Мнения за 32-ро СОУ

  • 152 091
  • 727
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 947
Решение на класната е това с учебниците.
Нашата ги беше приготвила, вързани с панделки на всеки чи. Но не ги взехме ние вчера, а децата сами ще си ги вземат на 16ти. Затова -  с раници! Всъщност за мен  много по-тържствено и подходящо самите деца да отидат и да си ги получат.
В нашата стая ще има питка с мед, комплекта учебници с вързан балон за тх, китки със здравец и пликче с лакомства. Балони по стенте за украса и надпис - добре дошли. Това си го правим ние, родителите.
Събрахме вчера по 150лв. От тях 35 за касата на класа - останалите 115 а за учебника по англ, помаала, театър, хигиенни и застраховка.
При вас как е?

# 106
  • Мнения: 95
Здравейте, аз съм майка на бъдещ първокласник (уч.година 2014/2015) и тъй като не видях друга по-подходяща тема, а вие сте най в час в момента, та да си задам въпросите.
Имам намерение да подам документи в 32 СОУ, видях на сайта, че се подават от февруари, не знам обаче и този път ли ще е така. Има ли смисъл да звъня по-рано от февруари или направо си отивам на място?
Имам допълнителен критерий - завършила съм 32 Соу. Това, надявам се, ми дава някакво предимство. Не отговарям на критериите са местожителство (от Младост сме), а работата ми е по-далече от обявените "три преки" до училището (на Опълченска). Как мислите има ли реален шанс да приемат детето ми там.
Има ли родители на дечица които да са завършили същото училище и как протекоха нещата при вас?
Съжалявам за лаишките въпроси, но още съм много боса и тепърва започвам да се оглеждам.

# 107
  • Мнения: 7 947
Темата не се движи особено, което ме учудва, с оглед на факта колко амбициозни родители срещам в у-щето и какъв наплив е за прием...
След леката лудница от първия ден, все още нямам впечатления от уч.процес, тези дни - ще пиша отново.

Мишонка - тази година имаше 1900 подадени молби. Първоначален прием 6 паралелки, после добавиха и 7ма. Сама сметни нещата. Иначе да - точка ще имаш като бивш възпитаник на у-щето.

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 35
Здравейте,
Някой знае ли къде ходят да тренират плуване децата от това училище?Виждала съм купи от турнири по плуване във витрините.Много искам да го запиша да плува.С астма е и му е препоръчано...Ще съм благодарна,ако някой ме насочи към хубав клуб

# 109
  • София
  • Мнения: 1 318
.... колко амбициозни родители срещам в у-щето...
Това и аз го забелязвам Laughing

# 110
  • Мнения: 7 947
Здравейте,
Някой знае ли къде ходят да тренират плуване децата от това училище?Виждала съм купи от турнири по плуване във витрините.Много искам да го запиша да плува.С астма е и му е препоръчано...Ще съм благодарна,ако някой ме насочи към хубав клуб


Преди са ги водили в Анел зад училището, но от тази година са спрели групите там.
Иначе и аз искам плуване и проверихме, но в Спортната палата и баня Мадара групите вече са запълнени. Търся още...


# 111
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен! Честита нова учебна година на дечицата ви, нека са здрави и имат много успехи и щастие в у-ще!
Мен също ме интересува къде водите децата си да спортуват, в близост до 32 у-ще , в самото  у-ще какви спортове се предлагат за малките, всякаква информация ще е полезна.

# 112
  • Мнения: 7 947
Шах, карате и футбол има засега

# 113
  • Мнения: 819
Здравейте,
Някой знае ли къде ходят да тренират плуване децата от това училище?Виждала съм купи от турнири по плуване във витрините.Много искам да го запиша да плува.С астма е и му е препоръчано...Ще съм благодарна,ако някой ме насочи към хубав клуб


Не знам точно от училището къде ходят, но мога да ти препоръчам Вилхелм Пик ( сега Хенри Форд).Намира се една спирка след 3-та градска, дъщеря ми там ходеше 3 години и съм страшно доволна, треньорът се казва Веско. Има и други, но за тях нямам отзиви.Басейнът е хубав и чист.А и по-евтино от там не съм намерила.

# 114
  • Sofia
  • Мнения: 35
Благодаря ти Никита  Simple Smile
Ще се обадя да проверя как стои въпроса със записването

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 35
Не работи басейна на Хенри Форд-в ремонт е поне до края на Октомври.Жалко..... Sad

# 116
  • Мнения: 7 947
Да споделя и аз за занималнята - не че има много за споделяне - води ни я единствения мъж-даскал г-н Николов. За него бях чула не особено ласкателни думи. Вчера не ни дадоха дори да се запознаем с него, нали достъпът на родители е забранен. Това е меко казано несериозно и тези дни ще отида и ще помоля за съдействие /защото до сега мъжа ми води детето и не е настоявал. Вчера са играли на двора следобеда. Това не е лошо, времето беше прилично. Но пък сина каза, че господина си е говорил само с 3-4 деца от неговия си клас, останалите правели каквото си искат. Като дошло време за взимане - станало лудница - пращал грешни деца, забравяли багажи и тн...Вероятно още всеки е меко казано неориентиран  Wink

Иначе ето карта с басейните в София, ако ви е полезна. http://pluvai.com/swim_pools/swim_pools_sofia.php
Аз ще изчакам края на месеца, да проверя пак в Спортната палата.

# 117
  • София
  • Мнения: 38
Здравейте Simple Smile Треската на първокласниците стигна и до мен  Laughing Предстои ни записване за учебната 2014/2015 година. 32-ро СОУ е сред фаворитите ми засега.
Ще следя темата с интерес, всякакви мнения и коментари ще са от полза.   bouquet
Ако има някой родител на 4-ти клас в това училище ще е прекрасно да сподели впечатления от преподавателите, които ще поемат новия випуск следващата година.

# 118
  • Мнения: 38
Здравейте,
искам да попитам има ли дечица, които посещават някоя от частните занимални около училището? Може ли някой да сподели лични впечатления и да препоръча занималнята, която ползва?
 Синът ми е в първи клас и засега посещава занималнята в училище, но тъй като има много голям проблем с вниманието и концентрацията, ми се иска да пробваме някаква алтернатива.
Ако подобна тема е обсъждана някъде във форума, ще съм ви благодарна, ако ми пуснете линк. Аз за съжаление не можах да открия (или поне не достатъчно информативна). Благодаря предварително.

# 119
  • Мнения: 7 947
На мен уж ми казаха, че Адива била добра, но нямам лични впечатления.
Моят син ходи на училищната занималня засега. Имах и още имам притеснения от това висене 10 часа в класната стая, но към момента нищо не съм предприела. Мисля, че се адаптира засега... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт