Гей-парад 2013

  • 30 430
  • 1 169
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 14 654
Израждането става малко по малко. Ако сега ни се струва немислимо да има книжки с Червената шапчица травестит, то след години това може да е нещо нормално. Ето и сега разни пълни идиотки смятат, че дядовата ръкавичка е безобразна книжка и трябва да е забранена, защото имало насилие към животните! А това е чудесна и интересна книжка, децата я обичат и не започват да измъчват животни, след като са я научили наизуст от много препрочитане. Ами неродена мома, където отрицателната героиня е циганка? И нея сигурно трябва да преправим. И накрая какво - да отглеждаме безполови, безкритични и безмозъчни, но за сметка на това адски толерантни същества, на които да четем книжки с безполови и добронамерени герои.

# 1 081
  • Мнения: 682
Един от нас има докторска дисертация по въпроса. Или сме двама?

По кой въпрос? Дай да прочетем.

Децентрализация, автономни райони и прочие. Мисълта ми е, че нивото на толерантност в Западна Европа е различно към малцинствата. И там първо се започва със законите и правилата и после се пита Пенка и Иван как мислят по въпроса. А не се казва - "обществото не е узряло", та да се запази определено статукво, което е оправдание, мое мнение.

# 1 082
  • София
  • Мнения: 5 884
По света - белия - искането е за автономни райони. Но в България като чуем за такива неща, веднага ни обхваща една носталгия по "прекрасния социализъм"...
Аз искания за автономни области не искам да слушам, пък нека да е черна Българията.


И към интересите ми спада да не се образовам за всички форми на нормална ориентация като хетеросексуални травестити, то явно наръчник трябва. Rolling Eyes

# 1 083
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Израждането става малко по малко.

И накрая какво - да отглеждаме безполови, безкритични и безмозъчни, но за сметка на това адски толерантни същества, на които да четем книжки с безполови и добронамерени герои.
Точна илюстрация на всичко, което ми навяват всички тези тенденции към "толеризация" по западен модел Tired.

# 1 084
  • Мнения: 482
Ох, айде пак най-голямото зло... Просто за това е темата и я коментираме.
temp, ела в съседната, ако искаш, ще ти покажа как някой всеки момент ще ми обясни, че пушенето не е най-голямото зло и му нарушавам правата. Laughing

Не искам да ходя никъде. Уморена съм от егоцентризма на хората и от неспособноста им да погледнат извън себе си. От заявяването и браненето на позиции във форуми и фейсбуци, и в повечето случай пълният им нихилизъм извън виртуалното и извън "горещите" теми.

Подарявам ти една статия ... и се заемам с по-конструктивни неща  Peace

http://www.sofialive.bg/city/frontalno/136-dim-v-ochite.html

# 1 085
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Да бе, много са толерантни в западна Европа, ама французите изгониха циганите, нали? От Холандия не ни ли ги върнаха също?

# 1 086
  • София
  • Мнения: 5 884
Ох, айде пак най-голямото зло... Просто за това е темата и я коментираме.
temp, ела в съседната, ако искаш, ще ти покажа как някой всеки момент ще ми обясни, че пушенето не е най-голямото зло и му нарушавам правата. Laughing

Не искам да ходя никъде. Уморена съм от егоцентризма на хората и от неспособноста им да погледнат извън себе си. От заявяването и браненето на позиции във форуми и фейсбуци, и в повечето случай пълният им нихилизъм извън виртуалното и извън "горещите" теми.

Подарявам ти една статия ... и се заемам с по-конструктивни неща  Peace

http://www.sofialive.bg/city/frontalno/136-dim-v-ochite.html
О, приключих със статията на първия абзац.

# 1 087
  • Мнения: 682
Да бе, много са толерантни в западна Европа, ама французите изгониха циганите, нали? От Холандия не ни ли ги върнаха също?

Ами те са си наши, разбира се, че ще ни ги върнат. Не ни пращат техни.

# 1 088
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Да бе, много са толерантни в западна Европа, ама французите изгониха циганите, нали? От Холандия не ни ли ги върнаха също?
Еее...ама то е избирателно  Mr. Green Ние тук сме ги замърсили много с нетолерантност и затова не ни ги щат. Като се "образоваме" достатъчно по гей въпросите, тогава може.

# 1 089
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Да бе, много са толерантни в западна Европа, ама французите изгониха циганите, нали? От Холандия не ни ли ги върнаха също?

Ами те са си наши, разбира се, че ще ни ги върнат. Не ни пращат техни.
Що бе, нали всички са хора? Какви са тия "наши" "ваши" сега? Съвсем се оплетохте.

# 1 090
  • Мнения: 9 144

Добре, нека говорим за толерантността към гейовете, която често е под форма: "не ми пречат, но да не се показват".

Ти не виждаш ли каква толерантност и благородство струи - няма да ги бия, няма да ги обиждам, няма да ги пращам в лагери, само да не ги виждам.

Е, някои искат лечение (за всички нехетеро-) все пак са загрижени  bowuu  Hug

За брака не знам и не ме интересува,но за имот що да не може-има си завещания,договори.

Защото ти обясниха, че завещанието в Отечеството е с пожелателен характер.
Отделно какво правим за пенсии, осигуровки, право на свиждане (болници, затвори дори),
какво правим с децата??? Ако са осиновени или биологични само от/на единия/едната и точно на него/нея се случи нещо? Пращаме ги обратно в Дома ли?

ГП за турския не може да се говори, но за циганите е ОК така ли?  Laughing

Кафенце, чии граждани са въпросните цигани?

# 1 091
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Да бе, много са толерантни в западна Европа, ама французите изгониха циганите, нали? От Холандия не ни ли ги върнаха също?
Еее...ама то е избирателно  Mr. Green Ние тук сме ги замърсили много с нетолерантност и затова не ни ги щат. Като се "образоваме" достатъчно по гей въпросите, тогава може.

Да разбирам ли, че и ако гейовете ни отидат там и тях ще ни върнат, щото са си наши и опорочени Wink

# 1 092
  • Мнения: 543
Децентрализация, автономни райони и прочие.

 Липсата на автономни райони в България не я прави нетолерантна държава. Такава е и международната оценка за страната ни, смятам.

Мисълта ми е, че нивото на толерантност в Западна Европа е различно към малцинствата. И там първо се започва със законите и правилата и после се пита Пенка и Иван как мислят по въпроса. А не се казва - "обществото не е узряло", та да се запази определено статукво, което е оправдание, мое мнение.

 Пак да попитам, ще има ли протест за промяна в закона или няма да има? Това в случай, че няма представители в парламента, които да чуят вашите искания.
 Нали не вярваш, че с един парад някой властимащ ще се трогне и ще гласува промяна в закона?

# 1 093
  • Мнения: 14 654
Да не говорим какво се случва в училище след някой час на класа, в който класната е задължена да провежда часове по толерантност. Започва една бурна демонстация по толерантност на гърба на всички, които са "нормални". Да не ви разправям какви полит-коректни обръщения си измислиха, но все така обидни и пределно ясни.

# 1 094
  • София
  • Мнения: 5 884
Кафенце, чии граждани са въпросните цигани?
Не съм Кафе, ама граждани са на ЕС. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт