днес съм почивка, и събота и неделя де, та Вики вече почти се оправи, иначе беше с Т, ужасяваща кашлица, на АБ беше и Вентолин, някакъв ужас беше, но вече е ок, иначе пак започна да не иска да се храни, все още сме с биба, незнам как ще я отучвам newsm78, утре пак мисля да я пускам на ясла, няма 6-5, няма кой просто да я гледа
иначе аз в петък си взех книжката и в събота ми беше бойното кръщение с колата, карах по околовръстното, после към Бояна, по Панорамен път и излязох на Княжево и от там продължих към Стрелбище, завърших успешно на входа на южния парк откъм улица Нишава, много съм горда със себе си Mr. Green
исках да ви питам мислили ли сте вече за рожденните дни на малчовците, ние най-вероятно ще сме на море откъм 1, 2, или 3 юли докъм 10, 11 или 12 и после ще празнуваме р.д., но къде идея нямам, пак ли да е тук у нас или тоя път да е в детско заведение незнам
събирам идеи newsm78

# 217
  • Мнения: 3 334
Добре дошли на новото попълнение Кристиян на мама  rosibosi
Относно бибата и ние сме все още с нея и няма признаци на отказване. baby_neutralКолкото да се старая да я крия,да я залъгвам малката,да я подаряваме на бебета всичко е о.к. тогава,но като дойде време за лягане не я интересува,че се е съгласила да я подарим на съответното бебче и настава един кошмар с писъци и рев невероятен. #CrazyДано скоро я отучим,че нерви не ми останаха.  #Cussing out
За РД не съм мислила толкова,но ми се иска определено да е на заведение.07 юли се пада в петък и просто е чудесно,че можем да празнуваме до късно,а бабите да поемат малката.Другия вариант е ,в петък с близки,а в събота през деня с майки и деца пак на заведение.Не ми се празнува в къщи,защото миналата година от празник нищо не разбрах.
Ще се радвам и аз да чуя и други мнения по въпроса!

Много целувки Heart Eyes

# 218
ZDRAVEITE I OT MEN,i as sam ot novacite.
parvo da 4estitia na mama na kikimorka za shofiorskata knijka /malko vi zavijdam :blush:as o6te niama smelost da prepuskam po sofia/. BRAVO
A za mai4icite s problemi s bibki,moga da pojelaia mnogo kuraj i goliam inat ,ina4e bibkite vinagi shte uteshavat ne samo vashite sladur4eta no i vas.ne se predavaite.as sahto napravih greshka kato ia povtorih /a ve4e biahme po4ti uspiali/ i posle stana o6te po trudno . i vapreki tova se preborih.USPEH I NA VAS.shte se spravite.viarvaite v sebe si.STISKAM VI PALCI!
P.S.vsiako na4alo e trudo

# 219
  • Мнения: 3 334
ZDRAVEITE I OT MEN,i as sam ot novacite.

Добре дошла!  bouquet
Какво детенце имаш и как се казва,а и кога е родено?

Много съм любопитна,ама нищо не си написала Laughing

# 220
  • Мнения: 2 596
За бибата: и ние още спим с нея, не съм правила опити да я махам, но памперса вече ще го махаме, той и без това отдавна вече не ака в него. Смятам, че бързо ще се справим със задачата, но трябва да мине това студено тези дни.

# 221
  • Мнения: 91
Здравейте и от нас! Аз да се похваля, че ние преди около месец отказахме бибата - дотогава не можеше да заспива без нея. По това време имаше хрема и много се тормозеше, че не може да засмуче бибата нормално- и престана да я иска. Само не ми дава още да я отместя от нощното шкафче. Иска да си стои там. Така се получи при нас - всяко зло за добро. Иначе и аз се бях отчаяла. Сега чакам да стане подобно чудо и с гърнето - другият ни проблем, но ми се струва, че скоро няма да можем да се похвалим в това отношение.

# 222
  • София
  • Мнения: 83
Привет на новите юлчета и мами  Hug
бибата я отказахме преди почти два месеца и въпреки това от време на време още пита за нея. Нашата я открадна една крадлива мецана. Беше доста трудничко, особено когато трябваше да заспива без биба, но мина  Laughing При нас проблема беше, че много ги късаше. Когато му излизаха последните два кътника (19 и 20) беше страшно чесане и дърпане и поредната биба се скъса ... и нова не купихме.
Сега ще се пробваме да сваляме памперса. И Марти отдавна ака в гърне, но за пишкането още пропуска да си казва. Само да се стопли и минаваме на гащи  Grinning

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Здравейте!

Аз да ви се оплача! От една седмица сме свалили памперса. Слагам го само като спи. Обаче засега нямаме никакъв напредък. Не иска да я държа, не иска да кляка, не иска в тоалетната, на гърнето не е седнала нито веднъж - отказва категорично. Всичко е в гащите и то задължително права. Добре поне, че не припикава често, а стиска около 2-3 часа. Видяла съм се в чудо вече. Обяснявам, обяснявам и така си оставам с обясненията само.

Честито на новата шофьорка, безаварийно каране ти пожелавам!

Ние на рождения ден ще правим и кръщене, ще ходим на ресторант с най-близките. А иначе мисля да направим и празненство с дечица в някой детски център.

Целувки на всички юлчета и техните мами!

# 224
skapa mama geri,spored men problema s pi6kaneto ne e tolko slojen.samo triabva da ia izlaje6 1 pat 4e da ia izdarjish, nezavisimo kade shte e tova/dori i v niakakva saksia pod predlog 4e cveteto shte poraste po barzo/.po-dobre e oba4e da ia nakarash da pishka v garneto.no pak triabva da e pod formata na niakakva igra.decata IZOBSHTO NE OBI4AT DA IM SE OBIASNIAVA.Ako moje6 ia ostavi s mokrite gashti4ki dokato ne po4ne da ia draznat,moje bi pak shte ima niakakv efekt.moite dashteria otkakto napika trevi4kata,iska samo tam da hodi.igrai si s kukli4kite,kato gi izdarjash,kaji i 4e kukli4kata shte e tvoeto dete,poneje pove4e te slusha.nadiavam se da sa ot polza moite saveti,no na tazi vazrast vsi4ko se postiga samo sas igra i imitacia ot strana na deteto.USPEH.

a ina4e vi blagodaria za miloto  posreshtane, dashteri4kata mi se kazva Geri i  se rodi na 4ti iuli.mnogo mi e mili4ka i rabotliva, i maaalko neposlushna.

Общи условия

Активация на акаунт