Тибетска гъба / кефир / кефирена гъба 2

  • 143 821
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 052
И аз, вече си имам гъба, която в момента ме чака да се настроя Simple Smile т.е. още се чудя.
Нямам особени колебания, не очаквам чудеса, но вярвам че би трябвало да подсили имунната система и надявам се, да регулира флората в червата. Напоследък страдам от постоянно подуване на стомаха.
Имам въпрос, към редовно пиещите. Доколкото четох, гъбата регулира високото кръвно. А, как се отразява на хората, с по принцип нормално към ниско кръвно? Да не започна да припадам по улиците?! Simple Smile

# 46
  • Мнения: X
Аз съм с нормално към ниско кръвно, пия втора седмица всеки ден, или смесвам с плодове, още не съм припадала...    Laughing
Сериозно, не съм усетила ефект върху кръвното.
Но виж, усетих си бъбреците, те са ми слабо място и както пише навсякъде, усещам едно напрежение в тях.Надявам се да отмине бързо.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
прибрах гъбата с мляко в хладилника / няма да я ползвам скоро /, седи вече около 10 дена а не се е сгъстило , нормално ли е  newsm78
Трябва да е на топло място затова не се е сгъстила

само да споделя че въпреки че не беше се отделило млякото от водата , както става обикновено прехвърлих течността в бутилка и след няколко дена пих най вкусния благ на вкус кефир / в бутилката се сгъсти

# 48
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
 mimeime аз съм си принципно с ниско кръвно,но при вече 4 год.консумация,не съм усетила разлика,

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте на всички! Аз съм от София и наскоро научих за ползите от кефирената гъба, а също ме заинтригува и чаената. Мъжът ми има киселини, а разбрах, че кефира е помогнал на доста хора с този проблем. Моля, ако някой има възможност да ми даде от гъбките, нека пише.

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Dayzy_F аз имам,мога да пратя по Еконт

# 51
  • Мнения: 0
От днес и аз вече имам кефирена гъбка! Благодаря, никид! Много се радвам, че все още има добри хора като теб! Продължавам да следя темата за кефирената гъба и всичко за нейното отглеждане. Поздравления за полезния форум!  Hug

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 612
само да се запиша, че следя темата.

# 53
  • Мнения: 48
никид , здравейте. Благодаря за темата. Дали имате още от кефирната гъба и може ли да изпратите и на мен. Ако да, ще ви пиша на лични адрес за получаване в София. Предварително много, много благодаря.
И искам да попитам имате ли наблюдения дали тази напитка се приема лесно от малко дето? Идеята е, че освен аз да я пробвам и пия, искам да я давам и на сина ми, който е на 2 год. и 6 месеца.

# 54
  • Мнения: X
И моята кефирена гъба вече "порасна" и имам за даване.Засега за един човек....
Ако има желаещи, да свиркат.     Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 22 769
Katarin X. , от кой град си?

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
vessy_tri Имам за всички желаещи,др.седмица ще мога да заделя за пращане.
Спокойно можеш да даваш на малко дете,моята е на същата възраст и ми вика все ,че иска "иянче" (айрян),от доста малка я пие,а често правя палачинки с нея.

# 57
  • TX
  • Мнения: 590
също имам за даване

# 58
  • Мнения: X
Пловдив.

# 59
  • Мнения: 1
Здравейте и аз се интересувам от гъбката , понеже баща ми я пиеше доста време , аз тогава се чудих каква е тази гадост  Laughing Но след една година пак я срещнах из интернет и прочетох за какво иде реч и доста ме впечатли. Баща ми не можа да намери пак за мен. Не че съм болен просто искам да я пия за подсилване на имунитета. От София съм Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт