Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 209

  • 29 212
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 642
   В скорошен пост бях писала, че нямам техническите умения да правя колажи, да поствам снимки. Пък и не е необходимо - тук е претъпкано с такива. Може би заради това цели три дами ме подканят да помествам снимки и т.н. Питам, това пропуск ли е - нима ако не го правя нямам право да влизам като потребител в темата. Не ми се иска да ставам компютърен маниак на тези години, пък си имам и работа. Но темите тук са публични, и имам правото да влизам, да чета, да се разнообразявам, без да усещам нечии залитания и категорични отхвърляния на други вкусове. Темата не и за поместване на личен материал, според мен.
   Марица - ти влезе в темата с устрем и плам.Но чувството ти за обсебване взе размери. Спомням си, когато помести първата си лична снимка от една среща с Вилма Уелес. Това ми направи впечатлание.
Изказваш се все по-грубо и заядливо.
   Не разбирам как с това, което пиша, може да ми се вмени желание да използвам някого за кошче за душевни отпадъци, като нито пиша нещо лично за себе си, нито залитам по един образ, само изказвам свое СОБСТВЕНО мнение, различно от повече пишещите тук.
   Пишете - нищо против, но когато някой реши да изрази нещо различно защо трябва да се линчува?
   Като потребител имам право на мнение и без да "твора", нали!?
   Марияна - за израза ти "едната излиза - другата влиза" как можа да измислиш тази конспирация - направо ме разсмя!
Лека нощ!
 

# 706
  • Мнения: 2 293


Е, ние с камилката ви казваме лека нощ... txtloves

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182
  В скорошен пост бях писала, че нямам техническите умения да правя колажи, да поствам снимки. Пък и не е необходимо - тук е претъпкано с такива. Може би заради това цели три дами ме подканят да помествам снимки и т.н. Питам, това пропуск ли е - нима ако не го правя нямам право да влизам като потребител в темата. Не ми се иска да ставам компютърен маниак на тези години, пък си имам и работа. Но темите тук са публични, и имам правото да влизам, да чета, да се разнообразявам, без да усещам нечии залитания и категорични отхвърляния на други вкусове. Темата не и за поместване на личен материал, според мен.
   Марица - ти влезе в темата с устрем и плам.Но чувството ти за обсебване взе размери. Спомням си, когато помести първата си лична снимка от една среща с Вилма Уелес. Това ми направи впечатлание.
Изказваш се все по-грубо и заядливо.
   Не разбирам как с това, което пиша, може да ми се вмени желание да използвам някого за кошче за душевни отпадъци, като нито пиша нещо лично за себе си, нито залитам по един образ, само изказвам свое СОБСТВЕНО мнение, различно от повече пишещите тук.
   Пишете - нищо против, но когато някой реши да изрази нещо различно защо трябва да се линчува?
   Като потребител имам право на мнение и без да "твора", нали!?
   Марияна - за израза ти "едната излиза - другата влиза" как можа да измислиш тази конспирация - направо ме разсмя!
Лека нощ!
 

Такава съм - конспираторка.... Как знаеш кога е влязла Марица - та ти си с този ник от 25 март 2013 г. Марица е в темата от 7 юли 2012 г. За срещата с Вилма, за спомените ти - Залях се от смях. Пътуване във времето. Дори и да си била дълго време гост в темата от балкона - значи сме ти харесали. Е, бъди една от нас - ако си истински фен на творчеството на Енгин. Споделяй, критикувай играта на актьорите, а не нашите постове. Ние не сме на изпит, за да ни оценяваш коя каква е.
.....................
Допълвам: Срещата с Вилма беше на 19.12.2012 г.

Последна редакция: нд, 16 юни 2013, 00:34 от mariana51

# 708
  • Мнения: 4 966
   В скорошен пост бях писала, че нямам техническите умения да правя колажи, да поствам снимки. Пък и не е необходимо - тук е претъпкано с такива. Може би заради това цели три дами ме подканят да помествам снимки и т.н. Питам, това пропуск ли е - нима ако не го правя нямам право да влизам като потребител в темата. Не ми се иска да ставам компютърен маниак на тези години, пък си имам и работа. Но темите тук са публични, и имам правото да влизам, да чета, да се разнообразявам, без да усещам нечии залитания и категорични отхвърляния на други вкусове. Темата не и за поместване на личен материал, според мен.
   Марица - ти влезе в темата с устрем и плам.Но чувството ти за обсебване взе размери. Спомням си, когато помести първата си лична снимка от една среща с Вилма Уелес. Това ми направи впечатлание.
Изказваш се все по-грубо и заядливо.
   Не разбирам как с това, което пиша, може да ми се вмени желание да използвам някого за кошче за душевни отпадъци, като нито пиша нещо лично за себе си, нито залитам по един образ, само изказвам свое СОБСТВЕНО мнение, различно от повече пишещите тук.
   Пишете - нищо против, но когато някой реши да изрази нещо различно защо трябва да се линчува?
   Като потребител имам право на мнение и без да "твора", нали!?
   Марияна - за израза ти "едната излиза - другата влиза" как можа да измислиш тази конспирация - направо ме разсмя!
Лека нощ!
 

Цитат
Да, аз, явно съм от тези  "някои потребители". Няма да градя защитна реч срещу тук вменяваните ми "очаквания". Не си заслужава! Не искам нищо измислено и деградивно да се пише, за когото и да било - дори и за нас - потребителите!
Само питам: нали името на темата е  "Преди и след "Вината на Фатмагюл"? Защото се фетишира само един актьор - ЕА. Моя милост също харесва въпросния актьор. Заради него, най-вече, загледах и догледах сериала. Но сериалът носи силна кауза и мъжката роля е само "помощно средство" тук. Не пренебрагвам вълнуващата и богата игра на актьора. На да се повтарят до без край снимков материал и писания само за една личност не мисля, че следва да е в тази тема. И то снимки и коментари и от други сериали. Да не забравяме останалите актьори, за които е писано малко!

Най-учтиво ти пожелавам да се разнообразяваш както щеш, стига да не определяш останалите като фетишисти и да задаваш тон на темата. Квалификациите си ги давате сами. Аз само чета и разбирам какво чета, за разлика от вас.

# 709
  • Мнения: 4 966
За пореден път се оставих да бъда натопена в помията... Ужасно съжалявам.
Явно съм прекалено голям оптимист, щом всеки път си казвам, че ще успея да накарам тези, които нападат присъстващите в темата, да проявят разум, ако не възпитание.



Завършвам поста си с "шербет", "фетиш", "еднообразие".  Така ще продължа и занапред. Защото това, което други наричат предозиране с един актьор, за мен е преклонение пред един талант, дал ми неизчерпаем източник за възхищение, преклонение и радост.
Това, че други от КВФ  не са направили същото извън любимия сериал, не е по моя вина. И няма да се чувствам виновна за това, че имам очи, уши, сърце и сетива за истински стойностното, нито пък ще спра да споделям радостта си от великолепните изпълнения на актьора Енгин Акюрек.

# 710
  • Мнения: 4 642
[Най-учтиво ти пожелавам да се разнообразяваш както щеш, стига да не определяш останалите като фетишисти и да задаваш тон на темата. Квалификациите си ги давате сами. Аз само чета и разбирам какво чета, за разлика от вас. 
 

Само четеш - нима?!

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182


Стига обяснения вече. Радвайте се на творенията на феновете.

# 712
  • Мнения: 4 642
[Завършвам поста си с "шербет", "фетиш", "еднообразие".  Така ще продължа и занапред. Защото това, което други наричат предозиране с един актьор, за мен е преклонение пред един талант, дал ми неизчерпаем източник за възхищение, преклонение и радост.
Това, че други от КВФ  не са направили същото извън любимия сериал, не е по моя вина. И няма да се чувствам виновна за това, че имам очи, уши, сърце и сетива за истински стойностното, нито пък ще спра да споделям радостта си от великолепните изпълнения на актьора Енгин Акюрек. ]

Споделяй, мила!Всичко си споделяй! Не рядко компютърът замества истинското общуване!

# 713
  • Мнения: 4 966
Някои хора са истински факири - цяла вечер играят на прескочи-кобила сами със себе си. Единият влезе, изхвърли си негативизма на страниците на темата и излиза, за да даде път на "другия" да направи същото... Чудеса чудес! Не ми трябва да гледам спектакли с фокустници вече... те гастролират тук.



Една от най-вълнуващите сцени в КВФ - 14-и епизод... Великолепна и незабравима игра на Енгин и Берен точно в тази сцена.



Предхождащите събития...

Последна редакция: нд, 16 юни 2013, 00:49 от marytza

# 714
  • Мнения: 4 642
[За пореден път се оставих да бъда натопена в помията... Ужасно съжалявам.
Явно съм прекалено голям оптимист, щом всеки път си казвам, че ще успея да накарам тези, които нападат присъстващите в темата, да проявят разум, ако не възпитание.

Има една приказка за оня крадец дето викал...

# 715
  • Мнения: 4 642
[Такава съм - конспираторка.... Как знаеш кога е влязла Марица - та ти си с този ник от 25 март 2013 г. Марица е в темата от 7 юли 2012 г. За срещата с Вилма, за спомените ти - Залях се от смях. Пътуване във времето. Дори и да си била дълго време гост в темата от балкона - значи сме ти харесали. Е, бъди една от нас - ако си истински фен на творчеството на Енгин. Споделяй, критикувай играта на актьорите, а не нашите постове. Ние не сме на изпит, за да ни оценяваш коя каква е.
.....................
Е, позна! Отдавна влизам в темата да чета. Но се регистрирах, когато исках да изразя отношението си относно напускането на някои дами и явната причина поради, която го направиха. Хриси, пък, се оттегли тихо и отдавна! Имаше, разнообразие, дух, настроение, остроумия и ум за всички в темате - и активни и само четящи. Е какво пък, останете си със здраве във вашата перфектна защитена атмосфера. Хубаво е да се прочетат разказите на Станислав Лем.

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 34 182
[Такава съм - конспираторка.... Как знаеш кога е влязла Марица - та ти си с този ник от 25 март 2013 г. Марица е в темата от 7 юли 2012 г. За срещата с Вилма, за спомените ти - Залях се от смях. Пътуване във времето. Дори и да си била дълго време гост в темата от балкона - значи сме ти харесали. Е, бъди една от нас - ако си истински фен на творчеството на Енгин. Споделяй, критикувай играта на актьорите, а не нашите постове. Ние не сме на изпит, за да ни оценяваш коя каква е.
.....................
Е, позна! Отдавна влизам в темата да чета. Но се регистрирах, когато исках да изразя отношението си относно напускането на някои дами и явната причина поради, която го направиха. Хриси, пък, се оттегли тихо и отдавна! Имаше, разнообразие, дух, настроение, остроумия и ум за всички в темате - и активни и само четящи. Е какво пък, останете си със здраве във вашата перфектна защитена атмосфера. Хубаво е да се прочетат разказите на Станислав Лем.

Заради такива постове като твоите - трудно ще се върнат. За последен път ти отговарям.

# 717
  • Мнения: 1 097

Тази плезенка е от Керим на всички недоволни,че го величаем.
Лека нощ момичета!Утре сигурно ще сте в 210 тема.Късмет!

# 718
  • Мнения: 4 966
Е, аз смятам, че даже не успяваме да изкажем колко е талантлив... Трудно ще приема, че го величая.

# 719
  • Мнения: 4 966


Уникален във всеки образ, изигран от него. Което не може да се твърди за част от партньорите му в КВФ, които също съм гледала и в други техни роли.

Общи условия

Активация на акаунт