Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 90

  • 31 274
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 445
Хел   ЗиЗу благодаря ви за оделеното време и труда
Бичам ви   Hug  Heart Eyes



И аз те "бичам"  Hug  Heart Eyes  Joy Душица  Hug

# 46
  • Мнения: 412
Гюней и той един път да свърши нещо ... почти като хората.  Laughing Сега поне Ш ще го види и ще предотврати други необмислени постъпки на Кузей. Ще се нагласят нещата, няма да го накиснат Кузей, според мен. Но ще има поне още един-два епизода да ни въртят с това.

# 47
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Байдъуей...много тъпа серия. Whistling Whistling

Добре, че беше Гюла да раздвижи, инак можех и да заспя. Joy

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 76
Не е истина просто,то бива бива такъв Марко Тотев,ама Кузей вече го надмина,абе тия сценариски не им ли омръзна бе,да го правят такъв първосигнален,за кво го караха да се плюнчи и да се зарича толкова време,аз вече Гюней...ОЛМАЗ,пък то кво стана накрая,ааа мен ми писна вече #2gunfire

# 49
  • Мнения: 1 012
Ще трябва още един сезон да се разнищят всички мистерии.  Laughing

Байдъуей...много тъпа серия. Whistling Whistling

Добре, че беше Гюла да раздвижи, инак можех и да заспя. Joy


Много тъпа и скучна  Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 3 371
Роминка, благодаря ти за темата !  newsm51

Доколкото разбирам, нищо съществено не се е случило в епизода, явно ще ни държат в неведение до последно.
Да питам само, че не разбрах, Джемре каза ли на Кузей, че се е виждала с Гюней ?

Кикито,  Hug радвам се, че съм те провокирала да напишеш този пост . Peace

# 51
  • Мнения: 1 413
Бързакът Кузей пак с рогата напред! Ей как не поумня това момче, бе!  ooooh!
Поне малко мозък да беше вкарал, а той веднага подпали към Сюмер! Нема такъв неандерталец, ей!

# 52
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
А и Сюмер е труп от 1 ден малко или много трябва да познаят час на смърта му. Все се е вмирисал малко айде сега  newsm78 Да не говоря гадости  Peace

# 53
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Госпожа, Hug не му каза.  Peace

# 54
  • Мнения: 445
Роминка, благодаря ти за темата !  newsm51

Доколкото разбирам, нищо съществено не се е случило в епизода, явно ще ни държат в неведение до последно.
Да питам само, че не разбрах, Джемре каза ли на Кузей, че се е виждала с Гюней ?

Кикито,  Hug радвам се, че съм те провокирала да напишеш този пост . Peace

Госпожа  Hug не не каза, той май я пита какво е правила и тя смутолеви нещо, ама не каза със сигурност...

Еми сега Кузей ще разбере, а за мен тая й постъпка е мега глупава  Crazy  #Cussing out Какво постигна с нея?! Нищо разбира се!!! Оффф, напрегна ме, значи пак  ooooh!

# 55
  • Мнения: 445
Бързакът Кузей пак с рогата напред! Ей как не поумня това момче, бе!  ooooh!
Поне малко мозък да беше вкарал, а той веднага подпали към Сюмер! Нема такъв неандерталец, ей!


Да, тия двете хептен го направиха най-големия глупак, дразня им се вече, орезилиха му образа съвсем  ooooh!

# 56
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Хелоооо, Heart Eyes още ли се цупиш??? Laughing

# 57
  • Мнения: 412
Така като гледам всеки сезон някой в пандела - може и по два пъти на сезон.  Rolling Eyes

Финала на епизода: познатите две красиви прецакани оченца.  Tired

# 58
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Иначе голяма скука това ли ни чака докрая бре... иначе сцената пред вратата беше много сладка и както винаги прекъсната   Rolling Eyes
Ох лягам аз ,че утре на работа после напред назад трябва да се спи  1countingsheep


Хел бягай да гушкаш мъжлетата   Hug

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 76
Госпожа, Hug не му каза.  Peace

То пък щото имаше време от глупости и свидетели,все някой изниква като са сами,и той се държи вече прекалено сковано,чак го карат да се държи неестествено,поне да я прегърне,като не иска да я целува, сакън да не ги види някой,ай сиктир ,то стана пародия  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт