Клиника Малинов-IMSI при док. Калчев и док. Семерджиева-2

  • 57 047
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 721
Здравейте, момичета!
Аз съм нова във форума, но ви чета отдавна и пожелавам успех на всички!
Бих искала да се обърна към perunika - предният месец и двамата бяхме чисти, но този месец на мен ми откриха ентерококи, а мога да гарантирам, че не съм си променила хигиенните си навици, не сядам на чужди тоалетни и не съм ходила по чуждо Simple Smile аз също имам съмнение за качеството на изследването (не си го правих в Малинов), но важното, че си продължавам с инжекциите. Изписаха ми антибиотик и вагинални таблетки и продължаваме по план. Така че горе главата и не я мисли половинката дали е скитала Simple Smile

# 46
  • Мнения: 163
Добро утро,момичета. Тази нощ имах болки в яйчниците като преди М., най-странното е, че когато лежа по гръб утихват. От вчера гърдите ми са ужасно подути и болезнени. 4-ти ден след ЕТ съм на ЕЦ. В предишните два опита нямах никакви такива симптоми, та се питам дали е нормално? Rolling Eyes

# 47
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
оо, ама аз не съм изразила никакво съмнение по отношение на ММ. Преди малко бяхме в клиниката. Нашият док го нямаше, беше Семерджиева. Изписа аугментин. Това е ужасно силен антибиотик - без да погледне мъжа ми, без да го пита за непоносимост, алергии ... мислим да не го пие. Това е бактерия, която няма как да вирее в спермата, може да е имало някакво замърсяване. Говорих и с майка ми, която също е лекар, тя каза, което си го и знам, че този аугментин ще унищожи и полезните бактерии /всъщност при нас е точно тази бактерия, която е нормална за червата/. Ако изобщо вземе нещо, то ще е ципрофлоксацин.
Иначе - фоликулите са пораснали така - от 17,5 на 20 мм, от 10 и 11 са станали 13 и 13,3.
Чакам си и хормоните и да видим док какво ще каже.

# 48
  • Мнения: 1 056
perunika стискам палции и дано всичко да мине. На моят мъж при първото изследване му откриха стрептококи в материала и също пи антибиотик, ноо един андролог/уролог точно в клиника Малинов, му каза, че това не е проблем и тези бактерии така или иначе ги има в тялото - в носа, в устата и тн, така че не би трябвало да създават проблем. Изпи си антибиотика и при втората микробиология в Малинов (първата не беше там) излезе абсолютно чист - тогава пък аз имах някакви анаеробни бактерии, но си поставях някакви глобули 6 дни и преди пункцията си правих промивки с роздалгин вагинален разтвор и това беше.

# 49
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Излезе новата микробиология - ММ е чист, добре че не се натъпка с антибиотици, а отказа да ги пие  Naughty

# 50
  • София
  • Мнения: 301
Джи-джи, стискам палци за положителен резултат!  Peace

Меги, perunika, как сте?

# 51
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
лелее, забравила съм да пиша - вчера ми извадиха 2 читави яйцеклетки. Днес ми се обадиха, че имаме хубави ембриончета. Утре пътуваме за трансфера в петък.

# 52
  • Мнения: 163
Елени, благодаря ти много. Аз днес вече/8-и ден/ съвсем се сдухах и му дръпнах един рев тази сутрин.  Теста ми е на 29, събота, ама ми казаха да звънна в петък да питам дали ще има лаборатория в събота, ако не как ще ми издържат нервите до понеделник не знам.
Perunika, maggie_m какво става с вас?

# 53
  • София
  • Мнения: 301
perunika, браво! Чудесна новина! Simple Smile Ти имаше и от миналия месец едно замразено ембрионче. Всичките ли ще ги връщате в Петък? Ще чакаме да се похвалиш с положителен тест! Стискам палци!  Peace

Джи-джи, още малко ти е останало до теста, горе главата!  Peace Ако в Събота няма да има лаборатория в Малинов, може да си направиш теста в друга лаборатория. Има такива, които работят и в Събота, например Цибалаб. Или пък, ако държиш да е в Малинов, може в Петък да го направиш Simple Smile Успех!  Peace

# 54
  • Мнения: 128
Здравейте не съм писала доста време вече но така съм се отчаяла че само чета постовете и не ми се пишеше. Та нямаше положителен резултат след доказаната овулация миналия месец. Док ми пусна натоварване с гликоза зарази завишена кръвна захар и естествено се оказа че има инсулинова резистентност. След това изследване ме изписа Метфоргамма 3х1. Незнам ще го пия дано килограмите се редуцират от това че съм доста над нормите. И тава предполага и по-лесно зачеване. Дано има ефект че нещо вече съм се отчаяла. Успех на всички момичета които са по-близо до заветната цел.

# 55
  • Мнения: 163
Добро утро, момичета. Не ми се иска да го казвам, но мисля че всичко приключи при мен. Снощи имах много силни болки в левия яйчник/от който ми изкараха единствените две фоликулчета/, дори мислих да звъня на спешния тел., но взех 2 но шпа и ме отпусна. Днес се събудих в 6.30 без никакви болки, никакви симптоми, гърдите ми спаднаха и също не ме болят. Чудя се въобще дали да ходя в сф до клиниката или и в пловдив мога да пусна кръвен тест, въпреки че предусещам резултата. Cry

# 56
  • София
  • Мнения: 301
миленката, ще се подредят нещата! Слушай и изпълнявай каквото ти каже доктора и не спирай да вярваш! Успех!  Peace

Джи-джи, мисля, че няма значение в коя лаборатория ще направиш теста. Важното е ако се наложи да го повтаряш след 48 часа, да бъде в същата лаборатория. До колкото знам, момичетата, които не са от София точно така правят - пускат си теста в града, в който живеят и после коментират резултата с док. Късмет!  Praynig

# 57
  • СОФИЯ
  • Мнения: 179
миленката, ще се подредят нещата! Слушай и изпълнявай каквото ти каже доктора и не спирай да вярваш! Успех!  Peace

Джи-джи, мисля, че няма значение в коя лаборатория ще направиш теста. Важното е ако се наложи да го повтаряш след 48 часа, да бъде в същата лаборатория. До колкото знам, момичетата, които не са от София точно така правят - пускат си теста в града, в който живеят и после коментират резултата с док. Късмет!  Praynig
Елени е права,не съди по симптомите ами отиди във вашия град и пусни кръвен тест.И след два дни го повтори,трябва ЧХГ-то да е високо.Ако е ниска стойността,тогава резултата е почти ясен.
А ако няма работеща лаборатория си вземи уринарен, въпреки че не е верен показател.Стискаме ти палци.
Междудругото моите гърди изобщо не бяха подути и не съм имала никакви симптоми./това и преди съм го споменавала/,че ще ми идва или няма да ми идва.

# 58
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Джи-джи, я се стегни  Naughty днес акушерката ми каза - всеки е индивидуален - може да имаш симптоми, а да не си бременна, може да нямаш - а да си. Направи си тест в твоя град и успех  Praynig

Моят трансфер мина. Върнаха ми 2-те ембриончета, замразеното остава за резерва. Мушка ме в момента яйчникът, от където ми извадиха яйцеклетките, но мисля, че е нормлно. То естрофем, прогестерон ...

# 59
  • София
  • Мнения: 301
perunika, много се радвам! Стискам палци след 10-тина дни да се похвалиш с много положителен резултат!!!  Peace

Джи-Джи, пиши какво направи с теста Simple Smile  Peace

Общи условия

Активация на акаунт