90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 228

  • 28 386
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 54
Здравейте.
Тинки   bouquet за новата тема.
Малко да се оплача сега. Нещо при мен изобщо не се получават нещата, но не се отказвам. Знам че скоро ще тръгнат Simple Smile
Лек и усмихнат ден!

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!!!

Не сме забравили обещанието си и ви следим как се справяте, въпреки пълния провал, който претърпя моята диета...
Великден, Гергьовден и няколко бала ми изиграха лоша шега. Но ще започна отново, след няколко седмици вероятно.

Съвсем мъничко остана до обявения от нас край, а именно - 31.06.2013.
УСПЕХ на всички!

# 32
  • Мнения: 6
Цоп, ето ме и в новата тема.
Hrisi, аз правя режимно картофено пюре по следния начин:
пюрирам сварените картофи и добавям малко зехтин. Нищо друго.

Утре съм на варива и смятам да опитам този "Ориз на Савина".
Аз правя една салата по подобен начин. Само че добавям и копър.


Копър може, но тайната на този ориз е липсата на олио и сол. Винаги когато се събудя с отоци си правя тоз оризец и изчезват моментално.

# 33
  • Мнения: 1 938
Тинки  bouquet
Ето каква била работата - трябва да се оплачеш, за да падне някой грам Mr. Green Емиии, след протеини -500гр Crazy . Менюто ще го отчитам довечера.

# 34
  • Мнения: 308
Здравейте и от мен!
Честита нова тема. Тинки,   bouquet
Днес ми е въглехидратен и понеже предпочитам да приготвя аз нещо (да знам какво има в него) си приготвих пица - режимна. Забравих да си взема мая и я замесих само с лъж. сода и малко бакпулвер (от пълнозърнест брашно  Панино). Оставих го за половин час. През това време приготвих продуктите за гарниране: тиквички - задуших ги с малко вода предварително; печурки (също леко задушени с много малко олио и те си пускат вода) и домати. Разточих тестото с големина, колкото формичките за пици, намазах с пасирани домати и отгоре подредих зеленчуците. Малко черен пипер, сол, чубрица и магданоз и печеш.
Днес останах изненадана от вкуса им, бяха страхотни. Пробвайте ги, няма да съжалявате.
Лек ден от мен

Последна редакция: вт, 18 юни 2013, 14:11 от rokipagane

# 35
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
грахът ти е грешка , няма място върху пицата

# 36
  • Мнения: 308
Грахът беше 20-тина зрънца за всички пици, а те бяха няколко.

# 37
  • София
  • Мнения: 12 554
Грахът беше 20-тина зрънца за всички пици, а те бяха няколко.

Това няма никакво значение, нито пък е оправдание.  Grinning  Грахът е нережимен за въглехидрати, следователно обядът ти също.

# 38
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Грахът беше 20-тина зрънца за всички пици, а те бяха няколко.
съгласна съм , далеч не съм си помислила , че си сложила кило  Laughing Другия път вместо грах сложи маслинки , кисела или прясна краставичка, лук на пръстенчета - ще ти хареса повече  Peace

# 39
  • Мнения: 0
Момичета менюто ми за утре е следното:
З: пъпеш
О: печени тиквички с копър и чесън + салата и 1 багета
В: 2 малки гюзлеми
мислите ли,че количеството храна е много?
След почти 2 седмици застой кантара реши да мръдне с около 0.500 кг., надявам се след днешния ден на варива да нямам + утре,че обикновено след варива и въглехидрати съм на + или не мърдам.Трябва да си направя някой други комбинации от храни,за да разбера коя храна е най-подходяща за мен в тези два дни   chef

# 40
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Момичета менюто ми за утре е следното:
З: пъпеш
О: печени тиквички с копър и чесън + салата и 1 багета
В: 2 малки гюзлеми
мислите ли,че количеството храна е много?
След почти 2 седмици застой кантара реши да мръдне с около 0.500 кг., надявам се след днешния ден на варива да нямам + утре,че обикновено след варива и въглехидрати съм на + или не мърдам.Трябва да си направя някой други комбинации от храни,за да разбера коя храна е най-подходяща за мен в тези два дни   chef
Хайде кажи за гюзлемите , че такова нещо не съм яла . Как се правят ? Иначе като гледам , добре са ти количествата .

# 41
  • Мнения: 15
хоп-цоп и аз в новата тема  Whistling
ppvasileva благодаря за отговора ти   bouquet
Затъмнението за днешното меню се дигна и ето как се очерта яденето днес:
З - череши
О - позапържени тиквички с чесново-млечен сос + кашкавал
В - айран

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 81
Ех не мога и аз да смогна да ви изчета. Днес варива:
з- два портокала и 30 мин след това кафе. До сега първо пиех кафето, след това хапвах, но някъде в старата тема прочетох че не трябва така.
о- консерва боб ( че нищо не съм готвила )
вечерята още не съм я измислила, но може би картофче на фурна.
На мен ми куца нещо количеството изпита вода. Много трудно докарвам до 2 литра.
За сега за две четворки нищо не съм смъкнала, но и на кантара не може много да му се вярва че е от тези за левче  Laughing Важното е че се чувствам добре и вярвам че ще отслабна  Hug

# 43
  • Мнения: 3
Ето ме и мен в новата темичка Hug
И сега да дам отчет за изминалите 91 прекрасни дни.Започнах режима на 18 март със стартови 72.6 кг.  Embarassed 38 г., 174 см.  приключих на 17 юни - 62.9 кг. newsm44.
Резултатите са прекрасни и са както следва - І цикъл-66.1 кг., ІІ-ри-64.6 кг. и трети - 62.9 кг.
От вчера съм в почивка и след като в събота направих опит с едно имамбаялдъ, което по-опитните искам да кажат, но според мен се вписва в режима, аз му добавих и сиренце, та вчера з. нектаринка /беше колкото малка кайсийка/ о.- гореспоменатото вълшебство + сиренце, в. три топки сладолед, и за днес менюто е същото, само вечерята още не е много сигурна. През целия режим пия кафето си с мед /с хипоглекемия съм и ниско кръвно/, имам няколко прегрешения - късни вечери около 9 ч. , и едно две отклонения от правия път на Великден.
Този режим е прекрасен и даже вече разчертах и втора серия от 16 септември. Желая много минуси на всички и ще се отчетам за подкрепа и през почивката.  bouquet

# 44
  • Мнения: 160
Хайде и аз в кюпа  bouquet Менюто за днес:
З- 5-6 бр.мандаринки
О- салата домати,краставица,печена чушка,няколко маслинки и 2 препечени филийки пълнозърнест хляб
В-питах,питах за тая елда,но видях на опаковката,че пише 71% въглехидрати и съм я сварила за довечера,мисля да и сложа малко мед и канела. За шоколада  newsm78 ако ми се хапва още сладко,ако ли не,ще го пропусна.
Хубав ден ви желая,завиждам ви на топлото време(благородно разбира се Wink )

Общи условия

Активация на акаунт