ИНВИТРО /ИКСИ И ДРУГИ/ ПРИ ДОКТОР АЛКАН ЕМИН В МЦРМ „Радост” - гр. Варна

  • 75 083
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Здравейте,
Ние тъкмо решихме да се насочим към "Радост" и прочетеното започна да ме обърква. На кратко правим втора година опити за второ дете. До момента не са открили проблем/ин витро центъра Бургас/, но нямам правена цветна снимка. Тъй като сме от Бургас, решихме да изберем Варна и се спряхме на тази клиника.
Така да се каже сме в началото. Имам овулация, спермограмата от Бургас е ОК. Нямам хормонални проблеми, хламидия и др. Говорила съм за консултация по документи, разширена спермограма и ЦС. За цветната снимка нищо не ми споменаха, явно първо ще мине консултацията по документи. Та това е на кратко.

# 736
  • Мнения: 481
Sesana Аз лично не бих могла да те посъветвам и да ти казвам, че точно в тази клиника ти е мястото. Според мен, личния контакт е най-показателен. Моя единствен съвет е - срещнете се с доктора, поговорете и после ще решите дали мястото ви е там или продължавате търсенето на вашия доктор. Успех и дано скоро имате положителни резултати   bouquet

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Напълно си права. Николов не ми допадна от първи поглед. Може би е перфектен специалист, но не моя. Като имаме някакви данни ще пиша

# 738
  • Мнения: 313
кокона, честито! Да са живи и здрави мъниците, много да ви радват и да растат щастливи и обичани.

Момичета, както изглежда ние няма да стигнем до по-сериозно лечение с д-р Емин. Преди 2 дни ми излязоха  EFP , ЧХГ-то беше 77.8, а днес е 234.9.
Последните ми М бяха предизвикани с Дуфастон, защото без него и до момента щях да си го чакам. Бяхме решили след месец-два да идем за изследванията в Радост.... А не се наложи Simple Smile

Стискам палци в близките месеци и вие да се похвалите с успехи и тази година всички да реализираме мечтите си.  Hug

# 739
  • Мнения: 481
Ех, че хубаво Мари-Я   love001
Леко бременеене ти пожелавам от сърце и здраво бебче (или бебчета) на финала.  Hug
Повлякохте крак момичета, дай боже до края на годината всички тук да сме с по две чертички или вече родени бебчета.
И май е време за нова тема. Ако искате мога да я пусна по-късно.

# 740
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Пускай, то не останаха страници за писане.  Laughing

# 741
  • Мнения: 313
Ех, че хубаво Мари-Я   love001
Леко бременеене ти пожелавам от сърце и здраво бебче (или бебчета) на финала.  Hug
Повлякохте крак момичета, дай боже до края на годината всички тук да сме с по две чертички или вече родени бебчета.
И май е време за нова тема. Ако искате мога да я пусна по-късно.

Благодаря, кокошинке  Hug

Пак ще ви следя и ще ви стискам палци на всички!

# 742
  • Мнения: 481

Ако искате да направя промени, пишете ми на ЛС.

# 743
  • Мнения: 6
Здравейте,някой правил ли е инвитро при доктор Емин с донорска яйцеклетка?

Последна редакция: ср, 23 апр 2014, 22:42 от R.L.K.N

# 744
  • Варна
  • Мнения: 263
Моля, кликнете върху надписът по-горе   НОВА ТЕМА , влезте в актуалните за темата коментари и си задайте въпроса там, тези са от средата на януари.  Според правилника на сайта, след като темата стане 50 страници, трябва да бъде започната отново.  

Общи условия

Активация на акаунт