Мнения за 32-ро СОУ

  • 151 429
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 819
Да се запиша и да вметна, че от тази година ще има занималня и за 4 клас.

# 16
  • Мнения: 10
Трилиън, сърдечно ти благодаря за бързите и изчерпателни отговори.
Искам да те помоля, ако искаш пиши на лични, за името на тази занималня, бих искала да отида на место да я видя.
Това за плуването много ми харесва, тъй като обмислях и търсех вариант за плуване наблизо,  щом си ги  и водят от занималнята още по-добре.
Английският в занималнята ли го изучавате, ние до сега "тичахме" в АВО-бел, това ще ме улесни още повече.
Наистина много, много ти благодаря за всички тези допълнителни пояснения.
Ако й е писано на моята дъщеря да се премести и да я приемат в 32-ро у-ще, ще се радвам да попадне в добър клас, с добри деца, и родители като теб, и аз догодина да мога като теб да кажа - "детето ми е в много добър клас и в добри ръце".
Ще отида на място да проверя как стоят нещата, но исках първо да събера малко инфо за у-щето, преди да поема тази стъпка.
Още един път благодаря.
Ще се радвам да има още отзиви и от др. мами.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 801
Какви са ви впечатленията за прогимназиалния етап 5-7 клас?

# 18
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Името на занималнята е Адива. http://www.adivabg.com/
За английския- не отписвайте Аво-то. Английският в занималнята няма да е на същото ниво- просто 2 пъти в седмицата учителка по английски ги занимава по 2 часа- преговарят материала, правят упражнения, но не мисля, че може да се сравни с езикова школа.
За Добрева не успях да намеря допълнително информация от първа ръка- поне Нели не я познава- явно е класна на някой клас и води основните предмети, тоест не преподава и на останалите класове.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 768
момичета, има нова информация в 32 соу
Виж всички новини

ПРИЕМ ПЪРВИ КЛАС

През учебната 2013/2014 година ще бъде формирана още една паралелка първи клас.

Всички резерви са приети и могат да се запишат до 14.00 ч. на 06.06.2013г.

 

# 20
  • При любовта
  • Мнения: 40
Ние вече се записахме в друго училище! Laughing


Все пак си е жест!  bouquet

Последна редакция: ср, 05 юни 2013, 13:37 от magarence_baby

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 35
Приети сме и се записахме.В Петък сме на теста-диагностика.Ако някой знае какво представлява нека сподели моля Simple SmileКазаха ни да се носи червен,син и черен молив.
Благодаря предварително за информацията

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Приети сме и се записахме.В Петък сме на теста-диагностика.Ако някой знае какво представлява нека сподели моля Simple SmileКазаха ни да се носи червен,син и черен молив.
Благодаря предварително за информацията
И на мен ми е интересен точно този тест. За определяне темперамента на детето е, нали?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 318
Не съм разпитвала обстойно, но дъщеря ми каза, че е имало задачки и тя не се справила само с една: "трябваше да нахраним катеричките с ябълки, а катеричките бяха 7". Не я питах повече. Взеха ги в 9, излязоха към 10:20ч.
Казаха да следим сайта за съобщение за родителски срещи Peace

# 24
  • Мнения: 35
Нещо много бързо махнаха списъците от сайта на 32 у-ще newsm78

# 25
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 697
Записвам се да следя. Колебая се между 32-ро и обикновеното квартално училище. Чудя се до колко разкарването из София е обосновано за малко дете. И до колко 32-ро дава добра подготовка за изпитите след 7-ми клас.

# 26
  • Мнения: 136
Задачките са били 10. Много разнообразни, подобни на приема в 134-то и лицея. Цифри, букви, прерисуване, логически, последната е била за бързина. Дъщеря ми е решила всички, но твърди, че децата са преписвали едно от друго  Mr. Green
Любопитна съм дали ще изнесат резултатите.
Успех на мъниците!

# 27
  • София
  • Мнения: 325
Не, не се изнасят резултатите от задачите публично. Ако имате желание психоложка на място в у-щето  ви разчита теста и ще ви обърне внимание, къде има нужда детето ви да набляга.

Последна редакция: пн, 10 юни 2013, 16:22 от Щастлива съм!

# 28
  • Мнения: 6 915
От вчера не работи интернет страницата на училището. След теста ни казаха да следим сайта, за да разберем кога (тази седмица) ще е родителската среща. Някой да има повече информация? Вижда ми се прекалено 200 души да им звъним с един и същи въпрос.

# 29
  • Мнения: 136
Звънях, още преглеждат тестовете.
Сайта ще оправят. Родителската за сега ще е на 12-ти след 17 - 17,30  , но ще бъде обявено и на сайта.
На родителската ще съобщят кога можем да видим и коментираме персонално резултатите от диагностиката Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт