Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 209

  • 29 222
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 293
Мили съфорумки, тази вечер надминахте себе си! Докато полицията превземаше Таксим, използвайки насилие дори срещу жени и деца, вие четяхте стихове и продължихте да живеете в розовия си свят.

Нали на 2 юни в 12 ч се спирате в памет на загиналите за свобода?

Не можахте ли тази вечер да се спрете в знак на съпричастност?

Та нали нашите любимци - актьори, композитори, сценаристи - са сред протестиращите?

Драга ВалентинаР,

Скрит текст:
Позволявате си да наставлявате хора, включително и мен, без да ме познавате и без да имате право на това. За ваше сведение аз съм съпричастна не само към простети в съседната нам държава, а и у нас. Нещо повече - тревожа се истински, но не съм длъжна да ви давам отчет, защото за мен вие сте никоя, а човек не споделя съкровени неща с "никой". Ще ви помоля да се въздържате от подобни обидни коментари - пак повтарям, това не е ваша работа и не сте избрали точното място.

# 676
  • Мнения: 4 966
It is not in the stars to hold our destiny but in ourselves.
Kaderimiz yıldızlarda değil kendi içimizde yatar.
William Shakespeare


# 677
  • Мнения: 4 642
Цитат
[/Може би за да стане разнообразно за някои потребители на темата, се очаква да започнем да ругаем Енгин Акюрек за несъществуващи недостатъци?   Може би трябва да започнем да си измисляме новини - засекли го кьор-кютук пиян; снимали го раздърпан и лекьосан; демонстриал поредната си любовница; изказал се неадекватно за нещо?   Колко жалко, че се ограничаваме да коментираме само това, което е всеизвестно за личностите, изиграли своите роли в любимите ни сериали... Колко жалко, че изказваме възхищение от всичко, което знаем за Енгин Акюрек... 

Да, аз, явно съм от тези  "някои потребители". Няма да градя защитна реч срещу тук вменяваните ми "очаквания". Не си заслужава! Не искам нищо измислено и деградивно да се пише, за когото и да било - дори и за нас - потребителите!
Само питам: нали името на темата е  "Преди и след "Вината на Фатмагюл"? Защото се фетишира само един актьор - ЕА. Моя милост също харесва въпросния актьор. Заради него, най-вече, загледах и догледах сериала. Но сериалът носи силна кауза и мъжката роля е само "помощно средство" тук. Не пренебрагвам вълнуващата и богата игра на актьора. На да се повтарят до без край снимков материал и писания само за една личност не мисля, че следва да е в тази тема. И то снимки и коментари и от други сериали. Да не забравяме останалите актьори, за които е писано малко!

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


От бг фейса - прекрасен колаж.

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


[/Може би за да стане разнообразно за някои потребители на темата, се очаква да започнем да ругаем Енгин Акюрек за несъществуващи недостатъци?   Може би трябва да започнем да си измисляме новини - засекли го кьор-кютук пиян; снимали го раздърпан и лекьосан; демонстриал поредната си любовница; изказал се неадекватно за нещо?   Колко жалко, че се ограничаваме да коментираме само това, което е всеизвестно за личностите, изиграли своите роли в любимите ни сериали... Колко жалко, че изказваме възхищение от всичко, което знаем за Енгин Акюрек...  

Да, аз, явно съм от тези  "някои потребители". Няма да градя защитна реч срещу тук вменяваните ми "очаквания". Не си заслужава! Не искам нищо измислено и деградивно да се пише, за когото и да било - дори и за нас - потребителите!
Само питам: нали името на темата е  "Преди и след "Вината на Фатмагюл"? Защото се фетишира само един актьор - ЕА. Моя милост също харесва въпросния актьор. Заради него, най-вече, загледах и догледах сериала. Но сериалът носи силна кауза и мъжката роля е само "помощно средство" тук. Не пренебрагвам вълнуващата и богата игра на актьора. На да се повтарят до без край снимков материал и писания само за една личност не мисля, че следва да е в тази тема. И то снимки и коментари и от други сериали. Да не забравяме останалите актьори, за които е писано малко!

Драга ОРС - отдавна ми прави впечатление, че една съфорумка излиза и веднага влиза друга. Единият ник изчезва - появява се другия. Стилът и начина на писане говорят и подсказват. Не е трудно да се досетя.
.........................
Неверни работи не трябва да се пишат. Споделям всичко за всички. А ако имам пропуски - разчитам на ваши поствания - които обаче липсват. Лично вие, не сте слагали нито един линк или снимка на някой. Може спокойно да попълвате празнината и липсата на такива.

Последна редакция: сб, 15 юни 2013, 22:43 от mariana51

# 680
  • Мнения: 4 966
Цитат
Може би за да стане разнообразно за някои потребители на темата, се очаква да започнем да ругаем Енгин Акюрек за несъществуващи недостатъци?   Може би трябва да започнем да си измисляме новини - засекли го кьор-кютук пиян; снимали го раздърпан и лекьосан; демонстриал поредната си любовница; изказал се неадекватно за нещо?   Колко жалко, че се ограничаваме да коментираме само това, което е всеизвестно за личностите, изиграли своите роли в любимите ни сериали... Колко жалко, че изказваме възхищение от всичко, което знаем за Енгин Акюрек...  

Да, аз, явно съм от тези  "някои потребители". Няма да градя защитна реч срещу тук вменяваните ми "очаквания". Не си заслужава! Не искам нищо измислено и деградивно да се пише, за когото и да било - дори и за нас - потребителите!
Само питам: нали името на темата е  "Преди и след "Вината на Фатмагюл"? Защото се фетишира само един актьор - ЕА. Моя милост също харесва въпросния актьор. Заради него, най-вече, загледах и догледах сериала. Но сериалът носи силна кауза и мъжката роля е само "помощно средство" тук. Не пренебрагвам вълнуващата и богата игра на актьора. На да се повтарят до без край снимков материал и писания само за една личност не мисля, че следва да е в тази тема. И то снимки и коментари и от други сериали. Да не забравяме останалите актьори, за които е писано малко!

Ами пишете, никой не ви спира. Търсете, намирайте, поствайте, говорете, обсъждайте, вълнувайте се, творете... ПО ТЕМАТА. Тя е достатъчно обширно формулирана - "Преди и след "Каква е вината на Фатмагюл".
Останалото просто не си заслужава коментара - толкова е плоско, изтъркано и невярно.
Да не говорим, че всеки има свобода на избор - бг-мама, а и други форуми, предлагат достатъчно интересни теми за всеки потребетел.

# 681
  • Мнения: 23 352
Да, аз, явно съм от тези  "някои потребители". Няма да градя защитна реч срещу тук вменяваните ми "очаквания". Не си заслужава! Не искам нищо измислено и деградивно да се пише, за когото и да било - дори и за нас - потребителите!
Само питам: нали името на темата е  "Преди и след "Вината на Фатмагюл"? Защото се фетишира само един актьор - ЕА. Моя милост също харесва въпросния актьор. Заради него, най-вече, загледах и догледах сериала. Но сериалът носи силна кауза и мъжката роля е само "помощно средство" тук. Не пренебрагвам вълнуващата и богата игра на актьора. На да се повтарят до без край снимков материал и писания само за една личност не мисля, че следва да е в тази тема. И то снимки и коментари и от други сериали. Да не забравяме останалите актьори, за които е писано малко!

Очаквам с огромно нетърпение да напишеш нещичко относно другите - имаш тази възможност.

Всеки едни образ е интересен.

Напиши нещо, или пък сложи снимка или направи колаж, ще се радвам и на клип.

Ама така - хем не пишеш, хем пък наставляваш другите да пишат по поръчка.

С уважение ... и ще чакам в ролята на читател или пък зрител.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


Фенска любов - изразена с този колаж.

# 683
# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


В очакване - смяна на никовете.

# 685
  • Мнения: 2 293
It is not in the stars to hold our destiny but in ourselves.
Kaderimiz yıldızlarda değil kendi içimizde yatar.
William Shakespeare




Съдбата ни не се чертае от звездите, а от самите нас...
Уилям Шекспир

# 686
  • Мнения: 3 243
Марта, с цялото ми уважение, но от темата изчезнаха момичета, които правят клипове и гифове, умеят и да пишат, и да превеждат.

Проблемът е не кой какво умее, пък и нали няма приемен изпит за темата?  newsm78 Всеки фен може да влезе!

Проблемът е в еднообразието, в повтарянето на едни и същи думи и снимки, в шербета, който се лее тук. Нали знаете, от много сладко ти става байгън!

Нека бъдем малко по-трезви, малко повече реалисти. Самият Енгин Акюрек е толкова разностранен, толкова многоцветен, неизчерпаем! Защо неговите фенове да са толкова еднообразни?

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223
Марта, с цялото ми уважение, но от темата изчезнаха момичета, които правят клипове и гифове, умеят и да пишат, и да превеждат.

Проблемът е не кой какво умее, пък и нали няма приемен изпит за темата?  newsm78 Всеки фен може да влезе!

Проблемът е в еднообразието, в повтарянето на едни и същи думи и снимки, в шербета, който се лее тук. Нали знаете, от много сладко ти става байгън!

Нека бъдем малко по-трезви, малко повече реалисти. Самият Енгин Акюрек е толкова разностранен, толкова многоцветен, неизчерпаем! Защо неговите фенове да са толкова еднообразни?

Темата е отворена за всички.

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223
It is not in the stars to hold our destiny but in ourselves.
Kaderimiz yıldızlarda değil kendi içimizde yatar.
William Shakespeare




Съдбата ни не се чертае от звездите, а от самите нас...
Уилям Шекспир


Страхотни фенове днес, пък и не само днес - всеки ден.

# 689
  • Мнения: 4 966

Темата е отворена за всички.

Отворена е, Марианка, как да не е... Въпрос на възпитание от страна на потребителите, обаче е, да пишат по това, което е свързано с темата... Инак се превръщаме в кошче за душевни отпадъци... Но... екологията е нещо, което не всеки разбира и уважава... и у нас и по света...

Общи условия

Активация на акаунт