90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 228

  • 28 388
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Здравейте фиданки.Отчет от мен
з нямаше-новите да знаете,че не е правилно Naughty
о мусака и салата
в сладолед

Василева,браво за килограмите  bouquet
Хубав ден на всички,връщам се да ви чета

# 46
  • Мнения: 0
Хайде кажи за гюзлемите , че такова нещо не съм яла . Как се правят ? Иначе като гледам , добре са ти количествата .
Мммммммм мисля,че си изпуснала едно от най-прекеасните изкушения  Crazy
не ми се снимат моите,за това ти пращам искушителни изображения от чичко Гугъл  Grinning
https://www.google.bg/search?q=%D0%B3%D1%8E%D0%B7%D0%BB%D0%B5%D0 … =1366&bih=655
А иначе това са печени банички на сач (тиган) с пълнеж от - сирене или извара, кашкавал, спанак....и каквото обичаш. Но класическата рецепта е със сирене Simple Smile
Рецепта
Продукти за тестото:
~ 450 мл. вода
1/2 кубче мая (20гр.)
1 с.л. олио
1 с.л. оцет
1 ч.л. захар
1 ч.л. сол
~ 1 кг. брашно и още малко за точенето 

сирене и олио за пълнежа
масло за намазване

Приготвяне:
* Пресятото брашно се поставя в дълбока купа.
* Прави се кладенче, в което се поставя солта, захарта, оцета и олиото и топлата вода. Прибавя се маята. 
* Разбърква се,  докато стане гъста, лепкава топка, след което  се изважда върху набрашнена повърхност и доомесва - да се получи меко, еластично тесто.
* Оставя се за 30-40 мин. на топло място и покрито.
* Разделя се на 10-12 топки.
* Всяка се разточва на тънка кора (е, не чак толкова, че вестник да четем през нея, но все пак - тънка трябва да бъде)
* Всяка кора се намазва с 1-2 лъжици олио, поръсва със сирене и и завива от четирите страни, така че да се получи квадрат.
* Приготвените квадрати се отделят встрани на хартия или кърпа и едва, когато всички са готови се пекат.  ( тъй като са набрашнени, те не залепват, а за да не съхват е хубаво да се покрият със свежо фолио или влажна кърпа).
* Като се изпекът се мажат с маргарин или масло

(рецептата е от пеп4о), но така я прави и мама Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 3 961
Благодаря зе съветите за картофеното пюре   bouquet Ще го пробвам по натам. За утре мисля пак да си сваря ориз, аз го подправям. Веднъж опитах чист сварен ориз без нищо, изобщо не ми хареса и след това го овкусих.

Гледам, че вече хапвате и пъпеши. Вкусни ли са?

# 48
  • Мнения: 5
Здравейте дами Simple Smile
Тези гюзлеми са страшно вкусни.Скоро бях на екскурзия в Истанбул и ядох там, но честно да ви кажа тези дето баба ми ги правеше едно време бяха по-вкусни Simple Smile.
Гледам всички пишете:,,слад белтъчен - 200", ,,след въглехидратен -300'' ..... примерно.Аз установих, че при мен е следното: свалям 1кг. след плодов и после качвам 500, 600 след първите 2 дена.След въглехидратен маааааааалък минус и после пак голям минус след плодов.Грешката ми е следната - вечерям много късно.Вече го промених, от вчера Simple Smile
Днес въглехидрати.Та имам един въпрос!Понеже не обичам тесто, хляб .... може ли да си карам деня само на салатка и печени зеленчуци примерно???Или ще кажете ами въглехидратите къде са???Вечерта ще ям сладко...сладолед...макарони със захар....

# 49
  • Мнения: 601
Здравейте момичета. Не съм писала от близо седмица. Бяхме с децата в болница  Sad . Днес ни изписаха и вече сме добре. Ще се пазим известно време и после мощно на моренце Simple Smile
Спазването на режима беше доста трудно особено първите дни когато  малката беше на системи и трудно се отделях от леглото. Имах едно прегрешение във бобов ядох плодове на обяд, но нямаше как.
Отслабнала съм цели 2 килограма  Laughing От началото станаха 5 килограма.
Хубав ден   bouquet

# 50
  • Мнения: 292
bqlokote,задължително трябва да присъства и въглехидрат.

Гледам, че вече хапвате и пъпеши. Вкусни ли са?
Да.

 
В-питах,питах за тая елда,но видях на опаковката,че пише 71% въглехидрати и съм я сварила за довечера,мисля да и сложа малко мед и канела. За шоколада  newsm78 ако ми се хапва още сладко,ако ли не,ще го пропусна.

Преди няколко страници имаше отговор на въпроса ти за елдата-консумира се в ден за варива.Правилото е цели зърна в ден за варива,брашната им във въглехидратен.
 Kaka Daka,благодаря Wink
 BUBETTTO,браво!
 rosinka_k,няма такова правило кафето да се пие след закуската.Нещо не си разбрала.Правилото е да не се пие 30мин. преди и 30мин след хранене нищо.Т.е. можеш да си изпиеш кафето и да закусваш след минимум 30мин.
 izpla6eno_me4e,няма ли да си много гладна след вечеря само от айрян? newsm78
 *ЦЕЦ*,тези гюзлеми звучат много добре,ама не са ти никак режимни.Греховната вечеря позволява мляко,масло и др. подобни като съставки на даден сладкиш(т.е. в малко количество като съставна част на сладкиша).
 Весси,след като не си правила водни дни трябва да приключиш на 88 ден,ако не се лъжа.

# 51
  • Мнения: 6
Здравейте момичета. Не съм писала от близо седмица. Бяхме с децата в болница  Sad . Днес ни изписаха и вече сме добре. Ще се пазим известно време и после мощно на моренце Simple Smile
Спазването на режима беше доста трудно особено първите дни когато  малката беше на системи и трудно се отделях от леглото. Имах едно прегрешение във бобов ядох плодове на обяд, но нямаше как.
Отслабнала съм цели 2 килограма  Laughing От началото станаха 5 килограма.
Хубав ден   bouquet
Няма нищо по-важно от децата , а за  болни деца да не говорим. Майната им на килограмите въпреки, че при теб са паднали два. Успешно дооздравяване.

# 52
  • Мнения: 15
Ами аз първия месец карах диетата без вечеря и тялото ми доста свикна да не огладнява вечер  Laughing Но вече си вечерям...просто ми стана нещо кофти от тиквичките и затова ще мина вечерята по-полека  Rolling Eyes   bouquet

# 53
  • Мнения: 1
 bqlokote можеш просто да добавиш малко крутони в салатата.

А пъпешът днес беше чудесен - сладък и ароматен.

# 54
  • Добрич
  • Мнения: 757
ppvasileva , благодаря, че се включи   bouquet Аз пък се чудя дали да не приключа на 92-я ден, сега смятах и точно на 88-я ден е РД на малкото ми зверче  Crazy и може и да прегреша знам ли и аз  smile3537
Веднъж си правих жито във ВГХ, грешка ли е, виждам, че обсъждате зърната?

# 55
  • Мнения: 0
ppvasileva малко се пообърках  Embarassed Тъкмо си помисля,че съм наясно и пак нещо изскача... Мислех, че заради това се нарича "греховна вечеря". В смисал без значение какво е,да с размерите на едно нормално парче торта или пица.
А иначе гюзлемата е със сирене и тестото е замесено без яйца и мляко.Четох книгата и останах с впечетлението,че подобни неща са позволени.На първа страница пише,че е добре да е сладка вечеря,да не би това да имаш в предвид- да е сладка вечеря?
Благодаря предварително   bouquet Hug

# 56
  • Мнения: 5
Чудесна идея за крутони в салатата!!!:)
Благодаря много!!!

# 57
  • Мнения: 51
Здравейте момичета. Не съм писала от близо седмица. Бяхме с децата в болница  Sad . Днес ни изписаха и вече сме добре. Ще се пазим известно време и после мощно на моренце Simple Smile
Спазването на режима беше доста трудно особено първите дни когато  малката беше на системи и трудно се отделях от леглото. Имах едно прегрешение във бобов ядох плодове на обяд, но нямаше как.
Отслабнала съм цели 2 килограма  Laughing От началото станаха 5 килограма.
Хубав ден   bouquet
Много ти съчувствам, случвало ми се е, оправяйте се бързо   bouquet

# 58
  • Мнения: 2
Момичета дне ми е 30 ден, първият след водния, ама нещо не съм хич в кондиция! Дали има нещо общо с водния! Нямам сила за нищо, постоянно съм уморена, спи ми се! Не  ми е добре изобщо!

# 59
  • Мнения: 6
Гюзлемичките наистина са страхотни, но са за след режима. Изядох си савинчения оризец, сдадох ключа и се отдавам на почивка след края на работния ден. Приятна вечер дами...и пак да кажа избирайте простичките режимни храни. Така е по-малка вероятността да сгрешите.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт