Отговори
# 45
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507

Според мен подходящата песен,понеже колажа в началото е с нея е тази  

     Heart Eyes Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 68
Романтиче, благодаря  Hug! За туитъра разбрах, даже и го следвам  Mr. Green

о боже  ooooh! а си мислех че Бу с мустак е зле  Shocked Ча нещо го е хванала грозотията ще извинявате ама  ooooh! дано се пооправи до септември  Praynig

На мен нещо в алаброса не ми допада особено...... Cryи както Раичка е написала, дано да му сменят прическата и да не е с нея в ОК. Rolling Eyes

И на мен този алаброс хич не ми харесва, загрозиха ни момчето  newsm45 и много слабичък нещо  Mr. Green

Хубава компания са се събрали, имам предвид мъжката част  Mr. Green

# 47
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038

# 48
  • Мнения: 21 201
Не се сещам Раян толкова ли дълга му беше косата,пък и защо трябва да му е по-дълга на Ча?Може би пък да искат да не прилича на Емир Simple Smile И на мен ми е странен така, с тази коса.  Crossing Arms
Вани, май е с дълъг бритон доколкото виждам на снимката и в Чаги гонят прилика с прическата му, особено с дължината на бритона.

# 49
  • Мнения: 18 785
аууу ми сега Серенай какво ще прави Ча дружи с бившия й  Joy няма опасност вече за тях, тя жив ще го одере заради това хахах

# 50
  • Мнения: 943
Бе вашите мъже погрозняват , пък моя как се разхубавява  smile3534

Скрит текст:

# 51
  • Мнения: 6 105
Колко дружат-не се знае,били са на едно и също парти Simple Smile

А иначе айде вече да почват да снимат  Whistling  Laughing

# 52
  • Мнения: 18 785
Бе вашите мъже погрозняват , пък моя как се разхубавява  smile3534

Скрит текст:
пак ще си конушваме наесен  smile3534

# 53
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098


Хайде, хайде, погрознял бил...на есен ще запеете друга песен... Mr. Green

# 54
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 507
Майкоооо мила,потресена съм от тия снимки,все таях надежда,че от светлината,че е  размазана,е на всяка надежда умря вече,пълен олигофрен с тая прическа тип Гео Милев,малеееее кое е това момче бе,то направо няма нищо общо с наш Ча,не колко ме болеше главата,сега ще се пръсне вече  ooooh! ooooh!

# 55
  • Мнения: 21 201
Сега ми стана ясно коя е  Hatice Şendil, последвал я е и тя него, приятелка е на Бурак.

# 56
  • Мнения: 18 785
Майкоооо мила,потресена съм от тия снимки,все таях надежда,че от светлината,че е  размазана,е на всяка надежда умря вече,пълен олигофрен с тая прическа тип Гео Милев,малеееее кое е това момче бе,то направо няма нищо общо с наш Ча,не колко ме болеше главата,сега ще се пръсне вече  ooooh! ooooh!
хахаха знаех си  Joy
е този отговор чаках преди да се гътна в леглото  Joy  Joy  Joy

# 57
  • Мнения: 21 201
Имам чувството, че чак се е видоизменил и не е от светлината при снимането както си мислех доскоро. Rolling Eyes

# 58
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Сега ми стана ясно коя е  Hatice Şendil, последвал я е и тя него, приятелка е на Бурак.

Наде, Hug много я харесвам Хатиджето, тя играе Дила ханъм и мисля, че с Бурак са много хубава двойка...честно казано по- добре Чаги да общува с тях, отколкото с такива като Джан... Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 11 820
Той дкато почнат снимките косата му ще порасне още и ще стани като Тарзан и ще се мандахерца с листо в филма  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт