"Системата минус 60"- тема №40

  • 31 060
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен! Аз също нямам минус миналата седмица, но пък нямам и плюс, което е ок! Гледам да се успокоявам някак  Laughing

Днешното меню:
З: 2 филии с масло, лютеница, салам, кашкавал, сладко от ягоди, 1 малък (30г) шоколад, кафе
О: зелен фасул с пилешко
В: шопска салата

Пожелавам ви приятна, спорна и изпълнена с минуси седмица!!! Сред вас се чувствам като с дългогодишни приятелки!

# 31
  • Мнения: 22
Здравейте, момичета!   bouquet

Много ми липсвахте миналата седмица. Бях на гости при нашите и там компа ми не искаше да се свърже към интернет. От време на време четях от телефона, но ми е трудно да пиша от него.
Разписах се в табличката. Моя скромен - 1 кг... Embarassed
Докато бях на гости не спазвах "вечерния час", но внимавах с храните. Нямам минус, но за щастие нямам и плюс. От днес съм си пак редовна. Мъжа ми също започна отслабване и сега двамата си даваме стимул.
Менюто за днес:
З: Кисело мляко с корн флейкс
О: Зрял боб
Вечерята още не е ясна, но вероятно ще е салатка.

Много минуси и прекрасно настроение!  Hug

П.С. Вчера си купих нов бански...Дано докато дойде време да го облека да имам поне още едно минусче!  Praynig

# 32
  • Мнения: 2 211
От днес и аз с вас  Laughing

З: овесени ядки с плодово кисело мляко и орехи
О: ориз със зеленчуци
В: парче сьомга с подправки

Стартирам 81 кг, да видим дали ще смъкна нещо за една седмица, решила съм да не се тегля всеки ден.

С пожелание за радостни новини от кантара   bouquet

# 33
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
Здравейте  wavey
poppy-fairy , Jenny, добре дошли  Wink Рoppy-fairy в нашите редици, а Jenny от гостуването при вашите. Jenny, поздравления, че си удържала фронта от набезите на вкусните манджички, с които предполагам са те посрещнали  Laughing.
Аз не можах да отчета минусче до края на седмицата,ама и на това съм доволна  Party
Днес: З - пиперки с доматен сос и сиренце и кафе с мляко.
О - 1/2 портокал и шопска салата без лук,защото не обичам
В - таратор
Слънчев минусов ден от мен  Kissing Heart sun

Последна редакция: пн, 17 юни 2013, 12:37 от mlambeva

# 34
  • Мнения: 5
Здравейте системки. Радвам се, че има много одържали фронта уикенда ( не като мене....  Embarassed )
poppy-fairy добре дошла мила, и аз съм с Дъблин може да се видим някои път за по кафе, ако си навита Simple Smile
Минавам набързо да пожелая системен ден на всички, ще се отчета по-късно, че засега само закуската е ясна Simple Smile

# 35
  • Мнения: 0
Здрастииии, сладуранки  Hug
Добре дошли на poppy-fairy и Jenny  bouquet. Много се радвам, че се множим...
Аз вчера сама се саботирах, но имах доста работа през деня и пропуснах обеда/мислех си, че ще мога да се удържа после/...сами разбирате какво се е случило на вечеря, която поне беше навреме. Няма да се тегля днес, а и още съм в МЦ.
Менюто днес:
З-зел. чай с мед, баничка, бисквитена торта
О-месо с лук и гъби и салата/на децата съм поръчала пица, но аз ще хапна моята утре сутрин/
В-кис мляко
Днес няколко часа бягахме с тях, играхме федербал, волейбол, та се надявам да съм поизгорила част от прегрешенията снощи:(
Весел и слънчев ден, банда и повечко минусчета  Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 2 211
Здравейте системки. Радвам се, че има много одържали фронта уикенда ( не като мене....  Embarassed )
poppy-fairy добре дошла мила, и аз съм с Дъблин може да се видим някои път за по кафе, ако си навита Simple Smile
Минавам набързо да пожелая системен ден на всички, ще се отчета по-късно, че засега само закуската е ясна Simple Smile

А така изненада  Grinning  Естествено, че съм навита да се срещнем / и то не веднъж/   bouquet

# 37
  • Мнения: 5
poppy-fairy ще ти пиша на лични да не спамим темата Simple Smile и на мен ще ми е приятно, затова предложих

# 38
  • Мнения: 99
Здравейте системки Hug
От много време не съм писала. Прочетох ви диагонално и искам да кажа, че се справяте страхотно.
Аз имам за побутване надолу и май ще вляза отново в редиците на системките. Нямам въпроси защото съм наясно с всичко тук. Успешна нова седмица на всички и много минусчета на кантарите  bouquet

Бебок едно гуш от мен. Скоро ще ти пиша повече Hug Кажи системстваш ли сега?

# 39
  • Мнения: 3
Еха, колко много сте изписали...
Днес:
з-купичка домашно овче кисело мляко, кафе;
о-кашкавал на фурна и салата;
в-на театър съм и вероятно ще е чаша прясно мляко като се прибера в 9... Rolling Eyes
Лек ден!

# 40
  • Мнения: 2 211
Кажете бързо каква лека закуска може между обяда и вечерята, че съм освирепяла  Embarassed

# 41
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,обръщам се към всички системки с молба за помощ за бебешки дрешки.Ако някои няма вече нужда от тях а иска да ги подари на някоя нуждаеща се мама-бебето ще е момченце.Става въпрос за една позната.А БЕБЕТО трябва да се роди всеки момент.Ех много объркано пиша но дано разберете с две три думи .И се извинявам че пиша извън темата но мн.бързах а няма време да търся дали има тема за случая.И пак се извинявам.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Кажете бързо каква лека закуска може между обяда и вечерята, че съм освирепяла  Embarassed
Плод / сухар / мляко.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Навърших една година от откриването на Системата. Последните месеци не бях много стриктна, но пък запазих сваленото дотук. Ето и снимков материал за тези, които не ме познават:

Преди:http://gpym4e.snimka.bg/reports/sistema-60.697633.30775148
След: http://gpym4e.snimka.bg/reports/sistema-60.697633.30775131

Парола 1010

Надявам се и тази година да успея да сваля поне 10-15 кг ...  Wink

Последна редакция: вт, 18 юни 2013, 06:03 от gpym4e

# 44
  • Мнения: 2 211
Кажете бързо каква лека закуска може между обяда и вечерята, че съм освирепяла  Embarassed
Плод / сухар / мляко.

Забих един морков  Wink

gpym4e, изглеждаш прекрасно   bouquet  Важното е, че излъчваш много добро настроение и според мен се чувстваш добре /определено си свалила и доста кг/. В крайна сметка и аз не съм се вманиачила на тема сваляне на килограми - колкото сваля, толкова. Искам най-вече да си създам здравословни навици и да си подобря жизнения тонус. Напоследък не се чувствам добре в собственото си тяло и трябва да направя нещо по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт