Прием в СМГ след четвърти клас-ІІ част

  • 279 304
  • 1 657
  •   1
Отговори
# 1 635
  • София
  • Мнения: 449
Истина ли е това, което се говори, че Олимпиадата няма да влиза в състезанията за прием в СМГ? От СМГ така били казали на някои от родителите на пробния изпит в неделя.

# 1 636
  • София
  • Мнения: 3 390
За да се каже дали е истина, трябва да е официално публикувано. А то не е.

# 1 637
  • София
  • Мнения: 449
За да се каже дали е истина, трябва да е официално публикувано. А то не е.

Именно! smile3530

# 1 638
  • София
  • Мнения: 9 128
Последно бяха ни казали, че ще влиза.
Ние имаме родителска среща на курса в събота. Дано стане ясно  Peace.

# 1 639
# 1 640
  • Мнения: 2 298
т.е. махнаха ЧХ в рейтинга и о замениха с НВО. newsm78

# 1 641
  • Мнения: 6 944
т.е. махнаха ЧХ в рейтинга и о замениха с НВО. newsm78
ЧХ отдавна не е в рейтинга, а и от тази година няма и как да го сложат, защото не е в календара на МОН. НВО също не е в рейтинга, а само ако децата на последните места са с равни балове и равни точки от ОМТ и на модул 2, чак тогава се взима резултата от НВО.

На мен ми харесват новите правила.

# 1 642
  • София
  • Мнения: 3 390
И на мен ми харесва, че участието на НВО в класирането никак не ми беше по вкуса

# 1 643
  • София
  • Мнения: 449
"На мен ми харесват новите правила." +1

А как стои въпросът, ако дете се яви на ОМТ в Пловдив - има ли право да участва класирането за СМГ?

# 1 644
  • Мнения: 6 944
"На мен ми харесват новите правила." +1

А как стои въпросът, ако дете се яви на ОМТ в Пловдив - има ли право да участва класирането за СМГ?
Четейки чл.6, разбирам, че може само в СМГ.

# 1 645
  • Мнения: 48 023
Според вас колко деца ще кандидатстват тази година?

# 1 646
  • Мнения: 6 944
Според вас колко деца ще кандидатстват тази година?
Поне 750.

# 1 647
  • Мнения: 120
Здравейте, ако има дечица в 3 клас, които посещават курса в сряда на г-жа Елза Тодорова- моля помогнете с информация за това дали г-жа Тодорова е дала домашно и какви задачи са решавали на 14.12, че моят юнак си тръгна по-рано ... и разбира се не е питал в началото на часа ...Благодаря!

# 1 648
  • Мнения: 6 944
Здравейте, ако има дечица в 3 клас, които посещават курса в сряда на г-жа Елза Тодорова- моля помогнете с информация за това дали г-жа Тодорова е дала домашно и какви задачи са решавали на 14.12, че моят юнак си тръгна по-рано ... и разбира се не е питал в началото на часа ...Благодаря!
Питайте в темата за курсовете в СМГ (предполагам тези курсове имате предвид), там има по-голям шанс някой да Ви отговори.

# 1 649
  • Мнения: 2 687
Леле сега и сгрешена задача на олимпиадата...

Общи условия

Активация на акаунт