Искам да събера дрешки за един дом в София!И не само!

  • 10 816
  • 201
  •   1
Отговори
# 120
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мама Иги я няма няколко дни. Може би утре ще си е у дома. Така, че не се чудете ако не ви отговаря.
И надписа и тортата са супер- просто си я представям и мляскам:)

Аз днес бях с Лавендър в дом Св. София за дечица от 0 до 3 години. Мнооого сладки бонбони- направо да ги схрускаш. Разбрахме се с директорката да приемат доброволци от време на време. Ако някой иска да идва с нас - да се обади. Трябва обаче здравна книжка да си направите. Домът се намира на ул. Гюешево 21- това е в квартал Сердика и на мен ми е мнооого наблизо. Grinning
имат постоянна нужда от чорапки, чорапогащници и чаршавчета. Приемат и втора упротреба. Ако имате от малчовците- имайте ги предвид.

# 121
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Мама Иги я няма няколко дни. Може би утре ще си е у дома. Така, че не се чудете ако не ви отговаря.
И надписа и тортата са супер- просто си я представям и мляскам:)

Аз днес бях с Лавендър в дом Св. София за дечица от 0 до 3 години. Мнооого сладки бонбони- направо да ги схрускаш. Разбрахме се с директорката да приемат доброволци от време на време. Ако някой иска да идва с нас - да се обади. Трябва обаче здравна книжка да си направите. Домът се намира на ул. Гюешево 21- това е в квартал Сердика и на мен ми е мнооого наблизо. Grinning
имат постоянна нужда от чорапки, чорапогащници и чаршавчета. Приемат и втора упротреба. Ако имате от малчовците- имайте ги предвид.

инфото за ходенето ще го пускам в другата тема.Ще има и някой от нас ,който ще отговря за това.Вероятно 4арлин-Милена.
Основното е,че ще става в два софииски дома от пролетта и се иска само постоянство и здравни книжки.

# 122
  • София
  • Мнения: 2 262
За малко избягах от болницата, много ме развълнувахте колко много сте писали.......
Сега да кажа на агнешка първо, ще ти пиша веднага в понеделник, като ме изпишат да се разберем примерно за вторник или вечерта нещо, знам ли ще видим!!!
За тортата ще се уговоря с директорката кога да я занесат и кого да търсят и веднага ще ти пиша Танче, страшна си....Днес обаче не е на работа и чак в понеделник ще звънна!!
Очаквам да съм си у дома другата седмица и ще ви пиша още, тичам да готвя и да оправям, че мойте мъже са се оправили уж, ама нали знаете как...
Много ви целувам всички!!!
И за другия дом съм ентусиаст ама с това мойто шкембе, май няма да съм много полезна!!!

# 123
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
иги големи прегръдки! Дабре е че си офейкала, че иначе е ужасно подтискащо събота и неделя.

# 124
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Момичета някой ще купува ли друг чорапогащници? Много са скъпи и няма да мога да взема много. От тънките мога да взема 20. За другите ще се обадя на дев борси в понеделник и да се разбера направо с хората какво могат да ни дадат и на какви цени. Някой ще се включи ли с мен. А какво стана със чорапките?

# 125
  • София
  • Мнения: 2 262
Aз нали купих 15 броя тънички чорапогащи само, че са номера 98 и 110, така че Вале имаш едно рамо от тези чорапогасщи!!!

# 126
  • Мнения: 4 414
аз мога да се включа за още чорапогащи. само кажи как да стане

# 127
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
аз мога да се включа за още чорапогащи. само кажи как да стане
Ще се обадя на борсите в понеделник да видим какво ще ми кажат. "Сали" имали гащички за по стотинки. Ще ги видя какво ще предложат и ще пиша.

Последна редакция: нд, 26 фев 2006, 10:39 от yosarian

# 128
  • Мнения: 4 414
Ще се обадя на борсите в понеделник да видим какво ще ми кажат. "Сали" имали гащички за по стотинки. Ще ги видя какво ще предложат и ще пиша.
ok.чакам да свирнеш Whistling

Последна редакция: нд, 26 фев 2006, 10:38 от yosarian

# 129
  • София
  • Мнения: 2 262
Обади ми се Силвето, ще купи пасти за зъби за да знаете като купувате, имайте предвид, че купихме доста гащички но може би не са излишни, ако решите още да вземете.
Иначе списъка е следния:
Джуджавки и разни хубости за момиченцата - МЕРЕЛИН, лавендер, svasseva
Бельо - Мира-13 чифта момичешки гащички различни размери и 4 потничета, Кети (42 броя гащички - момичешки и слипчета), oбщи пари - 21 броя универсални гашички 3 размера, Зази- момчешки и момичешки гашички около 10 броя
Чорапогащи - yosarian и всички ние - 15 броя
Торта - tigonew
Сокчета  6 л - yosarian
Четки за зъби - lavender 45 броя
Дрешки - Zazi i svasseva(от училището на Марти)
Пасти за зъби - svasseva
Дрешки - Zazi i svasseva(от училището на Марти), мама Иги
мартенички - Мама иги, Петя, гривнички от сборна дружина мами - firebird
мамамила - 9 момчешки гащета за 3-4 години, абсолютно здрави са, 3 боксерки за по-големите, едно коланче за момче, ново, едни дънки
Агнешка - сапунчета, шампоани

# 130
  • Мнения: 1 710
Само да допълня - от kuneto - Светлето, демек - има 2 кутии с вафли при мен. Ще ги донеса на 1 март направо - става ли?

# 131
  • София
  • Мнения: 938
Чорапки май само останаха...Аз ще купя 40-50 бройки. Yossarian, мога да се включа и с чорапогащниците, кажи само как да ти дам парички. Ще взема и 2 кашона с кроасани.

# 132
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Свързах се само с едната борса. Ще пробвам по- късно с другата.
Тези предлагат по 2,80 памук с ликра, което си е луксозен чорапогащник. Има от три до седем.
значи двеасетина чорапогащника излизат 56 лв.
аз се включвам с 20лв. от Надето 10 лв.
Агнешка и mkp, за остатъка ще ми трябва помощ-26 лв.
но нека звънна и в другата борса- там може да намерим нещо по- евтино.

# 133
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Имаме си добри новини. Един добър човек от чорапена борса ще дари 20 чорапогащници за децата.  Hug Така, тази покупка отпада.

# 134
  • София
  • Мнения: 938
Имаме си добри новини. Един добър човек от чорапена борса ще дари 20 чорапогащници за децата.  Hug Така, тази покупка отпада.

Току-що купих 12 тънки чорапогащника, 25 три-четвърти чорапи, 30 къси чорапи.

Ако станат много чорапите или чорапогащите, могат да отидат и в друг дом.

За сряда - мога да взема някой с колата, аз съм в Красно село, ако някой е наблизо, да свирка. А мога и от по-далече да транспортирам. Казвайте, кой е без транспорт?

Последна редакция: пн, 27 фев 2006, 13:17 от mkp

Общи условия

Активация на акаунт