Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 209

  • 29 223
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 966
It is not in the stars to hold our destiny but in ourselves.
Kaderimiz yıldızlarda değil kendi içimizde yatar.
William Shakespeare




Съдбата ни не се чертае от звездите, а от самите нас...
Уилям Шекспир


Благодаря ти, Любов, за превода. Това е днешното послание от страна на Универсал ФБК.

# 691
  • Мнения: 2 293
Една отронена сълза...Молба за милост към неговата несъстояла се любов...
Страхотен колаж, Маричке!

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223


Ето какво пише под снимката в ENGINcilerr (Engin Akyürek) - това го правят всеки ден:
"Engin Akyürek Engin Akyürek Engin Akyürek Engin Akyürek Engin Akyürek Engin Akyürek Engin Akyürek Engin Akyürek ..."

# 693
  • Мнения: 4 966


Ето какво пише под снимката в ENGINcilerr (Engin Akyürek) - това го правят всеки ден:
"Engin Akyürek Engin Akyürek Engin Akyürek Engin Akyürek Engin Akyürek Engin Akyürek Engin Akyürek Engin Akyürek ..."

Прави са - само името му е достатъчно, за да се каже ВСИЧКО. Simple Smile

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 34 223



https://www.youtube.com/watch?v=eou7r1JqO_Q

Я за разтоварване.

# 695
  • Мнения: 4 966
Една отронена сълза...Молба за милост към неговата несъстояла се любов...
Страхотен колаж, Маричке!


Колажът ми има и друго съдържание... КВФ не е само филм за каузата на Фатмагюл, а и за подкрепата на нейния натрапен съпруг.  Без тази подкрепа, Фатмагюл не би могла да се пребори. Образът на Керим, оказващ МИЛОСТ, е не по-малко важен от Фатмагюл, бореща се за правото си на справедливост. Защото много мъже в сходна ситуация там, пък и у нас и другаде по света, не биха оказали милост и подкрепа...

# 696
  • Мнения: 23 352
Марта, с цялото ми уважение, но от темата изчезнаха момичета, които правят клипове и гифове, умеят и да пишат, и да превеждат.

Проблемът е не кой какво умее, пък и нали няма приемен изпит за темата?  newsm78 Всеки фен може да влезе!

Проблемът е в еднообразието, в повтарянето на едни и същи думи и снимки, в шербета, който се лее тук. Нали знаете, от много сладко ти става байгън!

Нека бъдем малко по-трезви, малко повече реалисти. Самият Енгин Акюрек е толкова разностранен, толкова многоцветен, неизчерпаем! Защо неговите фенове да са толкова еднообразни?

Проблемът е в това някой да наставлява и да изисква  - прави това защото на мен ми харесва и  не прави онова което на теб ти харесва.

И защо  трябва някой да ми казва какво да пиша, за кого да пиша, как да пиша, кого да харесвам.

Ако  искам ще пиша, ако искам няма да пиша.

Но никога няма да си позволя да искам нещо от някого. Бих го помолила най-учтиво - да ми преведе някой текст или да ме научи да слагам картинка в постовете си.

И това съм го правила. Който иска - нека да провери. Тази която ме научи как да си сложа картинка в поста беше Славена, за което съм и благодарна.

Това, че някои момичета решиха да напуснат темата е тяхно лично решение и никой няма право да разисква това. Защо, как и по какви причини - си е лично тяхна воля.  Защо обаче трябва непременно и постоянно да се вменява вина на останалите в темата за чуждите решения.

Виновни - Енгин го няма.
Виновни - затова, че не пишете за тези за които ни се чете.
Виновни - за това, че тръпката по сериала на някои е преминала и, че са отишли да гледат нещо друго и да пишат в друга тема.
Виновни - за това,че приехме гражданските ни позиции да не са предмет на обсъждане  в темата.
Виновни - много сме се взахаросали.

При толкова много вина, чак взе да ми става горчиво  - моля за нещо сладичко ...


# 697
  • Мнения: 4 966


Проблемът е в това някой да наставлява и да изисква  - прави това защото на мен ми харесва и  не прави онова което на теб ти харесва.

И защо  трябва някой да ми казва какво да пиша, за кого да пиша, как да пиша, кого да харесвам.

Ако  искам ще пиша, ако искам няма да пиша.

Но никога няма да си позволя да искам нещо от някого. Бих го помолила най-учтиво - да ми преведе някой текст или да ме научи да слагам картинка в постовете си.

И това съм го правила. Който иска - нека да провери. Тази която ме научи как да си сложа картинка в поста беше Славена, за което съм и благодарна.

Това, че някои момичета решиха да напуснат темата е тяхно лично решение и никой няма право да разисква това. Защо, как и по какви причини - си е лично тяхна воля.  Защо обаче трябва непременно и постоянно да се вменява вина на останалите в темата за чуждите решения.

Виновни - Енгин го няма.
Виновни - затова, че не пишете за тези за които ни се чете.
Виновни - за това, че тръпката по сериала на някои е преминала и, че са отишли да гледат нещо друго и да пишат в друга тема.
Виновни - за това,че приехме гражданските ни позиции да не са предмет на обсъждане  в темата.
Виновни - много сме се взахаросали.

При толкова много вина, чак взе да ми става горчиво  - моля за нещо сладичко ...



 Hug Hug Hug

Веднага, Марта:



Специално за теб! С любов. Simple Smile   Heart Eyes





Последна редакция: сб, 15 юни 2013, 23:35 от marytza

# 698
  • Мнения: 3 243
Мартичка, тук сладко има в изобилие.  Simple Smile

# 699
  • Мнения: 2 293


Ето, ВалентинаР, за пореден път вие пак искате! Недоумявам защо го искате точно от нас – ние толкова можем – пишем, правим колажи, клипове, превеждаме – а вие само искате! И сте вечно недоволна!  Назидавате ни, поучавате ни какво да пишем, какво да говорим, искате да ни сложите думи в устата, мисли в главата, други стойности в душата. Ами спрете се малко! Вече всички разбраха, че имате някакви липсания в живота, но защо смятате, че ние трябва непременно да ги удовлетворим? Аз не живея за ваше удобство, драга. Личният ми живот е едно, а в темата идвам, за да се насладя на красотата, която другите така майсторски творят. И съм им благодарна за това. Един съвет: тон в живота давайте на хората от вашето обкръжение. Ако нямате такова и влизате в темата само за да размахате показалката, прощавайте, но аз отдавна съм получила своето образование и години наред претворявам наученото. Подозирам, че е голямо нещастие човек да няма удовлетворение, но не мога да бъда съпричастна към вашите страдания. Съжалявам.  Лека нощ…

# 700
  • Мнения: 23 352
Виновните са открити - направо ги водя тук ...



http://www.youtube.com/watch?v=ntx6KFHMFlc

# 701
  • Мнения: 1 097

За разнообразие слагам Низипли.
Валентина,щом е толкова скучно и еднообразно в тази тема защо си затормозяваш нервната система и влизаш при нас? Как оценяваш своето участие, като коректив на тази тема ли се изживяваш? Наставник ли си на нас зрелите жени с опит и трезва мисъл?Какво изпитваш в личен план,когато излееш поредната доза критика? Облекчение ли изпитваш,изпразваш някакво насъбрало се напрежение през деня ли? С една дума това твое поведение,което ние ,поне лично аз,приемаме с пренебрежително равнодушие, на теб носи ли ти някаква положителна емоция.Ако е така,поне ще има някаква полза  за теб, от този твой негативизъм,към всичко и към всички.
Маришка много обича да ме изпреварва и да ми свива снимки,които съм си заплюла,затова се наложиха малки корекции.

Последна редакция: сб, 15 юни 2013, 23:49 от milkaradeva

# 702
  • Мнения: 4 966


... Недоумявам защо го искате точно от нас – ние толкова можем – пишем, правим колажи, клипове, превеждаме – а вие само искате! И сте вечно недоволна!  Назидавате ни, поучавате ни какво да пишем, какво да говорим, искате да ни сложите думи в устата, мисли в главата, други стойности в душата. Ами спрете се малко! Вече всички разбраха, че имате някакви липсания в живота, но защо смятате, че ние трябва непременно да ги удовлетворим? Аз не живея за ваше удобство, драга. Личният ми живот е едно, а в темата идвам, за да се насладя на красотата, която другите така майсторски творят. И съм им благодарна за това. Един съвет: тон в живота давайте на хората от вашето обкръжение. Ако нямате такова и влизате в темата само за да размахате показалката, прощавайте, но аз отдавна съм получила своето образование и години наред претворявам наученото. Подозирам, че е голямо нещастие човек да няма удовлетворение, но не мога да бъда съпричастна към вашите страдания. Съжалявам.  Лека нощ…

 Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Съпричастна съм напълно с оцветеното от твоя пост.
Благодаря ти за споделеното мнение. Да се надяваме, че разумът все пак ще победи, въпреки, че един небезизвестен гений твърди, че глупостта е безкрайна като Вселената...

# 703
  • Мнения: 2 293
Виновните са открити - направо ги водя тук ...



http://www.youtube.com/watch?v=ntx6KFHMFlc

Страхотен клип, Марта! И кадрите, и музиката са чудесно подбрани...Благодаря ти...  bouquet  bouquet  bouquet

# 704
  • Мнения: 4 966

За разнообразие слагам Низипли.
Скрит текст:
Валентина,щом е толкова скучно и еднообразно в тази тема защо си затормозяваш нервната система и влизаш при нас? Как оценяваш своето участие, като коректив на тази тема ли се изживяваш? Наставник ли си на нас зрелите жени с опит и трезва мисъл?Какво изпитваш в личен план,когато излееш поредната доза критика? Облекчение ли изпитваш,изпразваш някакво насъбрало се напрежение през деня ли? С една дума това твое поведение,което ние ,поне лично аз,приемаме с пренебрежително равнодушие, на теб носи ли ти някаква положителна емоция.Ако е така,поне ще има някаква полза  за теб, от този твой негативизъм,към всичко и към всички.
Маришка много обича да ме изпреварва и да ми свива снимки,които съм си заплюла,затова се наложиха малки корекции.

Много се извинявам. Simple Smile  Hug Пърле съм си... знам. Simple Smile Но пък едва ли си недоволна от "заместителя". Simple Smile)) Много е сладичък. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт