ИНВИТРО /ИКСИ И ДРУГИ/ ПРИ ДОКТОР АЛКАН ЕМИН В МЦРМ „Радост” - гр. Варна

  • 75 109
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 637
кокошинка,успех мила Hug
Аз ги започнах от вчера на ново лекарствата.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 708
Момичета, някой да има изписан сиофор без да има ИР или ПКЯ? На мен този сиофор ми разказа играта на стомаха, #Crazy а още не съм почнала с л-тироксина и имам изписан и антибиотик за една бактерия, не знам вече кое как да пия. Вече месец пия сиофора, но не ми е мн. добре. Веднъж настинах и пих парацетамол и имах чувството че ще умра. Стомаха ми направо отказа, сърцебиене и т.н. Сега не знам какво да правя, кое да спирам кое да почвам, ако трябва да спра сиофора и пак да го почна после няма да издържа повторно на всички странични ефекти Sick. Как си комбинирате леакрствата, имате ли подобни проблеми или само аз с моя гастрит си патя ooooh!?

# 722
  • Варна
  • Мнения: 669
Кокошинка, благодаря ти и успех с процедурата!    Hug

# 723
  • Мнения: 481
 didito Аз имам изписан сиофор без да имам ИР или ПКЯ. И на мен ми ставаше лошо от него. Важно е да го вземаш по време на хранене. Той сваля кръвната захар и те прави парцал. По кое време на деня го вземаш? Пробвай вечер, аз през деня като го взема и цял ден съм като парцал и ми се повръща. Обаче като го взема непосредствено преди лягане ми понася много добре, но пак не трябва да си на празен стомах.
На мен и пренатала ми дразни стомаха, много ми е гадно да го пия и него. Става ми лошо ако не  съм хапнала нещо и ако взема друго хапче с него.
На мен довечера ми е 5-тата инжекция декапептил. Започвам май страничните ефекти да му усещам. Като чета листовката, май половината (да не кажа повече от половината) екстри ще ми минат през главата. Болки в кръста, напрегнати гърди, главоболие, горещи вълни, вечер се изпотявам ужасно много, събуждам се сякаш под душа съм била и всичко е мокро. Това е от вчера. Първите 2 дни бях добре. Либидото някъде в канала е отишло, изобщо пълна трагедия ставам а още сме къде къде в началото съвсем. Не ми се мисли за нататък.  ooooh!
Обаче въпреки всичко съм щастлива Simple Smile Благодаря ви пожеланията момичета.
Въртят ми се някои въпроси в главата, някоя от вас по дългия протокол била ли е при доктора?
Колко инжекции декапептил се поставят, на мен ми даде 28, просто много ми се сториха. Ама тогава мозъка ми нали се беше желирал от новината че започваме и къде ти да мисля трезво че и въпроси да задавам.

# 724
  • Варна
  • Мнения: 708
Ами аз пия сиофор 1000, сутрин и вечер по 1/2, винаги го вземам по време на хранене. От няколко дена започнах да пия вечер след храна Креон и ми действа много добре. Премина ми това гадене и ужасните стомашни проблеми, за момента се закрепих с мои изпитани добавки. Но това не значи че като започна антибиотика няма да се влоша, и просто не знам. Аз няма за момента все още да почвам с ин витрото, защото док. каза че може да стане и по естествен път, и затова ми изписа цял куп лекарства и витамини.
 Този сиофор предполагам го дава за подобряване овуто и яйцеклетките, ама е голяма отврат Sick Само не ми каза колко време да го пия и него и л-тироксина. И не знам дали си въобразявам, но откакто пия сиофора вече месец имам постоянни схващания главно във врата, а сега и в кръста.
А декапептила същия ли е като този който се ползва за лечение на ЕМ? На мен той ми се отрази много зле, имах си всички странични ефекти. Макар че док. каза че не било баш същото, ама не уточни каква е разликата, може би защото в единия случай става въпрос за дълъг период от време и голямо количество, а в другия не.
 Дай Боже всичко да се увенчае с успех независимо от неприятните моменти!

Последна редакция: ср, 15 яну 2014, 09:16 от didito

# 725
  • Мнения: 481
didito нямам представа дали има разлика в декапептила за двете неща. Ти за какво ще пиеш АБ? Аз от сиофора схващания нямам, просто ми сваля захарта и ми се повръща. То си е достатъчно неприятно де. За сега не се оплаквам, въпреки че това обилно нощно изпотяване ми е голяма мъка, ама ще се изтърпи. Нямам търпение да дойде другата сряда.  Hug

# 726
  • Варна
  • Мнения: 708
Ами той май не е АБ, нещо друго беше сякаш, откриха ми една бактерия, която не е характерна за влагалището, но ми причинява симптоми като гъбична инфекция, а на микробиология не излиза никаква гъбичка, та сега ще трепя тази бактерия, барем се почуствам добре най-сетне Tired. А иначе не е пред мен изследването да кажа как се казваше бактерията newsm78, нещо като ентерококус май беше.
Аз бях така с изпотяването през цялото време на лечението с декапетпил, та дори и доста след като го спрях. Така се беше наслоил в организма ми, че половин-една година след лечението, да не е и повече имах все още оплаквания от горещи вълни, нощни изпотявания и всякакви такива радости. Чак сега от скоро (може би година), вече 3 год. по-късно мога да кажа че съм ок температурно.
 Ама то като се прилага за толкоз кратък период не е проблем, тъй че не се плаши няма да се потиш дълго Wink

# 727
  • Мнения: 481
И аз имах ентеробактер нещо си след лечение с Аугментин преди няколко месеца. Не се плаши, не е страшно, просто трябва да не се изоставя. Стискам палци да мине всичко бързо и лесно.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 708
То при мен основния проблем е стомаха, имам гастрит, колит и срдч. Аз без лекарства не мога да спя спокойно, и то благодарение на химиите които трябва да пия съм в това състояние. Всичко си е един омагьосан кръг  Tired

# 729
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Декапептила и Лукрина са си едни и същи. Peace

# 730
  • Варна
  • Мнения: 708
Някой да е намирал в аптеките фолиева киселина от 5мг? От доста време търся, и май само в чужбина има. Налага се да пия по-голямо количество поради неусвояване от ген.мутация, но не мога да открия такава разфасовка. Намерих в един немски сайт да се продава, но доставката е скъпичка и само за една опаковка не си струва, можем да се комбинираме няколко момичета с една доставка ако има и други търсещи. Не съм сигурна дали ще я пуснат без рецепта де, ама поне може да се пробва.

# 731
  • UK
  • Мнения: 5 999
Някой да е намирал в аптеките фолиева киселина от 5мг? От доста време търся, и май само в чужбина има. Налага се да пия по-голямо количество поради неусвояване от ген.мутация, но не мога да открия такава разфасовка. Намерих в един немски сайт да се продава, но доставката е скъпичка и само за една опаковка не си струва, можем да се комбинираме няколко момичета с една доставка ако има и други търсещи. Не съм сигурна дали ще я пуснат без рецепта де, ама поне може да се пробва.

В Турция я има! Попитай в темата за инвитро в Истанбул
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=727839.0
може, някое момиче да има излишна или скоро да ходи натам Crazy

# 732
  • Варна
  • Мнения: 708
kokona, благодаря!  bouquet

# 733
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Коконче, честити ти дечица! Да са живи и здрави, да имат едно прекрасно детство и да ви радват много!   Hug Hug Hug Hug

# 734
  • Мнения: 481
Коконче, да са ти живи и здрави и много щастливи слънчицата   newsm51 Сега видях подписа ти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт