Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 90

  • 31 267
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 412
Баръш действа нелогично или поне това ни се показва. Защо остава отпечетъци с обувките си, нали толкова старателно заличи всички издаващи го следи. Може пък да ги изстрие, но да не ни покажат. Ако ли не - следа в негова вреда.

# 31
  • Мнения: 123
Оф нашичкия...пак глупости твори.. ooooh!

# 32
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Нашия ще вземе да влезне сега пфффф

# 33
  • Мнения: 1 413
Роминка  bouquet  bouquet  bouquet
Сега алибито на Гюней ще е срещата му с Дж, за която Кузей така и не разбра!  Peace

# 34
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Х казва, че е знаела какво иска отдавна. Двамата били сами. Можели да споделят живота си. Г пита стигало ли за да се оженят. Х казва, че знае, че не е влюбена в него , но с времето щяла да го обикне, не бил лош човек. Г нищо не правела ей така. Говори за бащата на Дж. Излезнал лъжец. Взела си чантата и си поела по своя път отгледала си детето. Нямала големи мечти за сватба искала , но било съдба. Не можела още да се омъжи, не й отивало. Той бил добър човек. Човек като човек. Като приятел й бил. Винаги бил до нея, в добри и лоши дни. Приела го като семеен приятел, но повече не. Прекъсна ми. ама му обяснява какво искала от живота и защо не би се омъжила. Този ден не бил днес. Знаела го.
Дж казва на З да не се сърди. З вика на баща й лош късмет ли му казвала. Дж казва да не й слага такива думи.
Демет вика не можело да се върнат толкова бързо.
К какво правиш? Дж пита цветята за нея ли били. Решил да отиде до нея преди да се прибере. Дж се мислела за него. К пита какво е мислела. Майка й й подарила билети за почивка и тя му предлага да заминат сами. Без никой да се оженили. К пита защо така. Дж се страхувала. К вика да не се притеснявала , че той ще направи глупости. Нямало да стане всичко щяло да е наред. Дж казва на К да влиза. Той тръгва. Дж казва да помисли върху предложението й. Той казва, че ще говорят после.
Д пита Ш не били ли заедно.
Баръш се кара с С , защо го е издал. Останал без никой.
Б го обвинява. Трябвало да му даде пари. С казва, ще ти дам но ме остави намира.
С му вика да се разкара. Б пита щял е да го убие ли. Какво било това оръжие. С казва, защо би го направил. Б "вдигаш оръжие срещу мен, щеше да ме убиеш ли" . С:нямах такова намерение.
Х посреща К. Пита го дали ще яде, той отказва. Пита има ли някакъв проблем. Х казва не.
Х казва, че много го боляло Г. Заспал. Х казва да легнел в стаята. К го пита дали да го заведе в болница, той отказва. нямало какво да се направи.
К го пита боли ли го. Х вика, че си лягал.
Съобщението : Ще дойдеш ли до нас, трябва да поговорим спешно.
К тръгва да звъни Г вика недей.
К заплашва С. Играел ли си с тях. Щял да го довърши. Псува го обижда. Ако имал нещо да каже да им го каже директно. Г вика не отивай. Х вика защо полудял какво пишело в съобщението. Г вика не знаех. Х се вайка да не станело нещо.
Ш пита решили ли са като толкова са гледали за рокля.
Г предупреждава Ш, че К е тръгнал да си търси белята.
Охраната казва ,че Б се е прибрал да предупредят Ебру.
Кузей настоява да му отвори вратата С.  Вика, че нищо няма да направи. К вика нищо няма да ти направя ще поговорим като хора.

# 35
  • Мнения: 123
Как не му омръзна да се навира между шамарите тоя Кузейййй... newsm78 ooooh!

# 36
  • Мнения: 412
И сега какво? Остава ни да разчитаме точно на майка му да го издаде ли?!  ooooh!
Бурак, Бурак къде се губи всеки път като се случва нещо?  Rolling Eyes Този човек знае много повече отколкото изглежда, така си мисля аз.

# 37
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Ех този нашия Кузей все на такива места попада няма спор...пффф  Shocked
Ама няма пистолет на мястото дано да се размине  newsm78

# 38
  • Мнения: 445
Охххх, нашичкия пак се насади на пачи яйца  ooooh! ooooh! ooooh!

Добре, че пистолета го няма, остана у Баръш... Ама нали един чичка видя Кузей, че е идвал точно когато са се карали Сюмер и Баръш  ooooh! Еййй, аман, само ни забъркват в нови убийства, пък старите неразгадани още  Crossing Arms

# 39
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
И сега какво? Остава ни да разчитаме точно на майка му да го издаде ли?!  ooooh!
Бурак, Бурак къде се губи всеки път като се случва нещо?  Rolling Eyes Този човек знае много повече отколкото изглежда, така си мисля аз.


Има нещо в образа на Бурак ама какво ли е?  newsm78

# 40
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Хел, Heart Eyes споко мац Hug Hug

Бех се напрегнала...Трайков ми говореше тука и бех кат Наполеон (отговарям му на въпросите, слушам, превеждам Crazy  #Crazy). Още ми държеше от него.Не можах да го приспя рано днес. Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Сори за постния превод тая вечер...ама тряпката е виновна. Цяла вечер не се сети да ме пита, га почнах да превеждам се сети ooooh!

# 41
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Хел   ЗиЗу благодаря ви за оделеното време и труда
Бичам ви   Hug  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 123
Хел   ЗиЗу благодаря ви за оделеното време и труда
Бичам ви   Hug  Heart Eyes




И от мен...

 smile3525  love001

# 43
  • Мнения: 1
Дано Кузей да се размине ,че аман вече!!
Иначе отпечатъци от Баръш има и по врата на Сюмер,нали Баръш го душеше докато спореха!!

# 44
  • Мнения: 18 542
Хел, Зиз  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes страхотни сте!  bouquet  bouquet  bouquet
И ся кво ? Нашия май ще го закъса...ама Шереф нали е там, няма страшно. Само не разбрах, какво стана с двата пътя- тъмния и светлия  Joy Joy Joy Joy по кой пое Кузи, вие разбрахте ли нещо, щото аз не... Ама поне този път Гюней няма общо с постъпките на Кузей, дори искаше да го спре. Ама защо Кузей не изчезна веднага или да се обади в полицията, ами влиза все по-навътре...пак ли ще го арестуват, за кой път вече  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт