Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Здравейте, толкова ми липсвахте тези дни  Hug, но тъй като трябваше да свърша всичката си работа, за да ме пуснат в отпуска, въобще не си позволявах даже и да надникна какво правите.
Надявам се, че нищо съществено не съм пропуснала. Нещо много ми се сгъсти програмата и направо изнемогвам.
Как сте, как е диспансера?
Какво прави нашия Чаги? Гледам го по БТВ и ми изглежда такъв дечко в сравнение със следващите серии  Thinking
 Не съм чела назад, но нямам и време да ви изчета.
Събирам багажа, че с домачадието отиваме на моренце. Внимавайте какви ги вършите, минах само да ви навестя и да си поприказваме малко. Кажете какво ново?

Благодаря на всички участници в сътворението на прекрасната тема  newsm51 newsm51 newsm51
Явно сте още в старата тема  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 117
Рени,  newsm51 благодаря за темата.

Днешният епизод беше много хубав. Heart Eyes Така искам да ги виждам ФЕмир.. щастливи и обичащи се. Heart Eyes Жалко, че всичко това ще се счупи на малки парченца съвсем скоро. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 943
Ау ето ви  Hug Hug Hug Рррррр снощи мъжо да вземе ми сложи парола на компа докато преспивах лапето , че си беше ударила главата и цял ден не мога да вляза  smile3511 ама му пуснах  Mr. Green малко женски номера и ми го включи , ох голям подлец ей лисица излезе

Чек'те чек'те ся ко стана , аз пуснах малко интрига тука за Ча чии мъж , чии любовник разбрахте ли се , щото ако не можете го поделите да го взимам  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 18 785
аз ви оставям отива да гуша възглавницата че ми се приспа  Hug

# 19
  • Мнения: 21 201
Чаги е последвал Burak Sağyaşar и той него. Голям е симпатяга, защо спряха Рибките, беше толкова хубав и лек за гледане младежки сериал!?! Rolling Eyes

# 20
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Клоди,  love001 благодаря за разкошната темичка! newsm51 newsm51 newsm51

Колко са щастливи , когато са заедно... Heart Eyes  не ми се мисли какво следва... Cry

# 21
  • Мнения: 6 105
Евита,ау защо така е направил,добре,че си успяла да завърнеш позициите си  Mr. Green

Веси,еми какво ново.  newsm78 Зависи откога не си ни чела:Ча има туитър.

Наде,тъкмо видях и аз.Сега се замислям:да не би да играят заедно в новия сериал.  newsm78

# 22
# 23
  • Мнения: 943
Той тъй прави като го удари хормона , сега съм наказана и мога чак като преспа лапето да сядам на компа , щото според мъжо съм занимарила детето  ooooh! абе яд го е , че аз стоя пък той и да седне няма какво да прави...бре се оплача аз на Джош да дойде да види какво правят с годеницата му

# 24
  • Мнения: 21 201
Евита,ау защо така е направил,добре,че си успяла да завърнеш позициите си  Mr. Green

Веси,еми какво ново.  newsm78 Зависи откога не си ни чела:Ча има туитър.

Наде,тъкмо видях и аз.Сега се замислям:да не би да играят заедно в новия сериал.  newsm78
Аааааауууууууу, дано, Praynigдано, много ми е симпатичен. Heart Eyes
Още една нова снимка. Били са някъде по някакъв повод явно.

# 25
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038

# 26
  • Мнения: 11 820
охо и Толга там  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 6 105
Момичета,това не е ли оня от Лалето с приятелката си.  newsm78
Още една

# 28
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038

# 29
  • Мнения: 10
Привет и на появилите се по-късно! waveyМислех да дочакам Неви,ама много ми се доспа,а утре съм от много рано на тръстиката  Weary Та...лека,хубави хора!!!
Миленче, гледай Брак с чужденец...голям майтап е и с хепи енд. thumbsupА и Асмали конак е готЯн...


Общи условия

Активация на акаунт