Отговори
# 30
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Снимките били от рождения ден на Нурана Багиева.
Кой е този до Чаатай, много ми прилича на Бу, ама няма мустаци?!?
newsm78

# 31
  • Мнения: 34
 wavey wavey wavey wavey wavey wavey waveyМераба
Рени Hug Hug Hugготина 117 тема Blushчок зор видях днес  Simple Smile и хич не съм в час  Sad
Пепино весело изкарване и от мен джанъм Blush
Неви нерде си бе къз Blushчакаме клюките Wink

Ирка и мен много ме радва това душе Blushади поздравче Heart Eyes

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Записах се в новата темичка Simple Smileшимде мога да си  smile3524 smile3524 smile3524

# 32
  • Мнения: 21 201
Дааааа, Толгахан е. Чудна компания са си заформили, няма абли, джанки, сливи Joy и т.н.

# 33
  • Мнения: 18 785
о боже  ooooh! а си мислех че Бу с мустак е зле  Shocked Ча нещо го е хванала грозотията ще извинявате ама  ooooh! дано се пооправи до септември  Praynig

# 34
  • Мнения: 21 201
Снимките били от рождения ден на Нурана Багиева.
Кой е този до Чаатай, много ми прилича на Бу, ама няма мустаци?!?
newsm78[/color]
Икси, Толгахан е от Лалето.

# 35
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Бе, да бееееее...Толга е , къв Бу ми са привижда ,съвсем изперках от  толкоз йени фотограф  Joy

# 36
  • Мнения: 943
И на мен не ми харесва тука , веднага пълен тунинг Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 34
ето и от мен една

# 38
  • Мнения: 1 117
Наистина много интересна компания се е заформила. Толга и Селен и те там. Mr. Green
А на Чаги си му личи променената прическа.. явно с нея ще бъде в ОК. Дано да я сменят, не ми харесва много.

# 39
  • Мнения: 21 201
о боже  ooooh! а си мислех че Бу с мустак е зле  Shocked Ча нещо го е хванала грозотията ще извинявате ама  ooooh! дано се пооправи до септември  Praynig

На мен нещо в алаброса не ми допада особено...... Cryи както Раичка е написала, дано да му сменят прическата и да не е с нея в ОК. Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 6 105
Не се сещам Раян толкова ли дълга му беше косата,пък и защо трябва да му е по-дълга на Ча?Може би пък да искат да не прилича на Емир Simple Smile И на мен ми е странен така, с тази коса.  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 1 117
Ето и клипче от рождения ден.
http://instagram.com/p/bWzAvTyS19/

# 42
  • Мнения: 11 820
тея снимки от рд на Нурана  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 18 785
о боже  ooooh! а си мислех че Бу с мустак е зле  Shocked Ча нещо го е хванала грозотията ще извинявате ама  ooooh! дано се пооправи до септември  Praynig

На мен нещо в алаброса не ми допада особено...... Cryи както Раичка е написала, дано да му сменят прическата и да не е с нея в ОК. Rolling Eyes
дано че май много от фенките му ще го напуснат  Mr. Green от грозното пате беше станал красив лебед и сега се е поощипал и пак станал грозно пате  Joy  не не няма прическа,изпито му лицето един такъв тъмен да не казвам друго  Rolling Eyes тц не е същото момче

# 44
  • Мнения: 10
Май Нуран има РД...
Hatice Sendilin az önce ınstagramda paylaştıgı fotoğraf.Nuray bagıevanın doğum gününden.




Ама ЧА е сам... newsm44 newsm68 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт