ИНВИТРО /ИКСИ И ДРУГИ/ ПРИ ДОКТОР АЛКАН ЕМИН В МЦРМ „Радост” - гр. Варна

  • 75 081
  • 744
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 263
Здравейте дами, за пациентите на доктор Алкан Емин в МЦРМ "Радост" - град Варна, предлагам да започнем тема, в която да споделяме всичко свързано с посещенията ни там - процедури, лечения, преживявания и хубави събития, които ни очакват.  Пожелавам ви много късмет и само позитивни мисли smile3525  
Ето и сайта на МЦРМ "Радост":   http://ivfradost.bg/?page_id=513.

Последна редакция: пт, 28 юни 2013, 00:15 от NadiND

# 1
  • Мнения: 1
И аз мисля че това е добра идея.Момичета включете се в новата тема всички които ходите при доктор Емин за да си бъдеме полезни една на друга.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 263
Бих искала да попитам тези, които са си започнали процедурите /инвитро, икси или каквото е определил доктора/ - има ли някаква подготовка за тези процедури, (след като се уточни вече коя ще е), или просто се избира месеца, датата и се започва с лекарствата по схемата?

Последна редакция: пт, 28 юни 2013, 07:07 от NadiND

# 3
  • Варна
  • Мнения: 826
Ще се запиша и аз, пък дано има за споделяне.

# 4
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Запис  Peace

# 5
  • Мнения: 11
Запис и от мене  Hug

# 6
  • Мнения: 14
Здравейте, поздравления за новата тема! Аз съм пациентка на д-р Емин, когато работеше в Плевен. През 2008 г. чудейки се към коя клиника в София да се запиша случайно попаднах в КИРМ Плевен и д-р Емин. След необходимите изследвания и лечение на кандида и хламидия 2009г. направихме ИКСИ - успешно. Това беше първият ми опит. Тогава бях на 38г. Д-р Емин беше много внимателен, сериозе и загрижен. През цялата бременост ходех на консултации, ФМ. , серклаж при него. Нямам никакви забележки и оплаквания през това време! Просто съм възхитена от професионализма и вниманието!
Искам да кажА на всички, които са решили да се доверят на клиниката и д-р Емин - направили сте правилния избор! Пожелавам сбъдване на мечтите ви и по скоро всяка от вас да гушка по ено или две бебчета! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 392
и аз се записвам да следя  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 17
Аз също се записвам. Надявам се да си бъдеме полезни и дано да имаме много късмет.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 263
Аз скоро няма да мога да съм ви полезна много. Сега се лекувам и ще ходя пак на контролен към началото на септември. Впечатленията ми са отлични. Толкова старателно никой до сега не ме е изследвал и лекувал. Мога да ви кажа това, което казах на приятелката ми, като ме попита как е новият ми доктор - мога да спра да чета гинекологии, прави всичко, което съм прочела, че трябва и още много неща. Научих, че има такова изследване като микробиология. И секрет не се взима кога да е - 5 дена без промивки и контакти. Искаше прегледа да е от 8 до 15 ден. Може заради видеозона да е било. Така, че ако някой ще пътува, за да го прегледат и сам си избира деня, може би е добре да пита за подробности по телефона кой ден е подходящ за преглед. Особено, ако става дума за големи разстояния. За себе си аз вече виждам полза от ходенето си при доктор Емин - най-сетне някой да ми намери тези "неща", които до сега са били "нищо" и да се заеме да ги лекува и то много сериозно. От предишните ми посещения по гинеколози за това "нищо", фаворити в коментарите са ми: "А, това и аз го имам." или "Ние лекуваме вас, лекарства за партньора ви не можем да изписваме."

# 10
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
За съжаление моя преглед няма да е между 8-15 ден, а около 20-21, но няма как като тогава ми е отпуската. Но пък имаме да коментираме толкова много досегашни изследвания. Надявам се все пак да ме прегледа.  Simple Smile

# 11
  • Варна
  • Мнения: 263
Аз не разбрах точно защо му бяха тези дни (8-15 ден от цикъла), понеже взе проби за микробиологията и ме гледа на видеозон. Останах с впечатление, че е заради секрета по-скоро като уговорихме деня, ама знам ли като ми показваше после разни фоликули - дали пък заради тях не е искал да спазя датата. Но аз нямам такива изследвания от друго място, ти ако имаш може да няма значение кога е прегледа. Разгледа най-внимателно всичко, което му занесох и призна изследванията на другите лаборатории, някой хормони и антитела на ендокриноложката повтори, защото са минали повече от 6 месеца.

Последна редакция: сб, 29 юни 2013, 05:50 от NadiND

# 12
  • Мнения: 906
И аз се записвам , пациенти сме на д-р Емин , впечатлението ни от него е повече от доволно.Изследвания , които не знаех , че съществуват , той ни ги показа , докато стигне до проблема и разбира се , решаването му. Утре сме при него и ще решаваме кога ще даваме "мъжки" материал за замразяване и евентуално да започна инвитро процедура при него.Успех на всички и скоро  EFP

# 13
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Няма ли момичета в процедура да споделят как върви?

# 14
  • Мнения: 17
Няма ли момичета в процедура да споделят как върви?
Ами май няма още. Но съм сигурна че скоро ще има някоe момиче да се похвали.

Общи условия

Активация на акаунт