"Системата минус 60"- тема №40

  • 31 066
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 14
п.с Мими-то, няма как да отслабнеш от вчера до днес Simple Smile
тегли се по-рядко и си постави по-дълги срокове, да не се обременяваш с ежедневната мисъл утре кантара колко ще покаже. Със Системата нещата се случват ! Повярвай ! Спазвай я и килограмите сами ще паднат, само тялото ще каже - кога. Simple Smile
до утре!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 33
п.с Мими-то, няма как да отслабнеш от вчера до днес Simple Smile
тегли се по-рядко и си постави по-дълги срокове, да не се обременяваш с ежедневната мисъл утре кантара колко ще покаже. Със Системата нещата се случват ! Повярвай ! Спазвай я и килограмите сами ще паднат, само тялото ще каже - кога. Simple Smile

Благодаря за подкрепата и съветите! Дано пък да се преборя с тая пуста лакомия! Simple Smile А за тегленето - така ще е - веднъж или два пъти седмично, че иначе се депресирам.
Приятна вечер на всички!

# 18
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
 wavey Вечерен привет и от мен!
Мими-то,добре дошла и не му мисли много за кантара,просто се придържай към системата,а те нещата ще се случват сами. Някои се теглят по-рядко,други по-често /и аз съм от тях  Wink / , то си е до човека може би. Важното е да постигнем целта си , нали?
 З - една филийка с мъъъничко маргарин и салам и една пак с толкова маргарин  Simple Smile ,сладко от праскови и сирене /може да ви се стори странна комбинацията сладко и солено,но аз я обичам/ и кафе с мляко. Само да уточня,че сладката ги приготвям с подсладител,поради здравословни причини на член от семейството.
О - 3 парченца сирене и една малка краставичка и пак кафе с мляко
В - нямаше,но нямам търпение да дойде утре и да си опитам манджата - пълних тиквички  smile3508

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 4 884
Привет!

Днес присъствах на едно семейно събитие, на което имаше много вкусни неща и много богата трапеза, но на всеки опит някой да ми пробута неподходяща храна, аз отговарях: "По-добре не се занимавайте с мен, аз съм на диета".
Хората ме гледаха странно, ама само първите 15 минути. След това всички наистина спряха да се занимават с мен. Обаче......

Като взех една голяма кутия и като започнах да слагам в нея..... сладкиши, торта, саламчета, кашкавалчета, разни други нещица, питка.....
Имам чувството, че тази кутия беше моето спасение, защото всичко в нея ще бъде изядено точно утре на закуска. Simple Smile

# 21
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
Браво,Габи,гордея се с теб  smile3501
Ти си моето вдъхновение,винаги когато огладнея се сещам за твоите снимки и сякаш ми идва сила,а глада ми минава.  Heart Eyes txtloves newsm51

# 22
  • Мнения: 2
Здравейте, скъпи системки

Днес ми домъчня за вас, но нямаше как да пиша по-рано. Днес работих от вкъщи, а работата ми е свързана само и единствено с компютъра и сега едвам гледам. hit Имах доста проекти днес на главата, но успях поне вечерта да излезна на разходка с детето и съпруга ми. Та сега преди сън реших и да се отчета за днешното меню.

З (1): кроасан, 3 сухи паст плюс кафе и мляко
З (2): 2 филии с топено сирене и колбас
О: картофи с ориз на фурна
В: нямаше такава, но изпих половин чаша бира с грейпфрут (любима ми е)  beer

Днес малко ми е извънредно менюто, защото закусвах на два пъти, но станах в 7 ч. и 12 ч. огладнях няколко пъти , пък и когато работя ми се яде адски много. Така че, реших да не вечерям , то и без това обядвах към 15 ч. и после нямах време за вечеря. Позволих си само половината чаша биричка за прохлада. Бях си сипала цяла, но усетих как започва да ми става тежко на стомаха и спрях. Това за мен да се спра да не хапна или пийна нещо е голямо постижение, защото съм си лакомница отвсякъде, няма какво да си кривя душата. Така, че въпреки малките заобикалки, смятам днешния ден за успешен.

Габи, само така, гордеем се с теб. Ти наистина си ни един коректив. Приятна закуска утре сутрин. Ох, и аз нямам търпение да дойде вече, че леко ми престъргва на корема вече. Направила съм си чайче, та дано го успокои да спинкам добре.

Mimi-to, честит първи успешен системен ден. Както пишеше в книгата , не винаги кантара показва резултати. Важни са и мерките ни, така че не се задълбавай в точната цифра. Много зависи дали преди теглене си ходила до тоалетна, дали вечерта не си яла нещо по-тежко и т.н. и т.н. Важното е, че си устояла и си спазила режима.

Целувки от мен, лека ношшшшшшщ
smile3507 smile3524

# 23
  • Мнения: 10
Здравейте системки,или по-скоро Добро утро!Гледам ,имаме си Нова тема-благодаря на VERANO AZUL !Имаме  си и нова табличка и това е чудесно,само дето не можах да си впиша данните ,ноооо надявам се да стане тия дни.Аз отдавна не съм писала,но ви следя всеки ден.По-старите сигурно ме помнят,но това не е толкова важно.По важното е ,че се убедих,че системата действа и съм доволна от себе си.Особено ме стимулират състезанията и седмичното отбелязване.Аз сега съм в процес на задържане,но се надявам лятото да се размърда кантара.Не си пиша менютата,но си ситемствам най- редовно.
  Добре дошли на всички нови и мн. свалени кг. ви желая! Hug Hug

# 24
  • Мнения: 1
Привет Simple Smile Още сме ергени, затова пиша чак сега, по нощите Simple Smile
з- филийки с кашкавал
о- 2 кюфтета
в- сирене и домати
После малко винце и около 15 км ходене пеша Simple Smile

Успех, дами Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 4 884
Добро утро на всички!

Вижте само колко рано съм станала в неделя.... Даже и закуската мина вече и ония нещица, които бях пъхнала във вчерашната кутия, безследно изчезнаха по предназначение. Simple Smile

Чувствам се добре неделно закусила и смятам да имам един стремителен и успешен ден днес. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Пожелавам ви много слънчево настроение и една сериозна, вкусна и усмихната закуска, която да направи денят ви щастлив... Simple Smile

# 26
  • Мнения: 0
Привет и от мен  Hug
Благодаря за новата тема и за табличката    bouquet
Добре дошли на новите момичета и на старите такива   bouquet
Вчера имах много динамичен ден и не успях да пиша. Вечерта бях леко несистемна с една ракийка/брат ми ме изненада с едно страхотно гости/. Иначе, днес всичко е спокойно, и мисля да се насладя на една заслужена почивка newsm47
На закуска ще си хапна всичко, което снощи не можах...и аз малко като Габи, гледах вкусотиите и им взимах мярката за сутринта. Една бисквитена торта ме изкушаваше, но   smile3505 факта, че има табличка и съревнование си е много стимулиращ!
З-бисквитена торта
О-свинско месо с лук и гъби в гювеч, салата снежанка
В-кис. мляко
Спокоен и релаксиращ ден, момичета  Hug

# 27
  • Мнения: 2 211
Здравейте момичета   bouquet

И аз утре се присъединявам към вас и ще имам нужда от помощта ви, защото имам някои питанки. Имам да свалям 23 кг, качени след тежка бременност и много лежане. Опитах се да пазя 90-дневната диета, но не мога да карам плодовите дни, изобщо каквато и диета да съм правила, не мога да издържам, става ми лошо. Посмъкнах 4-5 кг с ограничаване на въглехидратите, но не мога да карам без тях до безкрай, та се спрях на системата -60. В момента съм 80 искам да стана 57, но колкото и да смъкна, все ще съм много щастлива.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Здравейте! Предполагам, че голяма част от вас в момента вечерят.  chef Добър апетит! Аз след малко ще се заема с това. Днешното меню:
З: 3 пържени филийки със сладко, айран
О: зелен фасул с пилешко и сухар - тук не съм сигурна дали е системно
В: шопска салата

Габи, за мен, както разбирам и за много от момичетата, ти си моето вдъхновение! Възхищавам се на успехите и на закуските ти! Hug

Последна редакция: нд, 16 юни 2013, 18:27 от Mimi-to

# 29
  • Мнения: 14
дзак Simple Smile момичета - кокичета   bouquet !Попи, добре дошла при нас - тук ще успееш. Само не чакай бързи резултати. Тук се отслабва бавно и качествено Simple Smile !
з: топла вода с мед, макарони със сирене и захар, кафе с мляко
о: фасул и салата зеле и моркови
в: само салата
Нямам минус за миналата седмица. Аз обаче съм доволна, защото вече месец съм на Системата и съм свалила 4 кг. Бях си поставила за цел  да свалям 4 кг на месец - цел постигната !  bowuu bowuu bowuu
Желая ви успешна и усмихната седмица !  bouquet  bouquet  bouquet
п.с. мламбева, веднага да изхвърлиш маргарина от хладилника, че ще ти дърпам ушите !  Страшно е вреден! Като бях на курс за бременни едно време, няма да забравя първите думи на лекторката изхвърлете маргарина, микровълновите печки и в магазина стоки с повече от три Е-та да не се купуват! Чаоче  !:hug:

Общи условия

Активация на акаунт