Мнения за 32-ро СОУ

  • 151 438
  • 727
  •   1
Отговори
  • Мнения: 435
Момичета, знаете ли дали ще качат списъка с приетите деца в 32-ро на сайта на училището? И знаете ли към колко се очаква да бъде изнесен?

Последна редакция: сб, 01 юни 2013, 10:33 от Фран Джонсън

# 1
  • софия
  • Мнения: 25 116
Момичета, знаете ли дали ще качат списъка с приетите деца в 32-ро на сайта на училището? И знаете ли към колко се очаква да бъде изнесен?
Нали казаха на срещата - вечерта в неделя на страницата, в понеделник - в училището. Пише го някъде и в страницата им.

# 2
  • Мнения: 10
Здравейте, мили мами, съжалявам ако темета вече е коментирана, но ми трябва мнение за 32-ро у-ще София, много ще се радвам, ако има мами на деца които ще са 3-ти клас 2013-2014г., препоръка за конкретен клас и класен ръководител, как е дисциплината вътре, занималнята - до кой клас е занималнята, сигурността на децата, езици, възпитание, стол-хранене, сблъсък с големи, колкото повече, по-добре!
Благодаря предварително!

# 3
  • Мнения: 435
Благодаря! Сигурно съм се разсеяла, когато са го казали  Wink

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Здравей,
дъщеря ми ще е трети клас септември месец при госпожа Георгиева.
Чудесен клас и чудесна класна. При кандидастване в първи клас, желанието ми беше да е в класа на Георгиева или Йорданова.
И двете да чудесни преподаватели и не мога да кажа нищо лошо.
От опит:  Георгиева държи ужасно много на дициплината,
не изпуска децата от поглед (докато не види родител отвън, не позволява на детето да си тръгне) и съм много спокойна, когато Нели е на училище.
За занималнята нищо не мога да кажа- аз от първи клас съм я записала в близка частна такава.
За стола също нямам мнение, тъй като обядва в занималнята.
Георгиева преподава и английски език на всички класове. Задължително всяка година има по 2 различни комплекта учебници и засега добре се справят с материала.
От следващата година започват и руски.
Сблъсък с големите може да има само ако малките отидат сами да си купят нещо. В момента класните стаи са в отделно крило, където са само от 1 до 4 клас.
Само начален курс използва и входа откъм Христо Ботев
Ако се сетиш друг- питай Simple Smile

# 5
  • Мнения: 10
Трилиън, много благодаря за бързият отговор, радвам се, че точно майка на бъдещ 3-токласник ми отговори първа, "вътре от кухнята както се казва", имам още въпроси естествено като една загрижена майка дано само да не досадя.
-От  колко деца е класа на твоето дете?
- тази г-жа Георгиева освен, че държи на дисциплината, лъчезарен и отзивчив човек ли е, има ли добра връзка учител-родител?
-Има ли извънкласни занимания в училището
- Когато са 2-ра смяна до колко часът са?
- След като споменаваш частна занималня, означавали това , че в училище няма такава, нали има поетапно въвеждане..?? Колко наблизо е тази частната, как се осъществява воденето до там на детето, всеки ден си ангажирана с това ли, и каква е горе-долу сумата за 1 месец.
-Чувала ли си нещо за г-жа Добрева?
- Мислиш ли твоето дете да продължи след 4-ти , 7-ми клас там Embarassed?
-Руският до колкото разбирам е задължителен като 2-ри език от 3-ти клас?

Ами то стана като анкентна карта/въпросник,  Embarassed Embarassed
Благодаря предварително

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
-От  колко деца е класа на твоето дете?
Мисля, че са 25
- тази г-жа Георгиева освен, че държи на дисциплината, лъчезарен и отзивчив човек ли е, има ли добра връзка учител-родител?
За лъчезарен човек може би няма да я помислиш при първа среща, но тя определено е такава, колкото и да се старае да го прикрие. Под добра връзка с родителя не знам какво разбираш : свързвала се е с мен при необходимост : имаше проблем с друго дете и Нели беше засегната, помоли ме да присъствам на разговоря с другия родител. Нели имаше период, в който беше започнала да заеква (тя имаше такъв период и когато беше на 3 години)- извика ме да поговорим, да разбере дали сме взели мерки, каза ми тя смята да подходи към проблема. Иначе има родители, които всеки ден разговорят с госпожата как е минал деня и какви са домашните- аз не съм от тях. Взимам я, казвам приятна вечер и дотам.

-Има ли извънкласни занимания в училището
Мисля, че има танци, шах... но не съм сигурна, тъй като Нели съм я записала на плуване и английски към занималнята и реално тя след часовете отива там
- Когато са 2-ра смяна до колко часът са?
Втора смяна 5-тия час приключва в 5.40, тази година имаха един ден с 4 часа - свършваха в 5 без 10.
Но мисля, че от догодина няма да имат дни с по 4 часа. Иначе започваха в 13.20. Тази година първа смяна бяха първия срок, но пък Г, Д, Е клас бяха втора
- След като споменаваш частна занималня, означавали това , че в училище няма такава, нали има поетапно въвеждане..?? Колко наблизо е тази частната, как се осъществява воденето до там на детето, всеки ден си ангажирана с това ли, и каква е горе-долу сумата за 1 месец.
Занималня има, но тя е една за трите класа (тази година а, б, в бяха в една смяна, други три класа в друга). Доколкото знам има повече желаещи отколкото са местата и реално се събира група около 40 деца. Но както казах-нямам наблюдения. За частната- цената е 160 лва за първи и втори клас, 180 за трети и четвърти.
Занималнята е на Пиротска , на ъгъла с Христо Ботев. Когато е първа смяна, учителка от занималнята ги чака в 12.30 в училището и ги води в занималнята. От там вече си я взимам аз към 6, в зависимост от това дали е на плуване, английски и т.н (от занималнята ги водят в хотел Анел на плуване)
Когато са втора смяна- оставям я в занималнята след 8, към 12 обядват там и към 1 учителка ги води в училището.

-Чувала ли си нещо за г-жа Добрева?
Мога да попитам Нели- класна на някой от сегашните втори клас ли е ?
- Мислиш ли твоето дете да продължи след 4-ти , 7-ми клас там ?
След 4-ти със сигурност. За след 7-ми не знам, дотолкова, че самата тя още не се е ориентирала
-Руският до колкото разбирам е задължителен като 2-ри език от 3-ти клас?
Да, руският е задължителен от 3-ти клас

# 7
  • При любовта
  • Мнения: 40
Успех на всички дечица, които чакат днес класиранията в 32-ро!  Hands Thumbsup   Praynig

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 35
Няма списъци все още.Ще ни държат в напрежение явно.....

# 9
  • София
  • Мнения: 1 318
Няма списъци все още.Ще ни държат в напрежение явно.....
Казаха ясно, че ще бъдат качени вечерта, имай търпение Peace

# 10
  • Мнения: 35
В сайта на 32 вече има списък на приетите деца, за съжаление и тук не ни приеха #Cussing out

# 11
  • София
  • Мнения: 1 318
hellebore,съжалявам Sad Дано сте подали кандидатури и на други места, където да имате шанс.

# 12
  • софия
  • Мнения: 25 116
Списъкът
Ние сме приети, но това училище не ми е първо желание.

hellebore, съжалявам Hug

# 13
  • Мнения: 35
Благодаря
Подала съм и в едно от близките ни училища, но и за там не съм сигурна, че ще стане.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 318
Аз никъде не срещнах мнения за арменското /76то/, бях подала документи и там. Сега отпада, тъй като сме приети в 32ро.

Общи условия

Активация на акаунт